Arama sonuçlarınız

1. D

Karşınızda Galaxy S21 / 21+ / S21 Ultra

Ben de şu an da S7 Edge kullanıyorum. Bu fiyatlar markanın suçu değil, ben artık fiyat konusunda eleştirmeyi bıraktım. Kur ortada, vergiler var, çok normal.
  2. D

İşte Dünya'nın yeni en boş amiral gemisi serisi, Galaxy S21 ailesi - Samsung'un amacı ne?

Samsung'un birçok hatası var ama bu telefonlara boş demek bana çok mantıksız geliyor. Gayet güzel cihazlar olmuş. Ayrıca Samsung'un ön tarafındaki kamerasına çentik demek bana o kadar saçma geliyor ki. Çentik Apple'dakine denir, Samsung o çentikten kurtardı piyasayı. Birçok marka Samsung gibi...
  3. D

S7 Edge

Ekranını benim de değiştirmeye niyetim vardı ancak garanti süresi bitmişti. Servise gittiğimde de bana 1000TL dediler, bu yüzden değiştirmedim, öyle kaldı. Birde anlam veremediğim bir şekilde sanırım bu AMOLED yanığına bağlı olarak oluştu cihazın ekranın sol üst köşesinde siyah bir nokta oluştu...
  4. D

S7 Edge

Ben hâlâ kullanıyorum. Cihaz beni memnun etti açıkçası. Cihazın aldığım ilk zamana göre pil performansı ve genel performansında tabii ki düşme oldu ancak alalı da 4 yıl olacak neredeyse. Bir tek problemi şu an da AMOLED yanığı var. 3. yıla doğru oldu o da. Ben ekranı biraz hor kullandım...
  5. D

S10 Plus vs S20 FE

Ben de zaten bir şey demedim. Benim yazdığım yoruma cevap verdiğiniz için benim de cevap verme hakkım oldu değil mi? Yazdığım yorumda da zaten bana göre yazdım.
  6. D

S10 Plus vs S20 FE

Komik olduğu, iyi, kaliteli inceleme videoları yaptığı konusunda lafım yok ancak ''tarafsız'' demek bana göre kesinlikle olmuyor.
  7. D

S10 Plus vs S20 FE

Iphonedo'yu ben de izliyorum ancak kendisinin Hakkı Alkan'ın Iphone X Uzun Kullanım Testi videosuna karşı yaptığı videoyu da görmüştük...
  8. D

S10 Plus vs S20 FE

Samsung'un bir modelini överken iki modelini gömüyor adamlar, üstelik gömülen modeller Samsung'un en tepe iki modeli. ( Exynos 990 ile ilgili bölüm 09.20'de başlıyor, FPS kararlığında en tepe iki modelinden de daha başarılı, üstelik daha az pil harcıyor. )
  9. D

S10 Plus vs S20 FE

İşte ben de yüksek ayarlarda oyunlarda hem S20 Ultra hem de Note 20 Ultra'dan daha iyi performans veriyor diyorum, FPS kararlılığı daha iyi diyorum ve kaynak olarak Technopat'ın inceleme videosunu gösteriyorum.
  10. D

S10 Plus vs S20 FE

Bence Samsung, Exynos 990'a bir şeyler yapmış. S20 FE'de bayağı performanslı çalışıyor. Bunu Technopat'ın inceleme videosunu izleyerek görebilirsiniz. Ekran çözünürlüğü falan etkilidir ancak kesinlikle düzeltmişler. Oyunlarda FPS kararlığı gayet iyi ve S20 Ultra ve Note 20 Ultra'yı performans...
  11. D

Hafıza Kartı ( Samsung EVO Plus )

S7 Edge cihazıma hafıza kartı satın alacağım. Alacağım hafıza kartı ise Samsung'un EVO Plus serisinden bir kart olacak ancak cihazda 4K video desteği olduğu için ve her hafıza kartı 4K kayıta izin vermediği için sormak istedim. 32GB olan hafıza kartında sanırım yokmuş ancak 64GB olan da var mı...
  12. D

Apple Lansmanına Artık Sadece Saatler Kaldı, Gelin Tartışalım!

Bence artık hiç kutuyla falan uğraşmayıp direkt insanların ellerine versinler telefonları. Zaten kutunun içinden bir tek telefonun kendisi çıkacak. Almak isteyen gitsin, desin bana Iphone 12 verin, direkt cihazı eline versinler. :D
  13. D

Samsung'un Yeni Orta Segment İşlemcisi Exynos 1080 Antutu Testlerinde Snapdragon 865+'ı Ezdi Geçti!

Çok şükür, zaten Samsung'un bu konuda ciddi adımlar atması gerekiyordu. İnşallah güç tüketimi konusunda da aynı başarıyı gösterirler. Zaten artık Samsung özelleştirilmiş çekirdek tasarlamayı bıraktı. Muhtemelen güç tüketimi konusunda problem çıkaran da Samsung'un kendi çekirdek tasarımıydı...
  14. D

15 bin bütçem hangi cihazı önerirsiniz

Normalde aslında hiç tereddüt etmeden Note 20 Ultra alın derim. Cihazın tasarımı iyi, ekranı iyi, kameraları iyi onun dışında kalemiyle bütün cihazlardan ayrılıyor, bu konuda rakibi yok ancak malum bize gelen Exynos'lu sürüm olduğu için söyleyemiyorum. Uzun ömürlülük konusunda Note serisi her...
  15. D

Monitör alıcam arada kaldım

Ekran teknolojilerinde iyi bir marka olduğu için tavsiye ettim ancak karar sizin.
  16. D

Monitör alıcam arada kaldım

Herhangi bir şekilde model önerisi yapmayacağım ancak Samsung'un monitörlerine bakmanızı da tavsiye ederim.
  17. D

Dizüstü Bilgisayara Harici Ekran Kartı Takmak

Cevabınız için teşekkür ederim. İçerisindeki ekran kartına zaten herhangi bir şey yapılmıyor onu ben de biliyorum ancak harici ekran kartı muhabbeti vardı.
  18. D

Dizüstü Bilgisayara Harici Ekran Kartı Takmak

Elimde yanlış hatırlamıyorsam 2014 yılında almış olduğum ancak ne zaman piyasaya sürüldüğünü bilmediğim Samsung dizüstü bilgisayar var. Bilgisayarın teknik özelliklerini yazayım. İşlemci: İntel Core İ5 3230M RAM: 8GB 1333Mhz Ekran Kartı: Nvidia Geforce 710M 2GB HDD: 1TB Diğer parçalarda o kadar...
  19. D

Oyun tavsiyesi

AC serisinden en son hangi oyunu oynadınız?
  20. D

Hangi marka beyaz eşya tavsiye edersiniz?

Harcadıkları enerjiye göre sınıflandırılmışlar. Bıraktığım linkte anlatılmış. Link: https://nelazimsa.carrefoursa.com/a-enerji-sinifi-urunlerin-enerji-tasarrufu-acisindan-avantajlari/