Arama sonuçlarınız

1. L

Forum Kasıyor

Ne kadar açıklayabilirim bilmiyorum ama Donanımhaber gibi flash yüklü bir sitede bile kasmayan bilgisayarım bu sitede acayip kasmaya başladı son bir kaç gündür.Tepkiler geç işliyor mouse ile tıkladığımda sayfayı hareket ettiriyorum 2-3 saniye bekledikten sonra aşağı veya yukarı kayıyor.Çözümü...
  2. L

Sağ Tık Menüsünü Nasıl Düzenleriz?

İşletim sistemim Windows XP. Bir müzik dosyasının üstüne sağ tıkladığımda silmiş olduğum Winampın seçenekleri hala duruyor.Nasıl yokedebilirim?
  3. L

Vodafone'a Geçmeli Miyim?

Merhaba. Ben Turkcell GençTarife kullanıcısıyım.Biraz Vodafone'un kampanyalarını inceledim ve bana Cep Özgür tarifesi daha hesaplı gibi geldi.Daha çok mesajlaşıyorum ama haftada bi kaç kez kısa süreli aramalar yapıyorum.Sizce hangisi?
  4. L

Directx 10.1 Yüklemek

Arkadaşlar ekran kartım Directx 10.1 destekliyor ancak CD'sinin içinden onunla ilgili bir şey çıkmadı.Directx 10 veya 10.1 sürümünü nerden veya nasıl indirip yükleyebilirim yardım edersiniz memnun olurum :)
  5. L

Hangi Oyunları Önerirsiniz?

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri şöyle : 2 GB Ram,1 GB HD3650 Ekran kartı,AMD Athlon 64 3000+ @ 2.5 GHz, 80 GB HDD. Bu bilgisayar için hangi oyunları tavsiye edersiniz Crysis Warhead'i az takılmayla oynayabildim COD Modern Warfare 2'yi de gayet güzel çalıştırıyor hiç takılma olmadan :)...
  6. L

İşlemci İçin Fan Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. İşlemcim AMD Athlon 64 3000+ 754 Pin Socket ve ben biraz overclock yaparak hızını 2 GHz'ten 2.5 GHz'e çıkardım biraz da bu yüzden ısınma sorunu oldu normalde de fazla ısınıyordu.Stok fanı sesli çalıştığı için ucuz bi fan aldım ama sanırım oyun oynayınca işlemciyi yakacak :D...
  7. L

Windows 7 ve Windows XP Kurulu Bilgisayarda Windows 7 Açılmıyor

Evet arkadaşlar Windows 7 kuruluydu ben HDD'nin başka bi bölümüne Windows XP kurdum oyun oynamak amacıyla normalde seçim ekranı gelmesi gerekiyordu bilgisayar açılırken ama o gelmedi onu nasıl geri getirebilirim?Elimde Windows 7 CD'si yok maalesef :(
  8. L

HDD Tavsiyesi

Arkadaşlar 80 GB'lık harddiskim var ancak iyice doldu sayılır. http://www.epox.com/socket754-compare.asp Yukardaki linkteki 8HDAIPRO isimli anakart için HDD önerebilir misiniz?Sata mı yoksa IDE mi desteklediğini çözemedim :D Harddiskimin markası ve modeli : Samsung HD080HJ. Ancak...
  9. L

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Başlıktan da anlaşılacağı gibi kulakiçi kulaklık için tavsiyelerinizi bekliyoru.Bütçem 70 TL'ye kadar Bass ve Tizlari iyi ama Bass temelli sesi iyi çıkan silikon başlıklı bi kulaklık olursa iyi olur.Özellikle dışarıdan gelen sesleri iyi engelleyen ergonomik olsun :)
  10. L

Samsung Corby Pro mu Samsung Star Wi-Fi Mı?

Evet arkadaşlar soru açık Star WiFi kullandım az çok biliyorum ama Corby Pro kullanmadım ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
  11. L

Intel Hyper-Threading Teknolojisi

Arkadaşlar bu teknolojide mesela i7 için 4 gerçek 4 sanal çekirdek mi oluyor?Arkadaşın bilgisayarında 8 çekirdek diye görünüyordu :D Bide bu teknolojiye karşılık AMD'de bunun gibi bir teknoloji var mı? Bunun dışında Hyper-Threading sayesinde Intel işlemciler Amd'lerden daha mı hızlı ve...
  12. L

İşlemcilerde Önbellek Miktarı

Arkadaşlar önbellekte mesela 1*2MB önbellek mi daha iyidir yoksa 2*1MB önbellek mi?
  13. L

Opera Facebook Video Sorunu

Arkadaşlar internet tarayıcı olarak Opera kullanıyorum.Facebook'ta video izlemek istediğimde 40 saniye kadar oynatıp duruyor daha fazla oynatmıyor her videoda bu böyle acaba bi çözümü var mı? İleri sarıp oynat diyince de video bitti diyor :D
  14. L

Windows 7 Müzik Dinlerken Takılıyor

Evet arkadaşlar yeni yükledim Windows 7'yi ama müzik dinlerken takılıyor sık sık.İşlemci 2.5 GHz (oc) Ram 1.5 GB bunu engellemenin bi yolu var mı? ---------- saat 02:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 02:04 eklenmişti ---------- Flood için özür dilerim ama acil cevap almam gerekiyor...
  15. L

Asus Anakartlar Hakkında

Arkadaşlar birinden duyduğum kadarıyla ki kendisi 15 yıldır bu işlerle uğraşan bir bilgisayar servisidir.Bilgisayar toplarken anakartı Asus seçmiştim.Bana dedi ki senin gibi meraklı kullanıcılar için uygun değil Asus anakartlar başka bir marka seçmeni öneririm.Ben de sizlere de sorayım dedim...
  16. L

Resmi Bol Olan Haberlerdeki Resimler Yüklenmiyor

Evet arkadaşlar gayet açık.Ya yüklenmiyor yada 2 saat beklemek gerekiyor.İnternet bağlantımda ve hızında herhangi bi sorun yok başka sitelerde gayet güzel açılıyor ama bi tek burada bu sorunu yaşıyorum nedenini bilen var mı?
  17. L

Tom Clancy's Hawx Takılma Sorunu

Arkadaşlar bilgisayarım 1,50 GB Ram 256 MB Ekran Kartı ve AMD Athlon 64 3000+ İşlemci.Rahatlıkla yetmesine rağmen oyun oynarken takılmalar oluyor hareketler geç tepki veriyor neden kaynaklıyor olabilir?Acaba AGP Aperture Size'ı artırdım ondan mı oldu :D
  18. L

Ekran Kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar bilgisayarım için ekran karı almayı düşünüyorum.Anakartıma göre AGP 8x kart gerekiyor.Benim şimdiki kartım 256 MB.Ancak ben 512'ye yükseltmek istiyorum.DDR1 512 MB kart var mıdır yada anakartıma DDR2 taksam destekler mi? Anakart Adı Epox EP-8HDAI Pro / 8HDAJ Pro
  19. L

I7 işlemcili sistem toplamak istiyorum

Merhaba.. İntel core i7 920 işlemcili bir desktop multimedya bilgisayarı toplamak istiyorum. Bütçem 1.750 TL ye kadar çıkabilir. Oyunlarıda kasmadan çalıştırması lazım. Klavye ve mouse yazmanıza gerek yok. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar.:thumbup:
  20. L

Google chrome eklenti güncellemesi?

Arkadaşlar Google Chrome'un otomatik eklenti güncellemesi gibi bir özelliği var mı? Çünkü ben her sürüm yükselttiğimde eklentilerin hepsini baştan kurmak zorunda kalıyorum bu da zaman kaybı oluyor gereksiz yere.