Arama sonuçlarınız

1. C

Kararsız kaldım fikir verebilirmisiniz

3-4 arkadaş yeni online oyun almak istiyoruz sizce iki seçenek arasından hangisi bizi daha mutlu eder.
  2. C

Dikişkli mousepad mi? Dikişsiz mouse pad mi?

Herkese selam arkadaşlar son zamanlarda bir mousepad almaya karar verdim büyük olanlardan ama iki ye ayrılıyor dikişli ve dikişsiz diye aralarındaki fark nedir dikişsiz daha mı dayanıksız biri beni aydınlatırsa sevinirim şimdiden teşekkürler
  3. C

Son Güncelleme Sonrası Düzensizlik

cs ye gelen son gücellemede oyuna alt tab alınca 4:3 görüntü ayarı bozuluyor oyundan çıkıp girince düzeliyor nedeni nedir?
  4. C

TOGG marka araçlar beklenir mi?

araba fiyatları her geçen gün artıyor elimmizdekinin kıymetini bilmeliyiz satıp yerine üst model alıcak durumunuz yoksa arabanız iyi bence çok yakınım bir sözü varıdr türkiyede parna varsa mala bağlıcaksın diye
  5. C

klima

internette dasha ucuzdur mağazadaki gibi çalışan maliyeti vs olmadığı için ucuzdur ama senin yerinde olsam 1 2 mağazaya bakardım
  6. C

SDN Forum Çekilişi #4

Katılıyorm
  7. C

Hangi mesleği ve hangi okulu seçmeliyim neden ?

eğer gideceğin bir nitelikli anadolu lisesi değilse niteliksiz anadolu lisesiyle anadolu meslek araında pek fark kalmadı şahsen sadece bilgisayar bölümlerinin olduğu bir meslek lisesine gidiyorum anadoluya giden arkadaşlarımı ikiye katladım ilk dönem iş sende bitiyor çalışan kazanır
  8. C

Sinavsiz anadolular beni alir mi

9.sınıfım sana şöyle diyim yazılımlı tabanlı bir biligsayar lisesine gidiyorum sadece bilgisayar bölümleri var (anadolu meslek) eğer nitelikli bir anadolu lisesine gitmiceksen artık düz ile mesleğin arasında fark olsada dağlar kadar değil iş sende bitiyor bileğine kuvvet
  9. C

Bu bilgisayar bu haliyle ne kadar eder?

dikkatimi çektide telefonu pc ile şarj etmen pil sağlığını zayıflatır dikkat et
  10. C

Gta 5 undefiened hatası.

bunuda deniyeceğim şuan bir kaç çözüm yolunu deniyorum beklemede kalın sizi bilgilendireceğim
  11. C

Gta 5 undefiened hatası.

maalesef hayır şuan bir sonuca varamadım
  12. C

Gta 5 undefiened hatası.

oyun yüzde yüz orjinal steamden aldım 1588773025 Grand Theft Auto V sorry this is taking longer than expected hatası şimdide bu hatayı veriyor https://forum.shiftdelete.net/forumlar/diger-oyun-konulari.288/post-thread
  13. C

VGA girişli karta HDMI dönüştürücü takmak

aynı sorunu yasşadım ama ben dönüştürücü değilde direk monitör aldım size tavsiye vericek olursam alıcaksanız aktif dönüştürücü almalısnız fakat piyasadaki aktif diye satılanların yarısı yalan iyi bir dönüştürücü bulmanız gerek bol şans
  14. C

Gta 5 undefiened hatası.

yardımıc olursanız sevinirim gta 5 e giriyorum fakat undefiened yazıp tekrar başa sarıyor
  15. C

hangisini secmeliyim.

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0019nt-amd-ryzen-7-3750h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8ud79ea-p-hbv00000q9w08 bunu tercih ederdim ben
  16. C

700-800 lira telefon önerisi

general mobile e bakmanı tavsiye ederim
  17. C

8 gb ın eksikliğini yeniden anladım :)

rx590 yeni ekran kartınmı eskisi mi
  18. C

Garip Bir Virüs

çok ilkel bir çözüm olucak ama yerinde olsam direk format atardım hem kafanda soru işaretleri kalmamış olur
  19. C

uygulama indirmek zorunlumu

çok düşük bir mb a sahip bir uygulama
  20. C

uygulama indirmek zorunlumu

evet uygulamayı indirmen gerekiyor