Arama sonuçlarınız

1. Froseth

Oyun GPU Kullanımım %1'e Düşüyor

Arabayla giderken GPU kullanımım %1'e düşüyor ve fps drop yiyorum. Bu sorun neyden kaynaklanıyor acaba? Sistemim: 1660Ti 6GB, i5 9400F, 16GB Cruical RAM
  2. Froseth

Destek FiveM Map Yüklenmeme Sorunu

Merhaba, FiveM oynarken 1.30-2 saat geçtikten sonra map yüklenmiyor her yer bulanık oluyor ve oyunu kapayıp açmayınca düzelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Oyunun kurulu olduğu yerde boş alan olmadığı için olabilir mi?
  3. Froseth

Donanım 4000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Merhaba, bir arkadaşım için monitör dahil 4000TL'ye oyun için sistem arıyorum. Önerebileceğiniz sistem ve monitör var mı? @met 35
  4. Froseth

Tavsiye 550TL Mouse Tavsiyesi

Merhaba, arkadaşım 500-500TL civarına mouse arıyor. FPS türü oyunlar oynuyor. Önerebileceğiniz bir mouse var mı?
  5. Froseth

Soru RAM'i Alayım mı? Bekleyeyim mi?

Merhaba, Cruical Ballistix 8GB 3000MHz CL15 RAM'ler korona öncesinde 250TL olsada şuan en fazla 2 sitede stok oluyor o nedenle fiyatlar 550TL'ye kadar çıkmış. Bugün belki bir şeyler olmuştur diye gezinirken Vatan'da 377TL'ye gördüm. Sizce alayım mı? Stoklar ne zaman yenilenir?
  6. Froseth

Destek Ekran Kartı Kullanımı %2'ye Düşüyor.

Merhaba, uzun süre sonra bir GTA Online gireyim dedim ve araba sürerken veya yürüdüğümde bile FPS drop yediğimi farkettim. Hemen Afterburner'ı açıp baktım CPU kullanımı 10'a GPU kullanımı %2'ye düşüyor. Ayarları ne kadarda yükseltsem yine aynısı oluyor. Ram 8GB olduğu için online oynarken veya...
  7. Froseth

Soru Ram Stokları Ne Zaman Yenilenir?

Merhaba, bir kaç ay önce 250TL olan 8GB Cruical Ballistix Cl15 3000MHZ RAM şuanda 550TL civarında. Ve sadece 1-2 tane sitede stok bulunduğu için böyle olduğunu düşündüm. Stoklar ne zaman yenilenir?
  8. Froseth

Öneri Laptop İçin Soğutucu Tavsiyesi

Merhabalar, arkadaşım 15.6 inç laptop'u için soğutucu arıyor. Önerebileceğiniz soğutucu var mı?
  9. Froseth

Kraken T.E Mikrofon Çalışmıyor

Merhaba, Razer Kraken T.E kulaklığımı ses kartından çıkartınca mikrofonu kullanamıyorum. Nasıl kullabilirim? Kulaklığı ses kartında kullanırsam pc'ye bağladığım ikinci kulaklık ile aynı anda çalışmıyor.
  10. Froseth

Soru Black Desert Alınır mı?

Tüm gün iftara kadar oynayacak bir oyun arıyordum. 7000, 3000 saat oynayanları görünce merak ettim. Şuanda %40 indirimle 11TL'ye satılıyor. Sizce alınır mı?
  11. Froseth

Oyun CoD MW3 Türkçe Yama

Sadece altyazıların Türkçe olduğu bir yama var mı? 2.2GB olan dublajlı olan yama dışında başka yama bulamadım. Orijinal sesleri daha iyi ve dublaj arada kesiliyor, bir Türkçe, bir ingilizce oluyor.
  12. Froseth

Destek PUBG Oynarken Solda Çıkan Uyarılar

PUBG oynarken oyunda kasma, drop gibi bir sorun yokken solda 2 tane turuncu uyarı çıkıyor ve 5-6 saniye oyun drop yiyor sonra geri geliyor, bazende biraz daha beklettikten sonra oyun crash veriyor. Nasıl çözebilirim? Lol, CS:GO ve diğer oynadığım bütün oyunlarda internetle alakalı hiç bir...
  13. Froseth

Oyun Call Of Duty Oynanış Sırası?

Çoğu Call Of Duty oyununu yarım oynayıp bıraktım. Geçenlerde COD 4'ü indirdim ve bitirdim. Evdeyken bütün seriyi bitirmek istiyorum. COD 4'ten sonra hangi oyunları sırayla oynamalıyım?
  14. Froseth

Öneri ARK:Survival Evolved Alınır mı?

Alırsak 3 veya 4 kişi alacağız alınır mı? Nasıl bir oyun?
  15. Froseth

Destek Rust Sunucuya Girmek Çok Uzun Sürüyor

Birkaç sunucuda denedim yine değişmiyor her girişimde en az 70dk bekliyorum. HDD'nin bir problemi yok kontrol ettim ne yapmalıyım. Şuanda 7200RPM bir HDD kullanıyorum bir arkadaşımda eskiden HDD ile bağlanırken bu kadar uzun sürmüyordu. Neyden kaynaklanıyor bu sorun acaba? Not: En yakın zamanda...
  16. Froseth

Destek Monitörde Kırmızı Çizgiler Çıkıyor

Elektrik gitmeden önce düzgündü ama oyunun ortasında elektrik gidip geldikten sonra ekranda kırmızı çizgiler gelip gitmeye başladı. Monitörüm AOC G2460VQ6 ne yapmalıyım? 1585332904 Yardım edebilecek yok mu?
  17. Froseth

Samsung A70 4 Saatte Şarj Olma

Birkaç aydır kullandığım A70 cihazımda bugün şarjdayken pil bölümüne bakayım dedim ve bakınca şarjım %30 olmasına rağmen kutu içinden çıkan 25W hızlı şarj ile 4 saatte full şarj diyor. Ne yapabilirim? Aldığımdan beri şarja takıp kullanmadım. En başından beri bütün ağır/hafif oyun farketmeksizin...
  18. Froseth

Donanım 7000TL Sistem Tavsiyesi

Herhangi bir siteden olabilir. Monitörsüz ve oyun odaklı bir sistem önerebilirseniz sevinirim.
  19. Froseth

Oyun Sistemim İçin En Uygun Ayar Hangisi?

i5 9400F, 1660Ti, 8GB Ramli bir sistemim var. FiveM oynarken ekran kartının kullanımı %40 civarlarına düşüyor ve ram kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir drop problemim var. Sizce FiveM için hangi ayarları yapmak daha iyi olur? Grafiklerin çok iyi olması önemli değil ram takviyesi yapana kadar drop...
  20. Froseth

Minion Masters Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Minion Masters oyunu kısa süreliğine Steam'de Zealous Inferno DLC'si ile birlikte ücretsiz. Minimum sistem gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i3, 2.4 Ghz or equivalent Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT 240 or equivalent...