Arama sonuçlarınız

1. M

Windows 10 güncelleştirme sonrası yavaşlama

İki laptop arasında kaldım DELL--ACER daha önce şöyle bi konu açmıştım 2 laptop arasından acer'ı seçmeye karar verdim ve bu acer laptopa windows 10 updatelerini yaptım yılbaşı güncellemesi vs gayet hızlı açılan hızlı olan acer cihaz birden yavaşladı dell'le ikisini yanyana koydum dell...
  2. M

İki laptop arasında kaldım DELL--ACER

arkadaşlar öncelikle 2 sinede para vermiycem o yüzden fiyatlarını bilmiyorum ve önemli değil şirkette hazırda bulunan laptoplar Birisi Dell inspiron 5559 i5-6200u Amd radeon m335 8gb ram(ddr3 mü 4 mü bilmiyorum) 1 tb harddisk Acer f5-572g-57pv i5-6200u nvidia 920m 6gb ram(bunuda...
  3. M

Ortak wifi ağ sorunu

arkadaşlar üniversitenin kütüphane wifisine bağlanırken önceden bağlandıktan sonra microsoft edge'de otomatik bir sayfa açılır oraya öğrenci no ve şifremi girer sonra internet aktifleşirdi. fakat son 2-3 gündür ısrarla bağlanmayı denememe rağmen bir türlü o sayfa açılmıyor tarayıcı geçmişinden o...
  4. M

C programlama Ödevim var Acil yardım

arkadaşlar c de yarın son günü olan bir ödevim var açıkçası bana zor geldi elimden geldiğince bişeyler yazmaya çalıştım fakat program for döngülerinde hata veriyor. Yardımcı olabilcek varmı acaba mailden hem kendi yazdığımı hemde soruyu yollayabilirim Şimdiden teşekkür ederim
  5. M

İphone 6 Wifi sorunu

arkadaşlar cihazımın wifisinde sıkıntı var modem ancak dibine girersem 3 diş çekiyor yan odaya geçince 1 diş 2-3 metre ilerisinde 2 diş çekiyor bu sorunun sebebi ne olabilir yada donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu nasıl öğrenebilirim apple destek hattıyla görüştüm telefonu inceledkle...
  6. M

S7 Edge-S6 Edge-İp 6S

bu cihazlardan hangisini almalıyım arkadaşlar iphone'u açıkçası oldum oladım sevemedim sıkılıyorum çok sade ve basit geliyor android i seviyorum fakat zamanla şişip kasması beni sinir ediyor gerçi amiral gemilerinde bu sorun pek gözükmesede android alacaksamda s6 ile s7 arasındaki fiyat...
  7. M

G4 Beat-Xperia M4 Aqua-Samsung J5-Desire 626

İyi günler.Turkcell'den kontratlı olarak bu 4 cihazdan birini alabiliyorum fakat aralarında karar veremedim telefonda oyun vs. oynamıyorum klasik uygulamalar whatsapp vb. banka işlemleri kamera ve müzik kalitesi önemli benim için hangi cihazı tavsiye edersiniz
  8. M

Lenovo W10 driver sorunu

daha önceki açtığım başlıkta w7'den w10'a geçiş yapamamıştım şimdi usb iso üzerinden kurulum yaparak geçtim fakat bu seferde driverlar sorun oldu İntel Chipset Driver-Lenovo Power Management-Realtek-Dolby audio gibi driverları nasıl kurucam ? support.lenovo'da en son w8 için olan dosyalar var...
  9. M

Windows 10'a Geçemiyorum

laptopum lenovo z500 harddisk değiştikten sonra değiştiren arkadaş windows 7 yüklemiş şimdi 7'den 10'a geçmeye çalıştığımda şöyle bi hata alıyorum başta bu hatayı %50'de şimdi %72 de alıyorum http://i.hizliresim.com/G55jGr.png
  10. M

Laptopum aniden çöktü açamıyorum

W8.1 yüklü Lenovo z500 laptopuma dün bluestacks adlı bi programın setupunu indirdim setupa çift tıkladıktan sonra açılmadı bi kaç kere daha denedim fakat yine açılmadı ardından laptop aşırı derecede kasmya başladı chrome'u bile 2-3 dk da açar oldu her açtığım işlem kitleniyor vs. yeniden...
  11. M

Windows 8.1 format için ei.cfg dosyası lazım

beyler Windows 8.1 with update x64 adlı bir dosyayla format atıcam sürümü nedir bilmiyorum (Core,pro,enterprise) ei.cfg dosyası lazım key kısmını geçmek için ama bulamıyorum yardımcı olurmusunuz
  12. M

Asus n550jk bios sorunu

kız arkadaşımda bu model laptop var arkadaşlar ben lenovo kullanıcıs olduğum için pek bilgim yok aslında bilgisayarlar hakkında pek bilgim yok :laugh: laptopu her açılışta otomatik olarak biosa giriyor f9 tuşuyla default ayarlara geçirip f10 la save exit diyorum fakat yine aynı bios menüsüne...
  13. M

Windows 8.1 arıyorum sorunsuz olarak

lenovo z500 laptopuma düzgün bir windows arıyorum sürekli format atmaktan hdd şişti kasmaya başlıyor son kez düzgün olarak bi format atmak istiyorum. Malum yollardan aktifleştirme yapıcam pm'den yada buradan link paylaşabilirmisiniz benim için çok önemli şimdiden teşekkürler :) birde teknik...
  14. M

L.A Noire synchroizing'de kalıyor

Skidrow L.A Noire yüklü oyunu açıyorum fakat synchroizing yazısında kalıyor social clubıda açamıyorum renderera tıklayınca bi değişklik olmuyor yönetici ve uyumluluk modunda denedim social club 1.1.6 yüklü
  15. M

Lenovo Z500 Batarya sorunu

arkadaşlar 3 gün önce aldığım laptopa bugün windows 8 kurdum ve ardından driverları yükledim ve lenovo battery management adlı programıda yükledim. bu programu açtım batarya yazılımını güncellerken birden bilgisayar kapandı yeniden açınca ekrana bir yazı geldi Lenovo orjinal olmayan pilleri...
  16. M

Freedos Laptopa win7 kurdum fakat..

beyler freedos lenovo z500 laptopuma bugün windows 7 ultimate x64 kurdum fakat bilgisayarım'a girdiğimde 2 tane harddisk var birisi 29 GB'lık diğeride 80 GB'lık neden böyle oldu acaba ? Paylaş - - - Mesaj Güncellendi - - - UPUP