Arama sonuçlarınız

1. FBK

Intel graphics çalışmayı durdurdu hatasi

sorununuz driverla düzelmeyecek ama neyse :) ben sonucu bekliyim
  2. FBK

Acer Laptop !!

bu ısı değerleri gayet normal. boşuna telaş etmeyin. iyi günler
  3. FBK

Fanı hava üfürücü ile temizledikten sonra...

acemilerle klasik karşılaşılan durumlardan biri. fan blok önündeki toz kütlesini ileriye doğru üflediğinizde fan önünde yığılarak fanın dönmesini engeller. fanın dönmesini engellemesi ise fan girişine uygulanan 5v+'un anakart üzerinde geri dönüş voltajı uygulamasına sebep olur. profesyonel bir...
  4. FBK

Bilgisayar on dakika'da lenovo yazısına geliyor geldikten sonra touchpad klavye calışmıyor

yüksek ihtimal bios pilini çıkarıp taktığında durum düzelecek. öncelikte harici bir klavye bağlayıp biostan varsayılan ayarlara dönmeyi dene.
  5. FBK

Bilgisayar açılıyor ekran gelmiyor

bu durum ekran kartı beslemesinden, ekran kartı chipsetinden veya ekran kartı epromundan kaynaklanabilir. burdan atıp tutmakla olmaz. profesyonel bir servisten yardım almalısın. zaten yapılacak çoğu klasik şeyleri yapmışsın.
  6. FBK

ASUS x556u touchpad Driver

Drivers – Synaptics
  7. FBK

Notebookun içini açıtıktan sonra hdd ve wirelless kartı ısınıyor

yakın zamanda güneychipsetin bu diyarlardan göçeceğine işaret. ama sıkıntı yapmayın değişmesi en kolay chipsettir.
  8. FBK

Asus x552c touchpad sorunu

Şunu indirip kurarsanız durumunuz yüksek ihtimalle düzelecek.
  9. FBK

Bilgisayarı kapatıyorum kendi kendine tekrar açılıyor

yüksek ihtimal ya bios piliniz bitmiş yada anakart üzerinde sıvı temas var.
  10. FBK

Acil... Laptop batarya cikisindan adaptörü bağlamak yardım.

güvendiğinize emin olduğunuz bir servişte şarj entegresini değiştirtmeniz durumu düzeltecektir.
  11. FBK

Menteşe Arızası

sunfix macunla çözebilirsin.
  12. FBK

Laptopumda bazı tuşların aynı anda çalışıp aynı anda calısmaması

yüksek ihtimal klavyenizde sıvı temas yada nem alma durumu söz konusu. harici bi klavye bağlayıp aynı durumu yaşıyormusunuz bi bakın harici klavyede sorun devam etmiyorsa yüksek ihtimalle dahili klavyeniz arızalı.
  13. FBK

Wifi 4 metre sonra kopuyor...

wifi kartınıza ulaşabilirmisiniz bilmiyorum yüksek ihtimal wifi anteniniz yuvadan çıkmış olabilir. bi bakın diyorum
  14. FBK

Bilgisayarın yeterli olmasına rağmen kötü olması

bu sistemde ssd disk varmı bilmiyorum. ssd alırsanız çok fark görürsünüz.
  15. FBK

HP pavilion laptop çok yavaş

şuanda en stabile çalışan 8.1. windows 10 için service pack 1 paketini beklemek lazım.
  16. FBK

Ekran kartım gözükmüyor acil yardım plsss.....

konu kapatılmıştır.
  17. FBK

Laptop Kapağı Kapandı Artık Açılmıyor

geçmiş olsun. grafik chipiniz arızalanmış. profesyonel bir servisten yardım almanız gerekiyor.
  18. FBK

Gtx 950m fps düşüklüğü

harddiskinizi bi kontrol ettirin.
  19. FBK

Acer 5720 laptop siyah ekran sorunu

çok normal. geçici bir çözüm yapmışsınız. chip değişmeden kesin bir sonuç alamazsınız.