Arama sonuçlarınız

1. muci61

Sporcu takviyeleri sublementler hakkında

Arkadaşlar merhaba sporcu besinleri Hakkı'nda bilgi sahibi olan yada bunları ciddi anlamda kılanlar varsa yardımcı olabilirlermi ne işe yarar neleri kullanmak gerekir.
  2. muci61

Güncellemeleri sürekli yapmak iyi mi?

acaba 6s+ için telefona gelen app store ve data güncellemelerini sürekli yapmak mı iyi yoksa yapmamak mı malum hafıza sıkıntılı.önerilerini bekliyorum....
  3. muci61

6s + için olmazsa olmazlar?

Arkadaslar merhaba daha öncelerde android kullanıcıydım sıkı bir. ama androidin bazı yazılımsal bazıda işlemsek sıkıntılarından dolayı koklu değişiklikle ios a geçtim. telefonum 6s+. Kullandığınız ve fydalı oabilecek olmazsa olmaz deiklerinizi anız çok sevinirim
  4. muci61

Kendi sesimi duyuyorum 2

Tlf konusuyorum ver her seferinde kendi sesimi duyuyorum buna ne neden olabilir nasıl düzeltilir.... Help
  5. muci61

Sony Xperia z 2 ısınma

Arkdaslar yaklasık 2 günden buyana tld aşırıısınma oluyor acaba sebep ne olabilir..... Öneri tavsiye bekliyorum lütfen yardım....
  6. muci61

Youtube

Merhabalar doğru yeremi açtım konıyu bilemiyorum ama youtube kanalı açtım ve bşr iki abonem oldu ama aboneleri göremiyorum. Sadece aboneliklerini herkese açık şrkilde paylaşanlar gösterilir diyor. Bu konuda yardım istiyorum..... Aboneleri görmek istiyorum ama
  7. muci61

Z2 lolipop

Arkdaslar xperia z2 kullanıyorum lolipop ne zaman gelicek bilen varmı. Mıllet 5.0.1 bahsediyor ama 2000tl verdiğüm tlf hala 5.0 gelmedi di 😀
  8. muci61

Xperia kullananlar en iyi resimler buraya

Arkadaslar xperia kullananlar olarak amatör çektiğinşz resümleri paylaşalım
  9. muci61

Hometech tablet root

Merhaba tabletime root yapmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bşken birşsş yardım edebilir mi acaba
  10. muci61

Clash of clans

Merhaba arkadaslat clash of clans oynayan varsa hem ikeyişime geçebilşr hem klana gelebilir hemde köyü ile ilgili paylaşımlarda bulunabilir. Kendi köyümü payşalacagım eleştirilerinizi bekliyorum. [/IMG]
  11. muci61

Uygulama yaptırmak

Merhaba öncr konuyu doğrumu yere açtım bilemiyorum ama android uygulaması yaptırtmak istiyorum bununla ilgili deraylar ve ücret içşn özelden msj yapabilirsiniz İyi günler
  12. muci61

Xperia için lens

Arkadaslar bildiğiniz gibi sony için çıkmış nfc ile calışan bir mercek satılıyor piyasada 400tl bu makinayı bilen kullanan varmı acaba
  13. muci61

Antutu sonucu

nasıl sizce
  14. muci61

Sony Android 5.0 Güncelleme

Bu 5.0 türkiye rom nr zaman gelir bilgisi olan duyum alan
  15. muci61

Ankara root yapan birisi

ankarada root yapmayaı bilen sony z2 için bir arkadaş varsa yardım edebilir mi?
  16. muci61

Uygulama yapimi

merhaba arkadaşlar. ben android ile çok ilgiliyim ama programlama konusunda zayıf birsiyim. ben android için uyglama yapmak geliştirmek istiyorm bana internet üzerinden yada ankaradayım bulndgm şehirde yardım edebilecek birisi varsa çok memnun olrm.
  17. muci61

Kullandiğiniz en veerimli uygulamalar neler....

Merhaba öncelikle ben bir xperia z2 kullanici olarak kullandiğim uygulamlardan bahsedeceğim sizlerde paylaşirsainz çok yararli bilgi alişverişi yapabiliriz... Ilk uygulamam launcher alaninda olan ve google playda ücretli olan tsf shell 3d. Bu uygulama özellikle telefonunn görünümünden...