Arama sonuçlarınız

1. immortalsword

LG G3 Wifi-Mobilveri-donma ve açılıp kapanma sorunu

Merhaba arkadaşlar, bugün telefonla konusurken telefon kapandı durduk yerde, açtım tekrar konuşmaya devam ettim yine kapandı, 3. kere açtım konuşmayı bitirdim ve mobilverinin çalışmadığını fark ettim, kapattım açılmadı, bir kaç kere denedim, açıldı fakat mobilveri gelmedi geldiysede wifi' a...
  2. immortalsword

Windows 10 Ekran Alıntısı Aracı

Teşekkür ederim ama bende Ekran Alıntısı kısmı gelmiyor, Yani almayı biliyorum nasıl yapacağımı normalde ekran alıntısını kullanıyordum fakat şidi hiç yok bulamıyorum :) Teşekkür ederim ama ben format atmadan yapabilir miyim diye arıyorum :)
  3. immortalsword

Windows 10 Ekran Alıntısı Aracı

Arkadaşlar merhaba Windows 10 kullanıcısıyım, Windows 7den güncelleyerek geçtim uzun zaman önce, uzun zamandır bir sorun yaşamama karşı Ekran klavyesi ve Ekran alıntısı aracı kayboldu. İnternette biraz araştırdım fakat "ara" kısmına ekran klavyesi yazdığında ekrana sabitleme işlemleri gibi...
  4. immortalsword

LG G2 pil önerisi

Arkadaşlar merhaba, LG G2 telefonum var 3 yıllık, pilini değiştirmek istiyorum, bir pil aldım, fakat gelen pil orjinal gibi 90tl üzerinde satılmasına rağmen sahte çıktı ve uc kısmında eziklik vardı, onu hasarlı ürün diyerek geri gönderdim fakat şimdi alırken güvenemedim hiç bir satıcıya, herkes...
  5. immortalsword

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

çok teşekkürler ilgin için ama ben bunu sormak için yazmamıştım :( güncelleme otomatik olarak gelmeyecek mi veya PC suite üzerinden?
  6. immortalsword

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

singapore marshmallow güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
  7. immortalsword

WhatsApp mesajlar için uygulama önerisi

shh-whatsup kullanmaya basladım, bakalım memnun kalacakmıyım..
  8. immortalsword

sağlam bir uygulama kullanan varsa uygulama ismi verse süper olur :) arkadasın verdigi sayfaları kurcalarken birseyleri kapatıp actık simdi okundu bilgisiide gitti karsı tarafı göremiyoruz :D
  9. immortalsword

Kardeşim bunu biliyorum zaten ama bak alttaki acıklamada benide kısıtlayacağı yazıyor, iphone da ekranda mesajları tamamen okuyabiliryorsun karsıdaki senin okudugunu görmeden ve sende kısıtlanmadan, bende bunun gibi birseyden bahsediyorum.
  10. immortalsword

Arkadaşlar ben LG G3 kullanıcısıyım. Android de biliyorsunuki üst üste birden cok mesaj geldiği zaman mesajları okuyamıyoruz. İnterneti kapayıp okuduktan sonra tekrar açtığımızda karşı taraf okunduğunu görüyor biliyorsunuz, benim okuduğumun bilinmemesi fakat haberdar olmam gereken grup mesajları...
  11. immortalsword

Vücut kaç ayda gelişir?

arkadaslar bu konuyu yeniden diriltme ihtiyacı hissettim, 2 aydır spora gidiyorum ilk ay gayet iyiydi gelişim kol 29dan 31 oldu göğüs gelişti omuzlar 1cm gelişti vs. bu ay kol 31-31 cıktı hani yemiyorsun deseniz her spordan eğer sabah gitmeyeceksem 2 saat önce makarna spordan hemen sonra bir...
  12. immortalsword

Office sorunu

Arkadaslar win 10da bana 1den fazla sorun denk geldi fakat hala direniyorum. Office i bir türlü açamadım. Güncelleme yaptıktan sonra office hic acılmadı 2013 indirdim bir tane kurdum yine açılmadı, dedim bu dosyada bir problem vardır belki yenisini indireyim belki düzelir, yenisini indirdim...
  13. immortalsword

Lenova Z570 pil sorunu

simdi fark ettim ses acma kapama tuslarının yanındaki tuslar calısmıyor, klavye kasıyor bekledim gecmedi, fan hic susmuyor. yarın w7 ye dönecegim, sakın gecmeyin.
  14. immortalsword

Lenova Z570 pil sorunu

Arkadaslar eskiden sal alttaki bölmelerden lenovanın kendi pil koruma seceneklerini secerdim ve pilim hic tam dolmazdı, windows 10 a gecince bu secenekleri bulamadım bilgisi olan varmı.
  15. immortalsword

Lenova Z500 Ekran Kararma Sorunu

Arkadaslar Z500 laptopum var. Arkadas öylesine bu F tuşlara basarken ekranı kararttı. Parlaklıkla oynuyorum düzelmiyor, google da aradım biraz işte denetim masasından devre dısı bırak tekrar aktif falan demişler uyguladım ama yok çözülmüyor. Yardım eder misiniz? ne yapmalıyım?
  16. immortalsword

LG G3 Güncelleme sorunu

Arkadaslar yeni aldığım cihazıma hiç bir program yüklemeden güncelleme yapmak istedim, 5.0 geldi telefon 2 tane güncelleme buldu PC suite bende güncelleme yapması için bıraktım ve telefon ilk güncellemeden sonra sürekli kendini acıp kapamaya basladı, ellemedim 2. güncellemeye gecti, 2...
  17. immortalsword

Samsung S6 - Lg G4 - Note 4 hangisini tavsiye edersiniz?

benim planlarımda 1.5 yıl en az kullanmak vardı daha, çünkü kamera haricinde diger gelisen özellikler beni cok bir artıya ulastırmıyor fakat değiştimem gerekiyor 2 hafta içnde ve yenisinide alırken bi 2-3 yıl rahat götürsün istiyorum. LG G4 su an için gayet yeterli bir telefon fakat donanım...
  18. immortalsword

Telefonu değiştireceğim kesin hocam, bende senin gibi düsünüyorum aslında ama 2.5 bin veripde sarj sorunu yasamakta gercekten koyar insana diye düsünüyorum
  19. immortalsword

G2 de oyun yüklü değil suanda oyun oynayan birisi değilim sürekli ama illaki yeni telefon alınca kısa süreli bir asphalt denerim :D Benim asıl ihtiyacım kamera, sarj ve geçişlerde kasmasın istiyorum web de gezerken veye uygulamalar arası gecis yaparken
  20. immortalsword

1-2 hafta içinde almam gerekiyor, yeni bir telefon bekleyemeyeceğim sanırım. G4 te iki soru var kafamda bir tasarım bir de yazılım desteğini düzgün vermemeleri yoksa düsünmeden alınacak telefon