Arama sonuçlarınız

1. M

GamingAnywhere kurulumu?

Yok mu bilen birisi acaba?
  2. M

PPTP bağlantı sorunu

Merhabalar. Windows Server 2012 R2 yüklü VPS'imi VPN olarak kullanmak istiyorum. Bunun için PPTP bağlantısı kurmaya çalıştım. Kurulumu aşağıdaki videoyu baz alarak yaptım: VPS'de kurulum sorunsuz bir şekilde tamamlanıyor gibi görünüyor. Ancak PC'de IP adresimi, kullanıcı adımı ve şifremi...
  3. M

GamingAnywhere kurulumu?

İndirmeyi sormadımki hocam. Ben indirdim zaten. Ama kurulumun nasıl yapıldığını tam anlayamadım. Eğer siz kurduysanız veya nasıl kurulduğu hakkında bir fikriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.
  4. M

GamingAnywhere kurulumu?

Merhaba arkadaşlar. Windows 7 için GamingAnywhere programının server versiyonunu yüklemek istiyorum. Ancak site İngilizce olduğu pek beceremedim. Acaba bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirlerse minnketkar kalırım. Teşekkürler. http://gaminganywhere.org/...
  5. M

Google Drive 15 GB Oluyor!

Bende hala 5 gözüküyor
  6. M

Tahribat.com Davetiyesi

Merhaba arkadaşlar. Acil Tahribat.com davetiyesi lazım. Teşekkürler. tarik-422@hotmail.com
  7. M

Rum ve Ermeni papazlar yumruklaştı

bir iki sene önce discovery channelin bir belgeselinde izledim sopalar yumruklar çok kötüydü. hatta gözlüklü bir papaza yumruklar atıldı. sonucu merak etmişsin. hatırladığıma göre birbirlerini yediler, kimse kazanmadı. israil polisi müdahale etti. onlarca papaz ve rahip ellerinde kelepçeyle...