Arama sonuçlarınız

1. T

Ödüllü 500.000 Konu!

Şansımızı deneyelim bakalim :)
  2. T

Pokemon Go indiremiyorum

sorun telefonunun desteklememesindendir, ya telefon özelliklerinden ya da android sürümünden. en az 4,4 istiyordu sanırım
  3. T

Mesajlarda ki Admin düzenlemesi görünmesin mi?

Üstteki SMF için bayağı eski kodlardır. sorununuz %100 olarak phpbb2 resmi forumunda vardır bir bakın :)
  4. T

Facebook Gizlilik Ayarları

Bu özellikler şu anda kalktı,duvarınızı anca ya tamamen kapatabiliyorsunuz ya da sadece arkadaşlarınıza açabiliyorsunuz diğer özellikler de aynı şekilde,özelleştir butonu kalkmış durumda.
  5. T

Bütün Angry Birds oyunları bir arada

Site güzelmiş, teşekkürler :)
  6. T

İnternetteki Bir dizini inbdirmek

Teşekkürler :)
  7. T

İnternetteki Bir dizini inbdirmek

http://www.myo-os.duzce.edu.tr/dosya/MYO_OS_2010%28KAYNASLI%29_FOTOGRAFLARI/album/slides/ IDM ile uzantısı sadece jpg olan dosyaları çekebilirsin.
  8. T

Facebook hesabından sayfaya arkadaş aktarma

http://www.facebook.com/pages/create.php?migrate Bu adresten dönüştürebiliyorsunuz.
  9. T

Facebook SMS Giris Onayini Etkinlestirme - SDN

Bu özelliği kullanıyorum,bugune kadar en az 15-20 bilgisayardan giriş yaptım.Her seferinde zamanında mesaj geldi.Operatörüm Turkcell.Ama bu uygulama için telefonu her zaman yanımızda taşımamız gerekiyor o da başka bir şey :)
  10. T

SDN Fenerbahçe Kulübü

Arkadaşlar geçen yıl liste ilk sayfaya sıgmadıgı için silmiştik,yeniden yaparız sorun yok :D
  11. T

Rapidshare ve Fileserve Yasaklandı mı?

İzmirdeyim şu anda FileServe ve Rapidshareye erişebiliyorum hiç bir DNS değişikliği olmadan :)
  12. T

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bir davetiye de ben alabilrmiyim? ertunc@shiftdelete.net
  13. T

Hangi Sözlükleri Takip Ediyorsunuz?

tabi ki de inci :)
  14. T

İzmir-Ürkmez veya İzmir-Gümüldür Dolmuşları Nereden Kalkıyor?

Ürkmez Yada Gümüldür'e Gitmek İçin 4 Yol Var 1.Yol : Üçkuyular Semt Garajından Minübüs kalkmakta. 2.yol : Şehir Garajından Minübüs kalkmakta. 3.yol : Aktarmalı Olarak Menderesten Otobüsle gidebilirsiniz. 4.yol : Gaziemirden Kalkan Dolmuşlar var.
  15. T

Ttnet Anketi

TTNetten Allah Razı olsun diyenler kesın ttnet çalısanıdır ya da bilgisayardan anlamıyordur. :)
  16. T

Sdn Msn Grubu

Etkinlik için bölüm moderatörüne ulaşabilirsiniz arkadaşlar.
  17. T

Bu Enstrümanı Çalan ve Dinleyen Deliriyor!

direk linkini vereblirmisin videonun sdntv siz
  18. T

Bu Enstrümanı Çalan ve Dinleyen Deliriyor!

videoda bir sorunmu var bendede açılmadı da (:
  19. T

1 Nisan Google değişti

Bende nedense hiçbir değişiklik yok ayrıca en çok 20tane eklenti vardır benim ffde.Sizde değişik olan başka bir şey vardır
  20. T

Bu ilana dikkat !!

Gelen geçen görüyor bide,kendisi daha çok rezil oluyor :)