Arama sonuçlarınız

1. KOxyGeNK

50 Tl'ye alınabilecek şeyler

İninal kartımda 50 Tl var. Bununa ne yapılabilir, farklı ve enteresan fikirleriniz bekliyorum.
  2. KOxyGeNK

çok ucuz klavye önerisi

en fazla 120 200 tl arası klavye önerir misiniz ? oyun oynamak için ama çalışsa yeter
  3. KOxyGeNK

Klavye ve fare çalışmıyor

Usb ile pc ye taktığım klavye fare çalışmıyor. Sistemim Windows 10
  4. KOxyGeNK

Hoi4 alınır mı?

Arkadaşlarımla giricem oyunu hiç bilmiyorum arkadaşlarım al dedi sizce alayım mı? 14 tl ye düşmüş.
  5. KOxyGeNK

Steam Sonbahar indirimi ile fiyatı düşen oyunlar

1)Tom Clancy's Rainbow Six Siege Normal fiyatı: 135 TL - İndirimli fiyatı 44,55 TL (yüzde 67 indirim) 2) DOOM Eternal Normal fiyatı: 199 TL - İndirimli fiyatı: 65,67 TL (yüzde 67 indirim) 3) Titanfall 2 Normal fiyatı: 199 TL - İndirimli fiyatı: 65,67 TL (yüzde 67 indirim) 4) Far Cry 5 Normal...
  6. KOxyGeNK

Oyun Önerisi

Gta V,CS:GO,Fortnite,Far cry 3 oynuyorum.Yeni oyunlara başlıyacağım.Bunlar; Witcher 3 Rainbow six siege Far cry5 pes 2018 Başka önerileriniz var mı?Moba sevmiyorum.Hikayeli ise sürükleyici bir hikaye olsun.Veya çok iyi dediğiniz oyunları bekliyorum.
  7. KOxyGeNK

Battlefield V inerken işlemci %100 sıcaklığı 80°

Battlefied V inerken disk ve cpu %100 kullanılıyor, işlemci ise 80° de. Bu sorun olur mu? Sistemim: İşletim sistemi: Windows 10 Home 64-bit CPU: AMD Ryzen 5 3600 Mattise 7nm Technology RAM: 8,00GB Single-Channel Unknown (20-19-19-43) Anakart: Gigabyte Technology Co.Ltd. A320-H-CF (AM4) Ekran...
  8. KOxyGeNK

Party Animals Demo "Failed to Login" hatası

oyuna giriyorum bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım
  9. KOxyGeNK

Eclipse açılmıyor!

Arkadaşlar java yı eclipse ide ye bağlamak istiyorum ama başlatılıamıyor şu hatayı veriyor:
  10. KOxyGeNK

Conquesor blade indirilir mi?

Bu oyunu inderecktim ve oyunun 37 GB olduğunu gördüm. Bu oyunu oynaya arkadaşlarım zamanımın gitmesini istemediğim için size soruyorum, conquesor blade oynanır mı?
  11. KOxyGeNK

Wolfenstein Hangi oyundan başlamam lazım?

Wolfenstein oynamak istiyorum ama hangi oyundan başlayacağımı bilemiyorum. Yardım eder misiniz?
  12. KOxyGeNK

Oyun Önerisi

Beyler bayanlar yeni bir pc aldım. Gerekli bütün programları yükledim ama oyun bulamadım. Ücreti pek önemli değil ama 300-400 liralık olmasın. Türü de pek önemli değil ne önerirseniz oynarım :) Sistemim: İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ekran Kartı: Radeon RX 580 Ram: 8 GB Önerileriniz için şimdiden...
  13. KOxyGeNK

Sıradan bir gününüz nasıl geçiyor?

Sevgili dostlarım, gününüzün nasıl geçtiği hakkında kısa veya uzun bu başlık altında paylaşalım, forumdaki arkadaşların nasıl bir gün geçirdiği hakkında bilgi sahibi oluruz. İlk ben başlıyayım isterseniz. 06.45 : Yataktan kalkış 07.00 : Lavabo, kahvaltı vs. 07.30 : Arabaya biniş ve işe doğru...
  14. KOxyGeNK

Kuşum elime alışamadı

Beyler 1-1,5 yaşında Forpus Papağanı türünde bir kuşum var. 6 ay önce aldım ve elime hala alışamadı. Buna yapılabilecek bir şey var mı? 1600692888 Görenler cevap verebilir mi
  15. KOxyGeNK

Oyun önerisi

İşlemci: AMD Ryzen 3600 6-Core Processor Ram: 8 GB Ekran Kartı: Radeon RX 580 Series Bu sistem için uygun ücretsiz oyun tavsiyesi verir misiniz? 1599580997 Görenler cevap verebilir mi lütfen?
  16. KOxyGeNK

Bilgisayarda olması gereken uygulamalar?

Beyler ben yeni bir masaüstü bilgisayar aldım bu bilgisayarda olması gereken gereken uygulamalar nelerdir? 1599579770 1599579787 ücretsiz olması gerek 1599580969 Görenler cevap verebilir mi lütfen?
  17. KOxyGeNK

Oyun Önerisi

İşlemcim: İntel İ5 6200U Ekran Kartım: İntel HD Graphics 520 Ram: 4 gb bu sisteme göre ücretsiz oyun öneriniz varsa alabilir miyim?
  18. KOxyGeNK

Ekran kartım ne bulamıyorum

Beyler benim ekran kartım directx tanı aracında ekran da intel hd graphics 520 gözüküyor ama oluşturucu da amd radeon r5 m330 olarak gözüküyor. acaba hangisi doğru? 1599462177 sizce hangisi doğru?
  19. KOxyGeNK

Kararsızım

Benim çok büyük bir karasızlığım var. Öyleki ne yapacağama karar veremiyorum. Bir tarafım şunu şunu yap diyor diğer tarafım bunu bunu. Hatta 2 gündür bo boş oturuyorum ne yapacağımı bulamadığım için. Lütfen yardım edin.
  20. KOxyGeNK

Sıradan bir gününüz nasıl geçiyor?

Sevgili dostlarım, gününüzün nasıl geçtiği hakkında kısa veya uzun bu başlık altında paylaşalım, forumdaki arkadaşların nasıl bir gün geçirdiği hakkında bilgi sahibi oluruz. İlk ben başlıyayım isterseniz. 06.45 : Yataktan kalkış 07.00 : Lavabo, kahvaltı vs. 07.30 : Arabaya biniş ve işe doğru...