Arama sonuçlarınız

1. immortalsword

LG G3 Wifi-Mobilveri-donma ve açılıp kapanma sorunu

Merhaba arkadaşlar, bugün telefonla konusurken telefon kapandı durduk yerde, açtım tekrar konuşmaya devam ettim yine kapandı, 3. kere açtım konuşmayı bitirdim ve mobilverinin çalışmadığını fark ettim, kapattım açılmadı, bir kaç kere denedim, açıldı fakat mobilveri gelmedi geldiysede wifi' a...
  2. immortalsword

Windows 10 Ekran Alıntısı Aracı

Arkadaşlar merhaba Windows 10 kullanıcısıyım, Windows 7den güncelleyerek geçtim uzun zaman önce, uzun zamandır bir sorun yaşamama karşı Ekran klavyesi ve Ekran alıntısı aracı kayboldu. İnternette biraz araştırdım fakat "ara" kısmına ekran klavyesi yazdığında ekrana sabitleme işlemleri gibi...
  3. immortalsword

LG G2 pil önerisi

Arkadaşlar merhaba, LG G2 telefonum var 3 yıllık, pilini değiştirmek istiyorum, bir pil aldım, fakat gelen pil orjinal gibi 90tl üzerinde satılmasına rağmen sahte çıktı ve uc kısmında eziklik vardı, onu hasarlı ürün diyerek geri gönderdim fakat şimdi alırken güvenemedim hiç bir satıcıya, herkes...
  4. immortalsword

WhatsApp mesajlar için uygulama önerisi

Arkadaşlar ben LG G3 kullanıcısıyım. Android de biliyorsunuki üst üste birden cok mesaj geldiği zaman mesajları okuyamıyoruz. İnterneti kapayıp okuduktan sonra tekrar açtığımızda karşı taraf okunduğunu görüyor biliyorsunuz, benim okuduğumun bilinmemesi fakat haberdar olmam gereken grup mesajları...
  5. immortalsword

Office sorunu

Arkadaslar win 10da bana 1den fazla sorun denk geldi fakat hala direniyorum. Office i bir türlü açamadım. Güncelleme yaptıktan sonra office hic acılmadı 2013 indirdim bir tane kurdum yine açılmadı, dedim bu dosyada bir problem vardır belki yenisini indireyim belki düzelir, yenisini indirdim...
  6. immortalsword

Lenova Z570 pil sorunu

Arkadaslar eskiden sal alttaki bölmelerden lenovanın kendi pil koruma seceneklerini secerdim ve pilim hic tam dolmazdı, windows 10 a gecince bu secenekleri bulamadım bilgisi olan varmı.
  7. immortalsword

Lenova Z500 Ekran Kararma Sorunu

Arkadaslar Z500 laptopum var. Arkadas öylesine bu F tuşlara basarken ekranı kararttı. Parlaklıkla oynuyorum düzelmiyor, google da aradım biraz işte denetim masasından devre dısı bırak tekrar aktif falan demişler uyguladım ama yok çözülmüyor. Yardım eder misiniz? ne yapmalıyım?
  8. immortalsword

LG G3 Güncelleme sorunu

Arkadaslar yeni aldığım cihazıma hiç bir program yüklemeden güncelleme yapmak istedim, 5.0 geldi telefon 2 tane güncelleme buldu PC suite bende güncelleme yapması için bıraktım ve telefon ilk güncellemeden sonra sürekli kendini acıp kapamaya basladı, ellemedim 2. güncellemeye gecti, 2...
  9. immortalsword

Samsung S6 - Lg G4 - Note 4 hangisini tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar Lg g2 kullanıcısıyım. Telefon yenileme düşüncem var sitedeki bir çok videoyu inceledim ondan sonra konuyu açıyorum, telefonların dayanıklıkları performansları hakkında az cok fikrim var, note 4 yazdım ama seçenek olsun diye yazdım, note özelliği pek ilgimi çekmiyor sadece telefon...
  10. immortalsword

LG G2 Müzik

Arkadaslar telefona hard reset attım. Sonrasında Müzik listemi yüklemek istedim ve yükledim fakat müzik programı telefonun içindeki müzikleri görmüyor hepsini teker teker çaldırıyorum, son çalınanlardada göremiyorum.. Yardım edebilecek yada fikri olan varmı Telefonu hiç rootlamadım, forumlarda...
  11. immortalsword

Otomatik dizel

Dizel Otomatik ve sıfır bir araç alınacak olsa 70 bin e kadar, hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz? neden?
  12. immortalsword

Bağlantı sorunu

Arkadaslar bilgisayardan internete girerken bağlantı sorunu yasıyorum, örneğin google a bazen girerken bazen girmiyor facebook içinde aynı sey gecerli kafasına göre takılıyor. Modemi acıp kapıyorum düzelmiyor diger bilgisayarlarda bu sorun olusmuyor muhtemelen benim bilgisayardan kaynaklı bir...
  13. immortalsword

ZTE 3063 Bağlantı kopması

Yeni tarifeye geçtik modemi değitirdik, internet var fakat 15dk da bir gibi aşağı yukarı bağlantıyı kullanamıyorum bilgisayarda, kesildi de görünmüyor, tam cekiyor görünütor sağ alttakı bağlantı butonunda, yanda farklı laptopda calısıyor bende calısmıyor. Bağlantıyı 5-10kere kesip bağlanınca...
  14. immortalsword

S3 mini ekran fotoğrafı

S3 minide ekran fotoğrafını nasıl çekiyoruz? Yardımcı olurmusunuz.
  15. immortalsword

Pes 13 hata verdi

hata ve özelliklerimi paylasdım bir çözüm önerisi sunabilecek varsa sevinirim arkadaslar http://imageshack.us/photo/my-images/521/peshata.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/100/peshata2.png/
  16. immortalsword

Sdn'nin05.02.2008 tarihli kullanıcıları

bu kullanıcılar mod yapılsın :D:lol:
  17. immortalsword

Tanışalım :D

Mod. olmak icin nasıl bir tanısma yapmam gerekiyor :D
  18. immortalsword

Autocad

Bana autocad lazım kendim indiridim sifrenin bir kısmını yazıyorumda product key kısmı uymuyor bir türlü sitelerdeki bir cok seyi denedim. elinizde autocad yada link varsa denenmis yardımcı olabilirseniz sevinirim
  19. immortalsword

İlgilenirseniz sevinirim :)

http://www.akampus.com/special/rotring/oylama.asp?u_KS=&ara=Utku+s%F6nmez&x=9&y=16#orta_resim_div_3 Karikatür yarısmasından bir fotoğraf :) çizim yarışmasına katıldım oylarınıza ihtiyacım var, resme tıklayıp sağ üstten beğenirseniz +rep çok sağolun şimdiden. :):biggrin:
  20. immortalsword

Genrals Zero Hour u çalıştıramıyorum..

Please insert the correct CD-rom, select OK and restart application. Gibi bir hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?