Arama sonuçlarınız

1. Requ3m

Htc One X+ almalı mıyım, yoksa Htc M7 mi beklemeli miyim ?

Mevcut telefonumun kırılmasından sonra yeni bir telefon almayı düşünmeye başladım. İlk önce xperia s almayı planlıyordum ama xperia z tanıtılmasından sonra almaktan vazgeçtim. Xperia Z almak isterim ama 5" ekran büyük geliyor. Htc'nin süper LCD ekranları çok hoşuma gidiyor. Android telefon...
  2. Requ3m

Android Battlelog uygulaması

Android için ios'taki gibi battlelog uygulaması var mı ? Biraz araştırınca bir program buldum battlelog forumda fakat o programdan hesaba bir türlü giremedim, bildiğiniz bir program var mı ?
  3. Requ3m

Kırılan Kulaklık Jakı

Herkese merhabalar. Yaklaşık 5 aydır sennheiser hd 201 kulaklık kullanıyorum, artık ne olduysa jakı kırılacak dereceye geldi. Bazen kulaklığın iki tarafı da ses vermiyor biraz uğraşmam gerekebiliyor. Eğer kırılırsa nasıl düzeltebilirim ? (Tahminime göre 1-2 haftaya kırılır)
  4. Requ3m

Telefon tavsiyesi

Herkese merhabalar. Ben Galaxy S3 kullanıyorum fakat ekranın gereksiz büyük olduğunu düşündüğüm için satmayı düşünüyorum. 4" en uygun gibi geliyor bana. Super Amoled ve Super Amoled Hd olmamalı. Diğer hepsi olabilir. Micro sd kart olursa iyi olur ve dahili hafıza 8-16 gb. iOS istemiyorum...
  5. Requ3m

Torrent Siteleri

Herkese merhabalar. Herkesin gördüğü gibi forumda günde yüzlerce torrent davetiyesi yollanıyor, isteniyor. Bu davetiye ile üye olunan torrent sitelerinin, torrentz.eu sitesine göre ne tür bir artısı var ? Birisi bana açıklayabilirse sevinirim.
  6. Requ3m

Custom Rom önerisi

Herkese merhabalar, Bu gün xda developers sitesinde galaxy s3 romlarına bakarken checkROM EvoHd romunu denememiş olduğumu fark ettim. Yükleyip denediğimde akıcılığına şaşırdım. Bu custom rom stock roma ve diğer firmware üzerine kurulmuş olan custom romlardan daha akıcı. Özellikle samsung un...
  7. Requ3m

En sevdiğiniz yiyecek

Herkes en sevdiği yiyeceği yazsın. Benim tercihim etli nohut, kuru fasulye,keşkek ve mıhlama :D
  8. Requ3m

En sevdiğiniz mcdonalds&burgerking hamburgeri

Konu basit herkes en sevdiği hamburgeri yazsın. Ben başlıyorum, big mac.
  9. Requ3m

CyanogenMod 10 Yüklü Bir One X Sense Yükünden Kurtulup Uçuşa Geçebilir Mi ?

Sorunun cevabı burada http://www.youtube.com/watch?v=hL5nTprjOZQ Malesef sense 4.0 yüzünden telefon üzerine çok yük biniyor, ve htc one x kendisini kanıtlayamıyor. Aosp üzerine kurulmuş vanilla android bir custom rom ile htc one x, en dişli rakibi dahil bütün rakiplerini geride bırakıyor...
  10. Requ3m

Youtube İki kere video yükleme

Herkese merhaba. Youtube'a 12 dakikalık bir video yüklüyorum, youtube 2 kere okuyup 24 dakika yapıyor. Nasıl düzeltebilir ? En son mp4 dü video, şimdi avi yapıp deniyorum.
  11. Requ3m

Çook uzun süreli şarj - 300tl

Herkese merhaba. Arkadaşım kendine yeni telefon almayı düşünüyor. Bütçe 300tl. Akıllı telefona ihtiyacı yok ipod touch kullanıyor. Çook uzun süre şarjı dayanıcak bir telefon arıyor. Bu fiyata en iyi şarj süresi hangi telde var ?
  12. Requ3m

Android Custom Rom Yükleme/Flashlama (YAZI - VİDEO)

Custom Rom Nedir ? Custom rom, android geliştiricilerinin firmwareler üzerinde oynayarak, elde ettikleri bir dosyadır. Custom Rom Neden Yüklenir ? Custom rom, düşük performanslı telefonları hiç takılma olmadan kullanılabilir hale getirmek, ve çok yüksek donanımlı telefonları berbat...
  13. Requ3m

Galaxy S3 - Garanti Belgesi

Merhaba. Bir-İki hafta önce galaxy s3 almıştım. İçindeki samsung garantisini pek incelemeden masamın çekmecesine koydum. Bu gün bir bakıyım dedim. Garanti belgesinde belgenin veriliş tarihi 22.04.2009, belge geçerlilik tarihi 31.03.2013 yazıyor. Herkes de mi böyle, yoksa sorun bende mi ?
  14. Requ3m

S3 İçin Kılıf Önerisi ?

Merhaba arkadaşlar, s3'e kap almaya karar verdim, sadece arkasını ve kenarlarını koruyacak bir şey alıcam. Biraz araştırdım, ultra elastik tpu kılıf almaya karar verdim, aranızda bu kabı deneyen oldu mu?. Ve daha iyi kılıf önerebilecek var mı?
  15. Requ3m

Yabancidiziizle.com gri ekran.

Merhabalar. Telefon olarak galaxy s3 kullanıyorum. Her sitede sorunsuz kullanıyorum telefonu fakat yabancidiziizle.com da video açınca ekran giri oluyor. S3 kullananlar denerlerse sevinirim. Androidin keni browseri ve chrome denedim, aynı sonuç.
  16. Requ3m

Mikro Sd

Telefonumun hafızası ilk günden yetmemeye başladı. Bende Mikro SD almaya karar verdim. http://www.hepsiburada.com/liste/team-32gb-micro-sd-class4-flash-kart-2-adaptor-minisdsd-tmmsd32gc4/productDetails.aspx?productId=ft130195&categoryId=1100011&SKU=FT130195...
  17. Requ3m

Güvenlik

Arkadaşlar Galaxy Nexus telefon almaya karar verdim. Hepsiburada.com da telefon 1350 tl den satılıyor. Sanalreyonum.com - AlalımBakalım - CepPaket - AndroidTelefonları - Bedavacım.com - BirNumaram Bu siteler hep 1100-1200 arası satıyor. Güvenebilir miyim bu sitelere ?
  18. Requ3m

1400 tl bütçe - nexus

Hepinize merhaba. Elimde bulunan tableti satıp telefon almaya karar verdim. Aklimdaki telefonlar sensation xl - galaxy s2 - galaxy nexus. Sizce hangisini almalıyım ? Galaxy nexusun 1280x720 ekrani beni kendine çekmiyor değil hani :D Telefonu internet-dizi-film-çok fazla olmasada oyun için...
  19. Requ3m

Karıncalanma - 1080p

1080p film izlerken filmde karıncalanma oluyor. vlc-gom player ile denedim gene aynı. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
  20. Requ3m

8mbit internet

Dsl ile ilgili konu yoktu bende buraya açıyım dedim. Sorunum şu, ttnet 8mbit e kadar olan paketi kullanıyorum. Hızlar 3mbit e çıktı ama 3mbit ile indirme yapılmıyor. Bende akn olmayan bir pakete geçmeye karar verdim. Ttnet'in sunduğu 8mbit akn olmayan paketin fiyatı 115 tl. Türkcell SüperOnline...