Arama sonuçlarınız

1. muratats09

970 Ekran Kartı CS GO'da Kasma yapıyor

Arkadaşlar nvidia 970 ekran kartım i5 4460 işlemcim var.Daha önce kasma sorunu yaşamıyordum lakin son zamanlarda cs go da dahi kasma sorunları yaşıyorum. Bilgisayarı format attım gene aynı sorunla karşılaştım. En son ne zaman kasmaya başladığını yani ne yaptıktan sonra kasmaya başladığını...
  2. muratats09

SDN forumda Doçent ve Rektör Vb Nasıl Olunuyor ?

Arkadaşlar ilk öncelikle herkesin ramazan ayını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. Arkadaşlar bu konunun yeri tam olarak burası olmaya bilir. Lakin tam olarak bu soruyu soracağım yeri bulamadım, yanlış yer olarak görüyorsanız affola. Evet gelelim soruma. :) Şimdi forumda gördüğüm...
  3. muratats09

İşlemci ve Ekran kartı Isısını Gösteren Program Nedir ?

Arkadaşlar iyi günler.İşlemci ve ekran kartımın ısısını program ile kontrol etmek ve görmek için hangi program kullanabilirim.İşlemcim i5 4. nesil ekran kartım ise gtx 970 ekran kartım var.
  4. muratats09

League of Legends oyununda çar ismi değiştirme

Arkadaşlar League of Legends oyununda hesabımın ismini değiştirmek istiyorum.Lakin nereden nasıl değişecek bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa yada kaynak gösterebilecek olan var ise yardımcı olursa sevinirim.
  5. muratats09

laptop touchpad çalışmıyor

Evet arkadaşlar laptop üstünde gelen orjinal windows sildim çok kötü performansı vardı lakin suanda windows 7 geçtim.Ama driverleri tam olduğu halde touchpad çalışmıyor aranızda bilgisi olan varsa yardımcı olurmu ayarlarda yada biosdan mı yapılacak tam olarak bilmıyorum. Laptop Asus X540L
  6. muratats09

İ5 İşlemci ve 970 Ekran Kartı ile League of Legends'de FPS Sorunu Yaşıyorum

Arkadaşlar aşağıdaki fotoğrafta da görüldüğü üzere i5 ve 970 ekran kartım var lakin bunlarla League of Legends oyununda fps sorunu yaşıyorum.En son format atmadan önce Rust gibi oyunlarda da videolar çekiyordum lakin şuanda League of Legends oyununda fps sorunu yaşıyorum bunun çaresi nedir...