Arama sonuçlarınız

1. Fiberadam

Sql hakkinda yardim.

Selamlar, Nasil yapabilecegimi ogrenmek istedigim bir konuda, yardim yada yonlendirme rica ediyorum arkadaslar. 3 kolunlu bir tablo dusunun Hafta | Atilan Gol dakikalari | Yenilen Gol dakikalari 1 12-40-80 25 2 30-50 NULL 3...
  2. Fiberadam

Fraps Sorunu

Fraps ile cektigim videolarin boyutlari cok buyuk oluyor , ornegin 1-2 saniyelik videolar 20-30 Mb i buluyor. Bunlari nasil ufaltabilirim ? yada fraps tarzinda fakat ,daha makul olarak ekrandan video yakalayabilcegim program tavsiyeniz varmi?
  3. Fiberadam

Lord Of The Rings Online Oynayan Var mı?

The Lord of the Rings Online : Siege of Mirkwood, Ben yeni basladim oynamaya , serverlari pek arastirmadan orta halli bir serverda char actim ve oyuna basladim. Sayet oynayan varsa (firefoot serverinda ) belki zaman zaman ortak birseyler yapabilir , birbirimize yardim edebiliriz., gerci oyun...
  4. Fiberadam

Organize Frikikler.

5. Fiberadam

Amerikan Futbolununun Serti.

Amerikan Futbolu,Rugby gibi sporlardan hoslanmayanlarin seyredip vakit kaybetmemesini oneririm.. Ozellikle ilk videodaki 1.10 u dikkatle izleyin.
  6. Fiberadam

Ucakta Kullanilmamasi Gereken Tanimlayamadigim Sey

Bir kac ay once , bir ucak yolculugu sirasinda, yanima almayi unuttugum kitap yuzunden fark ettigim ve aklimin sinirirlarini zorlayan durum.. Ucaktaki koltuk cebindeki ucus yonergelerini okurken gordugum bir resim. Resimdeki sey nedir , ucakta ne arar , kim ona sahiptir bilmiyorum. Bilen varsa...
  7. Fiberadam

Hosting Sponsporluk Kampanyasi

Asagidaki sirket , yazdigim hizmetleri sponsorluk adi altinda bedavadan sagliyormus, belki ihtiyaci olan kisilerin isine yarayabilir diye paylasmak istedim. Tatl Biliim Web Tasarm & Yazlm ve nternet Hizmetleri 1000 Mb Disk alani 10 Gb aylik transfer limiti 20 Mail adresi 10 Sub Domain 1 mysql...
  8. Fiberadam

Best Ufc Knockouts ( Dovus Sporlarindan Hoslananlar Icin)

Ozellikle dovus sporlarindan hoslananlarin ilgisini cekebilecegini dusundugum bir video. UFC den hoslanmayan yada bu tur sporlara ilgisi olmayanlar icin birsey ifade etmiyor Video yaklasik 2 dakikadir.
  9. Fiberadam

Ilker Yasinden Windows Hata Yorumlari

Forumda arattım ama bulamadım, umarım daha önce kimse yayimlamamistir.. * Uygulama hem kaldırıldı hem de çalışıyor. * Bütün takdir haklarını excel'den yana kullanıyor. lütfen programı kapatmayın. * Yapma word, word yapma * Durum çubuğunun bir kaç piksel dışından, belgelerimi hafif sağ...
  10. Fiberadam

3 Pinli Fan Controller Baglantisi

Selamlar, Almis oldugum fan controller in fan soketleri 3 pin fakat benim fanlarim 2 pin (1 tanesi 3 pin) 3 pinli fani bagladigimda rmp i gorebiliyorum ve ayarlayabiliyorum ,fakat 2 pinli fanlarda sadece rpm i kontrol edebiliyorum fakat panelde goremiyorum dogal olarak. Ogrenmek istedigim ise...
  11. Fiberadam

Oc Tavsiyesi.

Cok arastirmadan yeni bir sistem topladim . Motherboard: Asus Rampage III Extreme , Ram : G-skill Trident 3x2gb ddr3 . OC ile hic alakam olmadi bu nedenle bu konuda yardima ihtiyacim var. Genis bir zamanda oturup OC hakkinda bisiler okuyacagim ama simdilik biraz yardim iyi olur :) Ne sekilde...
  12. Fiberadam

Monitor Olmadan Sistem Kurabilirmiyim?

Selamlar, Benim bir sorum var eger daha once bu konuda tecrubesi olan arkadaslar varsa oneri bekliyorum.. Bir laptop ve bir desktop bilgisayarim var. Monitorum yok. Aslinda desktopu yeni aliyorum monitor kullanmadan isletim sistemi kurabilirmiyim daha dogrusu laptopu monitor olarak...