Arama sonuçlarınız

1. S

P9 mu? Lg G5 mi?

1 aydan fazla bir süredir G5 kullanıyorum ve telefondan oldukça memnunum.çok hızlı bir telefon kamerası mükemmel.Sd820 işlemcisi, Adreno 530 grafik işlemcisi,4 gb rami,qhd ekranı,Quickcharge3.0 ve ois özellikleri ile P9 dan üstün bir telefon olduğunu düşünüyorum.
  2. S

2000-2500 arası en iyi akıllı telefonlar neler ?

G5 tavsiye ederim.Ben 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.Donanım olarak çok üst düzey bir telefon.
  3. S

1500-1700 TL arasında iPhone mu Android mi ?

Bence üstüne 100 tl daha koyabiliyorsan hepsiburadadan 1800 TL ithalatçı garantili G5 almanı öneririm.Donanım olarak çok üst düzey bir telefon ve hem de bataryası değiştirilebiliyor.Ben 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.Snapdragon 820 işlemcisi,Adreno 530 grafik işlemcisi,4 gb rami,mükemmel...
  4. S

1000-1700 TL Fiyat Bandı Telefon Tavsiyesi

eğer 1800 tl civarına çıkabiliyorsanız hepsiburadadan ithalatçı garantili G5 almanızı öneririm.Ben 1 ay önce aldım ve çok memnunum.Donanım olarak söylediğin diğer telefonlardan çok daha üstün bir telefon.Snapdragon 820 işlemcisi Adreno 530 grafik işlemcisi,Usb Type C ,Quickcharge 3.0 özellikleri...
  5. S

LG G5 / Note 5 / Xperia Z5 Premium

Ben G5 Kullanıyorum ve telefondan oldukça memnunum.Sd 820 işlemci, Adreno 530 grafik işlemci,geniş açılı kamera,quickcharge 3.0 ve Usb type C gibi özelliklerinden dolayı diğer 2 telefondan daha iyi olduğunu düşünüyorum.
  6. S

İphone 6 dan lg g5 e geçmeli miyim?

ben 2,5 hafta önce aldım çok da memnunum.Kamerası çok fazla iyi.Snapdragon 820 işlemcisinden söz etmeye bile gerek yok.Adreno 530 grafik işlemci kullanması eğer yüksek grafik çözünürlüğü gerektiren ağır oyunlar oynayacaksanız çok büyük bir avantaj.Telefon her anlamıyla çok hızlı ve çok...
  7. S

Note 5, Galaxy S7, LG G5, HTC 10 Kullanıcı Yorumlarını Bekliyorum

3 gün önce LG G5 aldım ve çok memnunum tek kelimeyle mükemmel diyebilirim.Ekranının soluk olduğu konusuna kesinlikle katılmıyorum ekran çok canlı ve harika.Lg zaten ekran konusunda önemli markalardan biri.Onun dışında telefon kamera konusunda gerçekten çok fazla iyi .Telefonu çok yoğun bir...
  8. S

S7 Edge mi - G5 mi?

iki gün önce hepsiburadadaki uygun fiyatından dolayı G5 aldım.Ben de S7 ile G5 arasında kalmıştım ama sonunda G5'te karar kıldım.Performans anlamıyla mükemmel ötesi diyebilirim.mobil platformdaki en üst düzey en yüksek grafik oyunlarını Adreno 530 grafik işlemcisi sayesinde çok rahat...
  9. S

S7 Edge mi - G5 mi?

İkisi de çok sağlam telefon ama fiyat sıkıntın yoksa ve batarya , dış görünüş gibi özellikler senin için önemliyse S7 edge daha iyi bir telefon.
  10. S

G5,S7 ve 6S'ten hangisini tavsiye edersiniz ?

Arkadaşlar Merhaba , Beni en azından 3 sene götürecek bir telefon istiyorum. G5 , S7 ve 6S arasında kaldım.6S'i stabilitesi bakımından istiyorum ancak bataryası ekran çözünürlüğü vs. diğerlerine göre çok az. S7 de G5'e göre daha mantıklı geliyor ama kararsızım.Siz hangi neden veya nedenlerden...
  11. S

gaming notebook tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar , 4500-5500 TL arası beni 4-5 sene götürebilecek bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum ve açıkçası fiyatları ve performansları bakımından aşağıdaki asus , msi ve monster 3 laptop arasında kaldım.Hem marka kalitesi hem de f/p bakımından hangisini tavsiye edersiniz ? ASUS...