Arama sonuçlarınız

1. R

Tez için Anket

Merhaba arkadaşlar. "Duygu Dışavurumu, Özgüven ve Evlilik Uyumu İlişkisi" konulu tez çalışması için evli arkadaşların doldurması gereken bir anket hazırlanmıştır. Ankete katılanlar konuya cevap yazarlarsa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. :) (Bilimsel bir araştırma olduğu için, evli...
  2. R

İslam ve 19 (?)

Saçmalık...
  3. R

Tesbih Namazı Nasıl Kılınır?

Böyle bir namazı Peygamberimiz kılmamıştır.
  4. R

Teravih Namazı ve Mükafatı

İlk mesajı okuduğumda şaşırdım zira Hz.Ali teravih namazının kılınmasına karşıdır. Uydurma bir haberdir bu. Dün yapılan programı izleyin, teravih namazının ne olduğunu öğrenin. http://www.youtube.com/watch?v=IjSCpvGBNAg
  5. R

Prof Dr Abdülaziz Bayındır - Hukuk sistemimizdeki sorunlar ve Osmanlıdaki Hukuk

Cübbeli Ahmet Allah'ın Peygamberi olan Hz. Muhammed'in Allah olduğunu iddia ediyor. Bunu söyledikten sonra bu adam Allah birdir dese araştırmadan inanmam. Abdülaziz Bayındır yalancıların tezgahını bozuyor, doğruları söylüyor, dolayısıyla 9 köyden kovuluyor.
  6. R

Google, Groupon'a 3 Milyar Dolar Veriyor

Google alıyor haberi olmasa adını bile duyamayacağız bu gibi sitelerin.
  7. R

Apple iPad'e Farklı Bir Alternatif

Radyasyon bilgisi var mı?
  8. R

Hz. Muhammed Hiç Teravih Kılmamış!

Yapılan yorumlardan insanların nasıl cehalete battıkları anlaşılıyor. Din hakkındaki bilgileri kulaktan dolma, kopyala-yapıştırdan ileri gitmeyen 2-3 tane sübyan.. İslam'ı budizmle harmanlamış cemaat liderleri ne söylerse o.. Ömürlerini Kur'an ile geçirmiş hocalar nursuz ve sapık.. Alnı...
  9. R

Bozuk RAM Nasıl Anlaşılır?

Bilgisayar donuyordu, oyunlarda mavi ekran çıkıyordu. Ekran kartından şüpheleniyordum. Sonra ramlerin bozuk olabilir dediler. Yazıyı görünce test yaptım, 5. 6. testlerde bir dünya hata verdi, bitmesini beklemeden kapattım. 2*2GB OCZ 1066 mhz ram var. Bunlar gitti mi şimdi? :( Bir de tek tek...
  10. R

Bunu Giyen Var Mı?

Altına kaçıranlar için birebir..
  11. R

Dağlara Vuran Atatürk Silueti

Fotoşap
  12. R

Cübbeli Hoca Tv Programı Yapacak

Bu adamı gülmek için dahi dinlemeyin. Kafanızı saçmalıklarla doldurur. Hem ne işin var Flash TV'de. Hurafe, bidat, uydurma hadisler ne varsa bunun cemaatinde var. Bu adamdan İslam'ı öğrenemezsiniz. Öğreneceğiniz tek şey Budizm-Şamanizm-İslam karışımı bir şey olur, onun da size ahirette bir...
  13. R

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

Çok kötü olmuş. Bomboş duruyor.
  14. R

İsrail'e Sanal Protesto Başladı

Hitler'in sözünü veya resmini kullanmak müslümana yakışmaz. Biz müslümanlar olarak kim olursa olsun her türlü zulmün karşısındayız.
  15. R

En İyi Download Manager Yazılımları

Sıralama pek olmamış. IDM 1.sırada olmalıydı.
  16. R

Windows 7 Sisteminize Kaç Puan Verdi?

17. R

Microsoft Wireless Mobile Mouse 6000

Tanıtım için teşekkürler. Fakat anlatış biçiminizi garipsedim açıkçası. Sanki ilk defa fare diye bir şey çıkmış gibi anlatıyorsunuz.
  18. R

Ak Parti Bu yazıya Dava Açacak

Doğru söze ne hacet.
  19. R

Adanalılar Üçüncü Boyuta Geçti

Güzel çalışmalar fakat teşvik olmadıktan sonra bu gibi çalışmalar rafa kaldırılmaya mahkum.