Arama sonuçlarınız

1. techsavvy32

Ailem 5 vakit namaza kızıyor

Böyle durumlarda tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır derler. Kendini güzelce ifade edersen zaten demişsin onlar da Müslüman. Elbet seni anlayacaklardır dostum. Allah büyüktür canını sıkma
  2. techsavvy32

Lenovo İdeapad 500 Oyun Performansı Sorunu

Merhaba dostlar! Bilgisayarımı 2016 yılında almıştım o zaman satın alırken de çoğu oyunu açabileceği söylenmekteydi ama son aylarda şunu fark ettim ki Batman Arkham Knight'ı en düşükte oynarken, The Long Dark'ı orta grafiklerde oynarken bile dehşet kasıyor. Özellikle Sniper Elite 4 ve Witcher...
  3. techsavvy32

16k bütçeye Kasa Önerisi

arkadaş trendyol dedi özellikle
  4. techsavvy32

16k bütçeye Kasa Önerisi

öneri kasanız var mı link şeklinde
  5. techsavvy32

16k bütçeye Kasa Önerisi

Merhabalar! Arkadaşımın 16 bin Türk Lirası kadar bütçesi var. Bu fiyata en iyi kasayı önerebilir misiniz? ( Link olursa güzel olur)
  6. techsavvy32

450TL'ye kadar kulaklık önerisi

Zamanında aynı şekilde forumlarda süründüm hs50 dediler. Lakin dinlemeyip James Donkey 712 aldım. O kadar çok memnunum ki içinde bulunan sanal 7.1 olsun fark yaratıyor. Gerçek 7.1 kadar olmasa da dediğim modele bakmanı öneririm 1 senedir çok memnunum.
  7. techsavvy32

10.Sınıf Biyoloji Soru Bankası Öneri (Palme, MUBA hariç)

Teşekkür Ederim
  8. techsavvy32

10.Sınıf Biyoloji Soru Bankası Öneri (Palme, MUBA hariç)

Merhabalar 10.sınıf öğrencisiyim. Performans ödevi için biyoloji soru bankasına ihtiyacım var palme yayınları ve MUBA dışında ne önerirsiniz? Özellikle Biyoloji hocası varsa mutlu olurum :)
  9. techsavvy32

Virüs Dosyalarımı Sildi

dosyalar yedeklenmediyse geri gelmez bildiğim üzere bilen varsa mutlaka yardımcı olacaktır.
  10. techsavvy32

Bu klavye alinir mi? {mekanik} BROWN SWITCH klavye

Asus pişman etmez gönül rahatlığıyla alabilirsin
  11. techsavvy32

Sizce nasıl bilgisayar ???

Maaşallah hayırlı olsun güzel bir bilgisayarın olacka darısı başımıza :)
  12. techsavvy32

Virüs Dosyalarımı Sildi

Antivirüs de işe yaramıyorsa tek çözüm bence formattır. Bende de buna benzer virüsler mining virüsleri vardı bir format ile temizledim. Eğer isterseniz kısa şekilde formatı anlatabilirim.
  13. techsavvy32

Earbuds basic 2 ile airdots S arasında ne fark var

Araştırdığım zaman Sadece model ismi olarak bir fark gördüm. Sadece isimsel olarak bir fark var belki orijinallikten dolayı da olabilir bir arkadaşımız üst konularda Xiaomi ürünlerinin orijinalliğini sorgulamak için bir yöntem göstermişti
  14. techsavvy32

Redmi Note 8 Pro EBA ses kayıt sorunu

Galiba fiziksel olarak çözülebilecek bir iş değil servise vermeni şiddetle tavsiye ederim. Garantisi varsa senin için daha iyidir
  15. techsavvy32

İtopya

Mağazada nakitle ödeme oluyor diye biliyorum
  16. techsavvy32

18 yaş altı teknosadan ürün alabilir miyim?

Tabii ki alabilirsin sorun çıkmaz.
  17. techsavvy32

Poco x3 NFC Piyasada Kılıf Satılmama Sorunu

Xiaomi'nin kılıf sattığını hiç duymadım eğer varsa oradan almak tabii ki daha mantıklıdır.
  18. techsavvy32

Dostum 800 yazıyor sitesinde birim olarak TL olduğunu düşününce :/
  19. techsavvy32

Dostlar bu telefon hakkında birçok konu açtım. Evet haklısınız lakin birfşey fark ettim ki piyasada telefonun kılıfını satan yok. Ben de bu yüzden biraz daha Samsung m51 taraftarı olmaya başladım. Ben mi bulamadım yoksa telefonun gerçekten Türkiye pazarında kılıfı mı yok?
  20. techsavvy32

[17 Kasım] Tarihte Bugün

Türkiye'de ilk kadın partisi olan Türkiye Ulusal Kadınlar Partisi kuruldu. Azerbaycan'da milli diriliş günü. İrlanda'yı yenen Türkiye Millî Futbol Takımı Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine katılma hakkı kazandı.