Arama sonuçlarınız

1. alsec_

En Iyi Türk Torrent Sitesi

www.arena-tr.com/ www.leechturk.com/ Arkadaşlar bende davetiye alabilir miyim zahmet olmazsa, İyi geceler... :) alisecmennn@hotmail.com
  2. alsec_

Acer 5742g Fan Temizliği !

Bilgisayar zaten garanti dışında kalmıştı bir kaç ay önce, bende bilgisayarcıya para vermek yerine kendim temizlerim diyorum, öğrenci adamız sonuçta 3-5 liranın önemi çok :D :D Ama hala açamadım tam olarak, bir yer var orası çıkmıyor kırılacak diye korkuyorum :rolleyes:
  3. alsec_

Dostum, internette baktım da hep eski model kasaların açılması ile ilgili video ve resimli anlatım var. O yüzden bir de burada bilen arkadaşlara danışayım dedim.
  4. alsec_

Arkadaşlar, Acer 5742g dizüstü bilgisayarım var.Alalı 1,5 sene oldu. İlk başlarda Pes, Fifa gibi oyunları sorunsuz oynuyordum; ancak son birkaç aydır oyunu açtıktan max 15-20 dakika sonra, bilgisayar kendiliğinden kapanıyor aşırı ısınmadan dolayı. Fanların çok tozlanmış olabileceğini...
  5. alsec_

Polonya 1 - 1 Yunanistan Euro 2012 A Grubu

Ev sahibi olmanın avantajı ve Lewandowski gibi bir golcüye sahip olmanın getirisiyle Polonya'nın kazanacağını düşünüyorum.
  6. alsec_

Burak Yılmaz Trabzonspor'dan Ayrılıyor !

Eğer Lazio'ya transferi gerçekleşirse, Klose ile birlikte iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.Son vuruşlarının yanı sıra, denge ve kuvvet açısından da kendini çok geliştirdi Burak.Bu özelliklerinin sayesinde sert bir lig olan Serie A'da başarılı olacağını düşünüyorum...
  7. alsec_

Süper Lige Çıkan Son Takım Kasımpaşaspor

Adana'nın gelmesini istiyorum, bastır Adana... :)
  8. alsec_

Finlandiya 3-2 Türkiye | Hazırlık Maçı

Kazanırız diye düşünüyorum.Rüştü'ye de milli takıma yıllarca katkı verdiği için teşekkür ediyorum... :)
  9. alsec_

SDN Galatasaray Kulübü

İlahi adalet yerini buldu, inananlar her zaman kazanır... KUPALARA LAYIKSIN SEN ŞANLI GALATASARAY.... :D
  10. alsec_

Kime niyet, kime kısmet!

Spanoulis büyük adamsın. :)
  11. alsec_

SDN Galatasaray Kulübü

Maça saatler kaldı artık; heyecandan uyuyamıyorum, sürekli marş dinliyorum, dualar ediyorum.Haydi Cimbom'um göster herkese gücünü, kudretini ve asaletini.SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN !!! Allah yardımcımız olsun...
  12. alsec_

Türk futbolunun 41. başkanı Yıldırım Demirören

Hadi geçmiş olsun.
  13. alsec_

Moussa Sow Fenerbahçe'ye evet dedi!

Eğer gelirse çok çok iyi bir transfer olmuş olur Fenerbahçe için, ama sanmıyorum Lille'nin bırakacağını...
  14. alsec_

Yiğit Gökoğlan Galatasaray'da!

Hoş geldin ' Aslan ' takıma... :)
  15. alsec_

Samsunspor 2-4 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 19. Hafta

Bize ayrılan yerden bilet alamadığım için Samsun tribününde izleyeceğim.Biletlerin satış saatine final koyan okulumu da kınıyorum buradan :D Rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.
  16. alsec_

Turgut Doğan Şahin ve Uğur Uçar Galatasaray yolunda!

Sercan Yıldırım'a on basar Turgut.Samsunspor'da oynarken birçok maçına gitmiştim yetenek ve hız olarak dediğim gibi Sercan ile kıyaslamak yanlış olur.
  17. alsec_

Fenerbahçe Ülker, Top 16’ya Lider Çıktı

3 takımımızın da son 16'ya ya kalması çok güzel oldu.... :)
  18. alsec_

Orduspor 0-2 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta

İnşallah alırız...Biletimizi de aldık maçı bekliyoruz artık :)
  19. alsec_

İddaa Ana Konu

739 Siena - Barcelona 2/2 734 Bamberg - Zalgiris 157,5 üstü 558 Alkmaar - Metalist 2,5 üstü 559 Atletico Madrid - Rennes 2,5 üstü Bunlar yarın için öne çıkan maçlarım.Kuponuda eklerim yarın buraya...Bol şanslar... :)
  20. alsec_

Trabzonspor - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 15. Hafta

İnşallah kazanırız...