Arama sonuçlarınız

1. U

Programları cracklayıp bana satmak için japonca mailler yolluyolar

spam olarak işaretle engelle sürekli farklı maillerden gelir genellikle ama belki çözüm olur
  2. U

Sorunsuz Film İzlemek İçin

bende bunu kullanıyorum real player, quick time dahil her videoyu mutlaka açıyor no problem
  3. U

Kelsim den yeni tarife :))))))))))))

güzel site böyle ilginç ve yeni siteleri herksle paylaşmalı sağol
  4. U

PC Dergilerinde Ağustos 2007

+1
  5. U

Maradona: ABD'den nefret ediyorum

Bende abd den nefret ediyorum
  6. U

Türk bilimadamının büyük buluşu

Güzel haber ve dikkat ettiğim bir konu var Türkler bazı dallarda ilginç ve etkin buluşlar yapıyor ama bunların benim duyduklarımdan hepsi yurt dışında yada bir süre orada kalmış Tr ye dönmüş buradan çok sonuç çıkar
  7. U

Kim Engellemiş?

:) ee bazen bende ediyom onu bugün iyi yanımdan kalktım
  8. U

DVR Uzantılı Video ?

izler kardeş izler işte program : Slickscreen yükleme adresi : http://www.slickscreen.com/download.htm bununlada formatını değiştirebilirsin : http://www.download.com/DVRMSToolbox/3000-11444_4-10444368.html?tag=pdp_prod bununlada olmazsa sanırım arkadaşın dediği gibi olmuyor :) yada ben bilmiyorum
  9. U

Codegen 3.5 inç harici harddisk sorunu

usb aygıt ne dedim mesaj başına yazmışsın özür valla başka pc de dene ondada olmuyosa kötü bişey aklıma geliyor
  10. U

Merhaba Arkadaşlar

hoşgeldin bende yeniyim
  11. U

Firefox! Yardım ! Hata Veriyor !

programı tamamen kaldır ekle kaldır dedikten sonra program filestan sil ayrıca gizli dosyaları göster dedikten sonra C:\Documents and Settings\SENİNADINNNNNNNNN\Application Data klasörüne girip mozilla klasörünü sil ondan sonra iyi bir antivirüsü önce tam güncelleyip tam sistem taraması yap...
  12. U

Web hosting nedir?

sağol şu an için : hemen herksin bir hevesle reseller alıp 3 ay sonra zarar edince kaybolduğu bir sür mağdurun olduğu sektör :)
  13. U

DVR Uzantılı Video ?

GOM player dene olmazsa K lite codec pack 3.3.o kurup media player klasik ile dene
  14. U

Java ya baslamak icin

Selam bende bir akşam javaya başlamaya karar verdim ama sonu gelmedi başlamadan önce iyi düşün derim ingilizcen iyiyse kaynak çok türkçe kaynak çok az kitapda kolay gelsin
  15. U

Explorer hatası veriyor masaüstü gelmiyor..help me

ghost da bazen olur yeniden kur pc işini görüyorsada yenileme en güzeli tüketim toplumu olduk çıktık seni tebrik ediyorum
  16. U

Firefox Problemi

opera da bence şu an için önce çıkmakta ama ben hala firefoxa devam şu sekme olayı ile ilk tanışıklığım firefoxla oldu ona ihanet edemem
  17. U

İE'yi Kaldırma

ie windows ile bütünleşmişdir defalarca microsofta dava açılmıştır bu yüzden :) eğer ie yi açmazsan hiçbir sorun olmaz arkadaşların dediği gibi yaparsın kısa yollar gider firefox ile sörfe devam edersin ama saplantı haline gelmişse sende yolu vardı bir yerde rastladım ama gereksiz gördüm...
  18. U

Firefox'u Hızlandırın

haber için sağol senin mesajın için yazmıyorum ama genelde anlamadığım bir konu bu program yapılıyor yazılıyo herşey düşünülüyo be bunu eden adam neden bunu hızlı yapmasın mutlaka bu ek ayarlar başka bir yerden engel oluşturur
  19. U

Böteciler Burada Toplanıyor

güzel site
  20. U

Buda Bi Arkadaşımın Sitesi Hoş Bi Site

banner web sitesinde hazır şablonla yapılmış her teldenci açılıp 3 ay sonra berbatlaşan ve kapanan forumlar açmak yerine başka farklı çözümler bulmak gerekir bence artık herkes 20 - 30 ytl ye alan adı ve host alıp anahtar teslim forum alabiliyor ama neye yarar