Arama sonuçlarınız

1. B

Macbook Pro Retina Display Pil Yüzdesi Dengesizliği

şaka yapıyorsunuz değil mi? güncellemeleri bile temiz kurulumsuz çatır çatır halleden sisteme windows gibi (onda bile 2 seneden aşağı atmam temiz kullandığım için) 3 ayda bir format atmak tamamen gereksiz. yedek alın, sistem yedeklemesi muhakkak yapın. ama mecbur kalmadığınız sürece format falan...
  2. B

Galaxy S5'te Parmak İzi Sensörü

neden ki samsung'dan önce başka bir üretici mi tüm telefonlarına koydu bunu da popüler yaptı? kimbilir belki samsung'un altın-şampanya renklisi de çıkar çok yenilikçi ve özgün(!) bir hareket olur.
  3. B

Ipod touch 5 jailbreak sonrası

DFU mode'a alacaksın telefonu, sonra restore edeceksin, google'da bir bak.
  4. B

Dünyanın en ucuz arabası satmadı!

ardını astarını bilmiyoruz, otomobil dediğimiz mevzu sıradan elektronik değil ki sırf ucuz diye alınsın. güvenlik kaygıları olabilir, yürüyen aksam ve diğer güvenlik donanımının kalitesiyle ilgili sorular/kaygılar olabilir. araba ucuz da can pahalı :)
  5. B

Iphone 5 mi Galaxy S 3 mü ?

iphone 5 apple'ın en güncel telefonuyken samsung için amiral gemisi değişti. karşılaştırmayı yanlış buluyorum. ilk başta ios mu android mi diye yola çık ve bu kararı verdikten sonra tekrar düşün derim. çünkü bahsettiğin iki telefonun fiyat dahil ortak buluştukları bir nokta yok. iphone 5 mi s4...
  6. B

Zuckerberg'ten Eşcinsel Yürüşüne Destek

bakış açısına bak. stk ayrıymış bu ayrıymış he canım. o insanlar öyele hissediyor ve öyle yaşamak istiyor bütün olayı bu. hastalık mevzuna gelecek olursak ilk başlarda aids'e bile eşcinsel hastalığı denirken heteroseksüel insanlar arasında bulaştığı da genel olarak öğrenildikten sonra...
  7. B

iPhone 4 mü 4s mi?

performans açısından 4 ve 4s arasındaki fark 4s ve 5 arasındaki farktan büyüktür. artık 4'ü tercih etmeyin, 4s'le ios 6 ve 7 çıktığında onunla da sorun yaşamazsınız.
  8. B

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 4: Beko BKS 5316

litre sıvı değil hacim ölçü birimidir.
  9. B

Bükülebilir Ekran Fiyasko mu Olacak?

kullanım alanı olmayan teknolojiyi ne yapalım, alıp böyle de bir şey var diye ces gibi evimizde mi sergileyelim? samsung'un hatası bunu tanıtıp kullanılabilir örnek sunmaması, ama ileride çıkacaktır.
  10. B

Ücretsiz Windows 8'lerin Süresi Doldu!

windows 8 geliştirmeleri, hızı, "isteyene" modern (eski adı: metro) arayüzü sunmasıyla windows 7'nin geliştirilmiş, daha fazla performans kazandırılmış ve "isteyene" modern arayüz sunmuş hali. iş bilgisayarımda da evde de lisanslısı var, biri media center edition hatta. bir windows 7 bir de...
  11. B

İphone 3gs vs avea inTouch

son bir bütçe zorlamasıyla iphone 4. özellikle ios 6 yerine 5 yüklü yakalarsan kaçırma derim.
  12. B

Htc One X Plus

arkadaşlar nasıl yani? wifi'ı falan kullanmayınca kapatıyorsunuz ve toplam pil dayanma süresi 13 saat mi? ciddi misiniz?
  13. B

Yurt Dışı Telefonlarına Online Kayıt İmkanı

internet şubesindeyim bankanın, vergi kısmı altından 9151 yazıp yolcuceptel mi diyeceğim açıklamaya? bana biraz muallak geldi daha önce vergi yatırmadım internet şubesinden.
  14. B

Apple'ı Aslında Neden Seviyoruz?

ben bu kadar taraflı bir haberi yerli yabancı hiçbir teknoloji sitesinde okumadım. ancak fandroid yorumlarında bu kadar taraflılık görürsün. tek bir örnek veriyorum, ben galaxy s sahibiyim, güncelleme alamıyorum, kies windows'ta itunes'dan kat be kat sorunlu, cihaz orta karar bir iş yaparken...
  15. B

Yurt Dışı Telefonlarına Online Kayıt İmkanı

yahu hepsini geçtim parayı yine vergi dairesine gidip yatırıyoruz onu neden almıyorlar e-devlet üzerinden, yahu bir iş yaptınız tam yapsanıza.
  16. B

Amazon Rezil Oldu!

kendi kendine kapak. rakibine saldıracaksan bile bunu balta çıkarmış vahşiler gibi yapmayacaksın :) iyi olmuş amazon'a.
  17. B

İphone 5

hayırdır almanya'daki telefonlar sprint miymiş? :)
  18. B

Android 4.2 Ne Zaman Çıkacak?

çıksa ne olacak yine en son bayrak gemisi denen cihazlar hariç gelmesi yılı bulacak neredeyse. android'de güncelleme mevzu nexus hariç komedi resmen. o kadar para ver eski yazılım kullan. bende galaxy s var vay efendim ram'i azmış diye gingerbread'de sürünüyorum. çok ram koysaydın o zaman, şimdi...
  19. B

IE10 Download Sayfası Açıldı

daha bus abah bende neden bu ie metro sürüm yok dedim, indirdim az önce kur diye çift tıkladım ve haberinizi gördüm.
  20. B

Askeri okullara Kur'an-ı Kerim dersi

dini eğitimin yeri askeriye değildir, hamle tamamen siyasal islamla ilgili, kişinin kendi yaşadığı dinle ilgisi yok. bütün insanları dindar yapmaya çalışmak din özgürlüğü değil, inancı olmayanlara saygısızlıktır. ülkde gitgide dini bir baskı ortamı yaratılıyor, inancı olmayan, dini olmayan...