Arama sonuçlarınız

1. TeknoTakip

Oyun Konsol mu Pc mi almalıyım

eğer sırf oyun için alacaksan tarafın konsol olmalı. ha ben yazılım yazarım bilmemne yaparım diyosan bilgisayar
  2. TeknoTakip

Oyun gta 5 indirmek istiyorum ama alanım yok

gta oynamak için 5 yıldır konsol alamayan biri olarak diyebilirim ki 3 gün adam gibi bekle düzgünce yükle
  3. TeknoTakip

aynen öyle. sony hayranlığı varsa yavaşça kenara bıraksın
  4. TeknoTakip

iPhone İphone telefonu xiaomi adaptörle şarj etmek

garantiden çıkmayacak veya 2 yıl sonra garanti kapsamında batarya değiştirmeye gittiğimde sıkıntı çıkmaz değil mi?
  5. TeknoTakip

peki 4000 tl ye almanya dan ps5 alsın. yeter ki gidip aynı paraya ps4 almasın
  6. TeknoTakip

Öneri 6 bin TL bütçe ile hangi telefon alınmalı

bu başlıkta iphone se ye sallayanlar için yazıyorum bunu. eski bir androidçi olarak diyorum ki bu telefonda fiyat gayet uygun modeline göre. hem kompakt (eşşek gadara değil) hem hızlı hem de 2 yıl içinde bedava batarya yenilersin
  7. TeknoTakip

3000 tl ye yeni nesil konsol diyorum hala ps4 diyorsun. yenisini alsın 10 sene kullansın
  8. TeknoTakip

yurtdışından gelen akraban varsa 300 euro ya xbox series s iste. hem en ucuz hem en güzel çözüm. getiren kişi kutusunu açıp getirsin sınırda vergi istemesinler
  9. TeknoTakip

iPhone İphone telefonu xiaomi adaptörle şarj etmek

merhabalar ben iphone se yi hızlı şarj etmek için adaptör arıyorum. apple ın adaptörleri çok pahalı geldi. onun yerine 18w xiaomi adaptörü alıp kullanmamda bir sakınca var mıdır? sonuçta hızlı şarjı destekleyen bir model
  10. TeknoTakip

iPhone 6.458 TL vergi ödeyeceğim

zaten her şeye lüks dediğimizden bu durumdayız. arabaya da lüks demişti bunlar. şimdi sosyal medyadan başganım başganım diye ağlıyorlar
  11. TeknoTakip

Oyun Düşük ayar olsa bile pcm gta 4 ü kaldırırmı

sorusundan belli amacı. hiç uğraşmasın. ya paraya kıyacak para yoksa sonraki seçimi bekleyecek
  12. TeknoTakip

bir işe yarar mı ki? ayrıca gene maliyetli bir işlem
  13. TeknoTakip

laptoplarda parça yenilemek maliyetli olur. hem de sadece belli başlı parçalar değiştirilebilir. en iyisi iyi bir parayla güzel sistem toplamanız
  14. TeknoTakip

2 ay süren iade sorunu şaşırdım kaldım

sonradan aldığını iade et tamir edip yolladılarsa eğer
  15. TeknoTakip

Haber Tekel bayileri isyan etti: Salgın bahane, dertleri alkol karşıtlığı

halkın üstüne bindirilen vergilerden dolayı halk kendi yapmaya başladığından olmasın o 1606516338 o toplantıdakilerin işi bizi memnun etmek. müdahale etmeyecekse istifa etsin
  16. TeknoTakip

iPhone 6.458 TL vergi ödeyeceğim

hayır zorla ödüyorsun. ben telefon alırken kimse vergi ödemeyi de ister misin diye sormadı. devlet de bi zahmet az pay alıversin. ayrıca telefon bir ihtiyaçtır. lüks olsa bile bu kadar vergi fazla zaten.
  17. TeknoTakip

Soru iphone başka şarj aletiyle şarj olur mu?

malum ekonomimiz mükkemmel. ben de düşündüm ki gideyim iphone se 2020 alayım. içinden çıkan adaptör telefonumu sabah uyandığımda doldur(a)mamış olacağı için başka bir adaptör de bakıyorum. ama onlar da en az 200 den başlıyor. (18w) xiaomi adaptörle şarj edersem ne olur? garanti kapsamından çıkar...
  18. TeknoTakip

Laptop Dizüstü bilgisayar almak istiyorum bütçe max 8000 Tl

yeni nesil bir cihaz seç. internetten al özellikle
  19. TeknoTakip

Oyun Ikinci el PS4 umu ne kadara satmaliyim.

2000 e falan gider de, madem satacaktın niye ps5 i bekledin
  20. TeknoTakip

GM8 Telefon Çalıyor ama Ekran Gelmiyor

gm ler kronik sorunlu. tamire yollayın. serivsle falan uğraşmayın yapmıyolar