Arama sonuçlarınız

1. M

Öneri 1500-2000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

hocam bu listedeki dell laptopmu yoksa acer aspire f5-572g-57pv mi daha iyidir işlemcileri dell'le aynı acer'daki ekran kartı nvidia gt920m sizce hangisi daha iyidir fiyatları aynı sanırım
  2. M

Windows 10 güncelleştirme sonrası yavaşlama

konu günceldir arkadaşlar
  3. M

hocam ben format atmadım servis atmıştı ben formatı düzgün temiz atamıyorum şimdi yine garantiye yollamak zahmetli geliyor başka çözümü yokmudur bunun :( bide hocam sizden rica etsem konuma girip sizde 2 laptoptan hangisini seçmemin daha mantıklı olduğunu söylermisiniz :)
  4. M

İki laptop arasında kaldım DELL--ACER daha önce şöyle bi konu açmıştım 2 laptop arasından acer'ı seçmeye karar verdim ve bu acer laptopa windows 10 updatelerini yaptım yılbaşı güncellemesi vs gayet hızlı açılan hızlı olan acer cihaz birden yavaşladı dell'le ikisini yanyana koydum dell...
  5. M

İki laptop arasında kaldım DELL--ACER

hocam bu acer laptoptaki tüm windows 10 güncellemelerini yaptım laptop bana ilk geldiğinde çok güzel hızlı açılıyodu şimdi güncellemelerden sonra yavaşlamaya başladı hatta dell'le ikisini yanyana koyup aynı anda açtım acer dell'den 30-40 sn sonra açıldı bu laptop nasıl bu kadar yavaşlamış olabilir
  6. M

hocam bütçem 0 tl şu an da :D bu laptoplara para vermiycem o yüzden bu 2 sinden birisi mecbur acer ne kadar kötü olabilir ki ? kasa kalitesi vs çok iyi duruyor
  7. M

konu güncel
  8. M

bide bu acer laptopun kasası eski lenovom gibi metal kasa çok ısınacağını düşünmüyorum o yüzden laptopu dün garantisine yolladım format atsınlar ve içini flan temizlesinler diye bugün aradılar yeni yaızlım yüklenmiş genel bakımı yapılmış bakalım nasıl oldu acer dell le bi kıyasliyim :D ---...
  9. M

yok hocam oyun oynamıycam zaten o zaman acer'i seçmem daha mı mantıklı diyosunuz ?
  10. M

malesef hocam o tarz ekran kartı olan bi laptop yok elimde acerda nvidia 920m var ama zaten oyun oynayan biri değilim o kadar ısıncağını düşünmüyorum ama dediğiniz gibi acer'a iyi bir soğutucu ve ssd takıp kullancam fazlasıyla iş görür dimi o zaman cihaz ? --- Gönderi Güncellendi --- çünkü dell...
  11. M

şimdi paradoks gibi oldu :D evet amd biraz sıkıntılı malesef o zaman nvidiali acer mi ati ekran kartı dell mi size sorayım acer o kadarda kötü değildir sanırım hocam ya kasası falan kaliteli bi malzemeye benziyodu
  12. M

hocam malesef parayla almıyacağım içn elimdeki seçenekler bunlar Acer'da nvidia gt 920m ekran krtı var dell'dede ati radeon kartı var. Acer çokmu kötüdür yani alsam pişman mı eder çünkü dell'inde ekran kartı sıkıntılı --- Gönderi Güncellendi --- bende anlamadım yani gerçekten meraktan...
  13. M

neden acer hocam
  14. M

o zaman şimdi tekrar sorayım lenovo dell acer hangisi sizce :D özellikler ilk mesajda yazıyo lenovo zaten olmazda eskidi baya dell mi acer mi
  15. M

hocam lenovo alamam lenovo zaten benim eski cihazım diyorum ya 4 yıllık cihaz diye
  16. M

işte sıkıntı o hocam o biri hangisi olcak :D 4 yıllık ama fena olmayan lenovomu yoksa güncel cihazlar olan acer veya dell'mi bu arada acer veya dell'e para vermiycem
  17. M

dell yada acer'da kapak varmı bilmiyorum ama ram ve ssd'yi kendi sservisleri takarsa garanti bozulmuyor ikisinede para vermiyceğim için sorun yok ama dell'in ekran kartı benide düşündürüyor ama acer içinde herkes çok dandik şöyle böyle diyor bilmiyorum iyi yorumlarda var kötü yorumlarda sizde...
  18. M

hayır hocam i5-6200u aynı modelin i5 li ve i7 lisi olabiliyor elimdeki lenovo z500'ünde öyle i7 lisi i5 lisi var bendek i5 lisi --- Gönderi Güncellendi --- yok hocam acer veya dell'in servisi ssd ve ram'i eğer onlar takarsa garanti bozulmuyomuş diye öğrendim
  19. M

peki o z o zaman içinde çok iyi değil ama f/p canavarı olarka tavsiye edilen cihazlardan biriydi.Neyse peki hocam şöyle bi soru sorsam kusura bakmayın çok sordum ama Bu acer veya dell'i yeni satın almıycam hazırda olan cihazlar bu acerıda dell'ide almayıp lenovo ya ssd+ram taktırıp kullanmaya...