Arama sonuçlarınız

1. Asteriks

Uyduyu HDMI ile TV'ye Bağlıyorum Görüntü Var Ses Yok

Geçen günlerde internetten uydu alıcısı aldım. Her şeyi sorunsuz bir şekilde TV'ye bağladım görüntü vardı fakat ses yoktu. Başka bir HDMI kablo ile denedim yine aynı şekilde görüntü vardı ses yoktu. Daha sonra aynı HDMI kablo ile TV'ye Laptop'ımı bağladığım bu sefer ses de vardı görüntüde...
  2. Asteriks

PES 2017'de Türkçe Spiker mi Olacak ?

PES 2017 Steam'da 160 lira gibi oha sen pessin bu fiyat ne dedirtecek bir fiyata ön siparişe açılmış. Bende Steam sayfasına bakarken de şunu fark ettim. Pre-purchase Pro Evolution Soccer 2017 on Steam Seslendirme bölümünde Türkçe'de var. Acaba Türkçe Spiker mi olacak dedirtti. Bu konuda her...
  3. Asteriks

HTC One mini 4.5 G sorunu ! Ne yapmalıyım ?

HTC One mini telefonum ve hattım 4.5 G'yi destekliyor. Turkcell'e mesaj atarak 4.5 G'yi hattımda etkinleştirdim. Ayarlarda LTE'yi seçtim. Fakat hala 4G ya da LTE yazısı gelmedi. Hattımı GM 4G'ye taktım ve LTE yazısı gözüktü. Yani olduğum konumda ki baz istasyonu da 4.5 G'yi destekliyor...
  4. Asteriks

UPLAY - The Crew Güncellemesini indirmiyor

The Crew'e yeni bir güncelleme geldi ama güncellemeyi indirmek istediğimde şöyle bir hata alıyorum. İnternet aynı İnternet. daha önceki güncellemeleri indirebiliyordum. 120 GB boş alanda var ama niyeyse indirmiyor. Çözümünü biliyorsanız yardım pls.. - - - Mesaj Güncellendi - - - Tamam...
  5. Asteriks

Dungeon Hunter 5 Windows Phone'a Geldi

Efsanevi Dungeon Hunter serisinin beşinci oyunu Dungeon Hunter 5 çok geçmeden Windows Phone'a geldi. Boyut: 930 MB Fiyat: Ücretsiz Desteklenen Sistemler: Windows Phone 8 Windows Phone 8.1 İndirmek İçin...
  6. Asteriks

[WP] Spotify Güncellendi

Spotify Windows Phone'da beklenen büyük tasarım güncellemesini aldı. Artık daha hızlı ve daha güzel. Yenilikler İndirmek İçin: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/spotify/10f2995d-1f82-4203-b7fa-46ddbd07a6e6
  7. Asteriks

SimCity Buildt Güncellendi

En iyi grafiklere sahip yeni şehir kurma oyunu SimCity Buildt ilk güncellemesini aldı. Yenilikler İndirmek İçin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.simcitymobile_row
  8. Asteriks

1000 TL ve Altı Phabletler

Merhaba Arkadaşlar Sizlere 1000 TL ve altı en alınabilir Phabletleri tanıtacağım bu sayede daha doğru bir tercih yapıp daha iyi bir cihaz alabilirsiniz. Phablet Nedir? Phablet genellikle 5.01-6.9 inç arasında ekran boyutlarına sahip telefonlara denir ama birçok cihaz 5 inçin üstünde olduğu...
  9. Asteriks

[WP] TubeCast Güncellendi

Windows Phone'daki en iyi Youtube istemcisi olan Tubecast yeni bir güncelleme aldı. Yenilikler - 480p SD (Standart çözünürlük) Desteği - HD kalitede ses dosyası indirme - Daha hızlı başlangıç - İndirilen dosyaların görünmeme sorunu giderildi - Sony Bravia TV desteği - Data kullanımı...
  10. Asteriks

Dragan Mania Efsaneleri Windows Phone'a Geldi.

Gameloft'ın yeni oyunu Dragon Mania Efsaneleri Windows Phone için yayınladı. Ejderha yetiştirme temelli olan Dragon Mania; Ejderistan’ı kurarak mücadelelere girmenize olanak tanıyor. Ayrıca 100’ün üzerinde ejderha çeşidi bulunuyor. Boyut: 97 MB Fiyat: Ücretsiz Desteklenen Sistemler: Windows...
  11. Asteriks

The crew crack

THE CREW oyunu satın almak istedim ama Steam 159 TL en ucuz 75 TL'ye buldum ama şimdi Ubisoft'un oyunu hiç para veresim yok oyunu Torrent'den indirdim ama düzgün Crack yok daha doğrusu çalışan Crack yok. Oyun zaten DRM ile korunuyor. BlackBox'ın yaptığı Crack çalışmıyor ya da ben...
  12. Asteriks

SDN Aşırı Reklam

Sayfayı her yenilediğim de, yeni bir haber açtığımda sayfanın tamamında çıkan TTNET reklamı SDN'de haber okumaktan soğuttu resmen şu sayfanın tamamını kaplayan reklamı kapatır mısınız [/IMG]
  13. Asteriks

1000 TL ve Üstü Phabletler

Merhaba Arkadaşlar Sizlere 1000 TL ve üzeri en alınabilir Phabletleri tanıtacağım bu sayede daha doğru bir tercih yapıp daha iyi bir cihaz alabilirsiniz. Phablet Nedir? Phablet genellikle 5.01-6.9 inç arasında ekran boyutlarına sahip telefonlara denir ama birçok cihaz 5 inçin üstünde olduğu...
  14. Asteriks

ASUS Zenfone ile #2BinCebinde!

ASUS’un, piyasaya sunulduğu tarihten itibaren tüketicilerden yoğun ilgi gören ve stokları kısa sürede tükenen akıllı telefon serisi ZenFone üstün akıllı telefon performansını uygun maliyetle sunmasıyla öne çıkıyor. ZenFone’un aynı performansı daha pahalı fiyata sunan telefonlar karşısında sahip...
  15. Asteriks

Rival Knights Güncellendi

Bir şövalyenin mızrak dövüşüyle zafere yürümesinin fantastik hikayesini yaşa! Şan ve macera oyunlarında binlerce diğer oyuncuyla rekabet et! Dokunmatik ekranlardaki en sezgisel, en aksiyon dolu ve görsel olarak en etkileyici şövalye dövüşü oyunu Rival Knights büyük bir güncelleme aldı...
  16. Asteriks

[WP] Çılgın Hırsız Güncellendi

En eğlenceli sonsuz koşu oyunu Çılgın Hırsız beklenen güncellemeyi sonunda Windows Phone için aldı. Yenilikler İndirmek İçin: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/%C3%A7ilgin-hirsiz-minion-rush/d2be8e72-c22a-43fe-b5e2-addc7481b2d6
  17. Asteriks

[WP] Asphalt 8 Airborne Güncellendi

Gameloft'un sevilen yarış oyunu Asphalt 8 Airborne beklenen güncellemeyi Windows Phone için aldı. Yenilikler Ayrıca XBOX desteği geldi. İndirmek İçin: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/asphalt-8-airborne/3a9e6a13-433b-495d-879e-d4704fb40703
  18. Asteriks

Beach Buggy Racing Güncellendi

tolgacem abinin beğendiği ve en eğlenceli yarış oyunlarından biri Beach Buggy Racing güncellendi. Yenilikler - 3 yeni yarış alanı: Ateş & Buz, Kova ve Spooky Shores - Turnuva modu - Çabuk yarış - Yeni mini oyun - Yeni kazanımlar - Yeni eklentiler ve iyileştirmeler İndirmek İçin...
  19. Asteriks

[WP] Asphlat Overdrive Güncellendi

Asphalt Overdrive beklenen güncellemeyi sonunda Windows Phone için aldı. Yenilikler İndirmek İçin: http://www.windowsphone.com/s?appid=bb81c66f-c7cd-464c-af03-c6b3d7dca121
  20. Asteriks

Modern Combat 5 : Blackout Güncellendi

Mobil platformun en gerçekçi savaş oyunlarından biri Modern Combat 5 : Blackout güncellendi. Yenilikler İndirmek İçin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftM5HM