Arama sonuçlarınız

1. T

realme 6 kararsızlığı

Bu ay Realme 6 almaya karar verdim 2500-2600 TL bütçem var. Ama telefonun 2500 TL'lik versiyonunda 4 GB ram olması biraz kafamı karıştırdı. Sizce 4 GB ram uzun vadeli kullanım için yeterli mi? Yoksa bütçeyi biraz daha arttırıp 2900-3000 tlye 8 gblık versiyonunu almalı mıyım? Sizce parayı...
  2. T

Vergilere gelen zam ve telefon öneri

Arkadaşlar malumunuz bu hafta telefon vergilerine zam haberi geldi.Gelecek ayın ortalarında elime geçecek parayla maximum 2000-2200TL fiyat bandında telefon alacaktım (aklımda Türkiye garantili Redmi note 7 almak vardı).O zamana kadar telefon fiyatları artacak gibi duruyor.Mecbur şimdiden daha...
  3. T

1500-2200 tl telefon önerileri

1500-2200 tl arasında piyasadaki en iyi telefonu arıyorum.Şu an aklımda olan telefonlar Redmi note 7 Samsung galaxy A50 Honor Play Huwaei Mate 20 Lite Önerilerinizi bekliyorum kamera önceliğim ayrıca oyun olarak pubg de oynuyorum.
  4. T

30-80 TL Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Belirttiğim fiyat aralığında en iyi Kulakiçi kulaklığı ariyorum.Genellikle müzik dinliyorum bazen de telefondan pubg oynuyorum. Telefonum Xiaomi jbl c100si ve xiaomi piston basic,fresh seçeneklerim arasinda. Sizden tavsiye bekliyorum.
  5. T

50-110 TL oyuncu fare önerisi

Fareye ayırabileceğim 110 TL bütçem var. Bu fiyata piyasanın en iyi oyuncu faresi hangisi ne önerirsiniz bana tavsiyelerinizi bekliyorum.