Arama sonuçlarınız

1. O

Çözülmesi imkansız Sudoku

Bu adam konuşurken sdn okurlarını dikkate almamış :D Biraz gülelim dedim, hep teknoloji teknoloji diyorsunuz.. Yanlış atılan başlıklara, eksik hazırlanan haberlere gönderme yapmadan duramadım. Şöyle ki; adamın açıklaması, ilgili sudokunun zorluğu ile ilgili. Zorluk derecesi de yazılmış. Lakin...
  2. O

Çözülmesi imkansız Sudoku

Dağılın :D
  3. O

TTnet tek şifre üyeliği ücretsiz mi?

Kampanyaya şimdi baktım. Kampanyaya göre evet, ilk 2 ay internet için ücret ödemiyorsunuz, sonraki 10 ay indirimli (59 TL yerine 39,90 TL ödüyorsunuz) kullanıyorsunuz. Bu dönemden sonra normal fiyatla (59 TL) ücretlendiriliyorsunuz.
  4. O

TTnet tek şifre üyeliği ücretsiz mi?

Evet, ücretsiz.
  5. O

Nvidia'dan Windows 8 Sürücüleri

Güncelleyelim o zaman.
  6. O

Oturum kurtarma???

Tarayıcınızın İnternet Seçenekleri'ni açın. Gelişmiş sekmesine gidin. Altlara doğru geldiğinizde "Otomatik kilitlenme kurtarmasını etkinleştir" seçeneğini göreceksiniz. Yanındaki tiki kaldırın ve Tamam'a tıklayarak ayarları kaydedin. Artık Internet Explorer beklenmedik şekilde kapanıp...
  7. O

Firefox yer imi

En çok ziyaret edilenler'i geri getirmek için; - Çalıştır'a firefox -safe-mode komutunu yazın. Firefox güvenli kip penceresi açılacak. - Tüm kullanıcı tercihlerini Firefox varsayılan ayarlara sıfırla kutucuğunu işaretleyin. - Değişiklikleri uygula ve tekrar çalıştır butonuna tıkladığınızda...
  8. O

Office 2007 Outlook Sorunu

Gelen kutusu onarım aracını (Scanpst) çalıştırdığınızda araç ilgili bozuk dosyayı onaracaktır. http://office.microsoft.com/tr-tr/outlook-help/HA010075831.aspx
  9. O

Facebook hesabımı geri alamıyorum :(

Hesabınız başkası tarafından ele geçirildiyse, "Şifreni mi unuttun" bağlantısı kullanmak yerine https://www.facebook.com/hacked adresine gidin ve yönergeleri izleyin.
  10. O

Video Deluxe 17 ile Videolara Müzik Eklemek

- Doğra aracını kullanarak Video / Müzik sürelerini istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Videonun bitişine yakın müziğin yavaş yavaş kesilmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken ses barı üzerindeki ok işaretlerini sağa veya sola kaydırmak. - Başlı editörünü kullanarak...
  11. O

Twitter Gitti Gitti Geldi

Dostlar, Türkiye'deki Twitter kullanıcı sayısı yaklaşık 4 milyon. Burada Twitter'ı iş için kullananlardan bahsediyoruz. Yoksa şuraya gittim, şunu yedim içtim, bugün de bunu yaptım amaçlı Twitter'ı kullananlardan bahsetmiyoruz :laugh:
  12. O

Twitter Gitti Gitti Geldi

Sa. 19:00'dan bu yana Twitter'a erişim sorunu yaşıyorum öyle ki görmeye alışık olduğumuz balinayı dahi göremedim, site tamamen erişilmez oldu. Genel bir sorun mu, değil mi diye araştırırken uzun bir süre sonra Twitter'dan resmi açıklama geldi: "Kullanıcılar Twitter'a erişimde sorun yaşıyor...
  13. O

Video kitaplığı silindi

Kitaplıklara sağ tıklayınca "Varsayılan kitaplıkları geri yükle" seçeneği ile işlemi geri alabiliyorsunuz.
  14. O

Xbox Türkiye'ye 'Resmen' Geliyor

Süper bir gelişme
  15. O

Mutlu Yıllar

Nice senelere Furkan :)
  16. O

Win8 Masaüstü Ekran bölmemesi sorun mu?

Ekran bölme özelliğini kullanabilmeniz için ekran çözünürlüğünün en düşük 1366×768 olması gerekli.
  17. O

Popüler Oyunları Bilgisayarınıza Kurmadan Oynayın

http://www.gaikai.com/games/
  18. O

Windows 8 Kısayolları Video - SDN

Windows tuşu + Q kısayolu ile tüm uygulamalara ulaşabiliyorsunuz.
  19. O

Tıkla Windows 8 Release Preview İndir

Bir okurumuzun sorusu üzerine "Windows 8'in bu sürümünü Türkçe indirdim, İngilizce olarak kullanmak istiyorum.Dil paketini nereden indiririm" bir video hazırladım. İzleyelim: http://www.youtube.com/watch?v=oUOR2Xjkd2A
  20. O

Troy, bu gece canlı yayında

Bu, programın düzenlenmiş hali. Normalde daha uzun bir program bu. 58 dk.nın her anını izleyin. Neden sadece Hakkı Bey'in konuştuğu bölümleri almadığımı, genel aldığımı anlayacaksınız (;