Arama sonuçlarınız

1. Teknolog26

Casper Excalibur Kullananlar Klübü

Merhaba arkadaşlar forumda böyle bir konuda yoktu açmak istedim. Hem Excalibur kullanıcıları hem de Excalibur almayı düşünen kullanıcıları bir arada toplanalım. Ben geçtiğimiz hafta Excalibur G770 aldım. Deneyimlerim ise şöyle, Laptop tasarım olarak gayet şık duruyor yani ben gamer olarak aldım...
  2. Teknolog26

Yapı Kredi ile General Mobile sitesinde %10 İndirim...

Yapı kredi ile general mobile iş birliği yapmışlar dün sabah mesaj geldi yapıkredi uygulamasından kod alıyorsun o kod ile general mobile sitesinden yaptığın alışverişlerde %10 indirim kazanıyorsun zaten almayı düşünüyordum ama nereden alsam diye de kararsız kalmıştım alışveriş sitelerinde...
  3. Teknolog26

Oyuncular İçin Sanal Kart Önerisi

Selamlar arkadaşlar uzun zamandır güzel paylaşımlar ve indirimler yapan ininal markasından bahsedeceğim. Hepimizin piyasadan hakim olduğu kartlar 31 ağustos da yenilenmeye gitti ve sonrasında muazzam bir şekilde kampanyalara başladı. Şahsımın uzun zamandır kullandığı kartta bir çok yenilik ve...
  4. Teknolog26

Girişimcilere Destek Qnet'ten

Kimimiz ek gelir için, kimimiz kendi işim olsun diye girişimci olmayı seçer. Doğrudan satış sektörü için girişimci olmak hem çok kolay hem de zor olabilir. Neye göre değişkenlik gösteriyor peki bu durum? Öncelikle hangi sektör olursa olsun çabalamadıkça çok büyük başarılar elde etmek...
  5. Teknolog26

İninal Kart Yenilendi, Eski Kartı Kullananlara Bilgilendirme!

Aramızda yoğun şekilde ininal kullanan bir kitle var, onları ilgilendiren bir haber olduğu için paylaşmak istedim. İninal kart yenilendi, 31 Ağustos’a kadar kartını yenilemiş olanlar zaten konuyu biliyolar, yenilemeyenlerin ise eski kartları artık geçerliliğini yitirdi. Eski kartlardaki...
  6. Teknolog26

İninal Kart Güncelleme

Merhaba Shiftdelete sakinleri, ininal kart kullanan arkadaşlar için önemli bir duyurum var. Artık eski gri kartlar kapandı, eğer kendin yeni kartı hesabına eklemediysen otomatik olarak ininal tarafından sana Visa sanal kart oluşturuldu. Ben bunu tesadüfen fark ettim. Baktım içine 7 TL hediye de...
  7. Teknolog26

İnstagram Pc Girişlerindeki Yüklenemedi Sıkıntısı

Herkese iyi forumlar iyi günler üstadlar, son 4-5 gündür bir sıkıntım var umarım burada bana yardımcı olabilecek arkadaşlar veya başına gelenler umarım vardır. Sorunum şu ofis içi olarak 5 - 6 pc den instagrama giriyoruz ve superbox kullanarak günlük olarak resetleme gerçekleştiriyoruz. Buna...
  8. Teknolog26

Kaliteli Hosting Arıyoruz

Merhabalar arkadaşlar. Anlık 100-200 online kullanıcıyı kaldırabilecek bir hosting firması arıyorum. Wordpress kullanacağız. Cache vs hallediyoruz ama bir şekilde suspend ediliyor. Sitede herhangi bir illegal durum yok. Blog sitesi kuracağız haber içeriği bile sayılmaz. Ücretli eklentilerle...
  9. Teknolog26

General Mobile Çalıntı İddialarına Yanıt Verdi

Selamlar. Konuyu gruplardan takip edenler görmüş olacaktır. Android Q Beta sürümünün çalıntı şekilde kullanıcılara aktarıldığını birkaç haber sitesi haberleştirmişti. Gerekçe olarak da kaynak kodlarında belirtilen 2 kişinin ve Google'ın izni olmadan yayınlamış olmaları. Halbuki General Mobile...
  10. Teknolog26

GMHepYeni Paketi // Hep En Yenisini Kullan

General Mobile, 3 tane yeni paket duyurdu. Bunlar; GMHepYeni, GMHepGüvende ve GMGarantiPlus paketleri. Benim en dikkatimi çeken GMHepYeni paketi oldu ve sizlerle paylaşmak istedim. GMHepYeni paketi, kullanıcıların hep en yeni modeli kullanabilmesine olanak sağlayan bir paket. GMHepYeni...
  11. Teknolog26

General Mobile İndirim Kodu

Merhaba arkadaşlar, Gm8, gm8go ve gm9go için kullanabileceğimiz bir indirim kodu mevcut. Sanıyorum Temmuz'un sonuna kadar geçerliydi fakat emin değilim, alacaklar varsa ellerini hızlı tutsunlar derim. %10 indirim uygulanıyor. Kod: "AKADEMİ" Gm9pro için geçerli değildir. Şimdiden hayırlı uğurlu...
  12. Teknolog26

Telefonlar İçin Kredi Kartı Taksit Gelmeli

Merhaba arkadaşlar. Bugün haberlerde bir yazı okudum ve sizinle paylaşmak istedim. General Mobile'ın sahibi Sebahattin Yaman bir röportaj gerçekleştirmiş ve açıkçası söyledikleri çok hoşuma gitti. Milli markanın böyle büyüme ve gelişme hedefleri olması çok güzel. Okumak isteyenler için...
  13. Teknolog26

GM9Pro Deneyimim //

Arkadaşlar merhabalar, Daha önce GM8 Deneyimim başlıklı bir konu açmıştım. Hala aktif GM8 kullanıcısıyım bunu baştan belirteyim. Gm9Pro'yu yaklaşık 4 aydır gözlemliyorum çünkü eşimde gm9pro kullanıyor. Bu nedenle GM9Pro ile ilgili düşüncelerimi ve gözlemlerimi de sizlerle paylaşmak istedim. Gm...
  14. Teknolog26

General Mobile GM9Go İnceleme //

Merhaba arkadaşlar, Duyanlar duymayanlara duyursun. Bugün General Mobile gm9go satışa sunuldu. Açıkçası gm9plus beklerken bu bana biraz sürpriz oldu ama inceleyecek yeni bir telefon gelmesini de sevdim. GM9go 16 gb dahili hafızaya sahip, 1 gb ram var. Aslında 8go ile arasında pek bir fark yok...
  15. Teknolog26

General Mobile GM8 Deneyimim //

Herkese merhaba, Arkadaşlar çok uzun zaman olmadı elime GM8 geçti bende kullanıp deneyimlemek istedim ve beklediğimden daha iyi bir performans gözlemledim. Açıkçası önyargılı yaklaştığım çoğu telefondan iyi performans alıyorum son zamanlarda :D Deneyimlerimi paylaşmak istedim belki aranızda...
  16. Teknolog26

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Özel Telefon: GM 9 Pro

Yerli üretim olan General Mobile, önceki gün cumhurbaşkanı Erdoğan'a son ürettiği modeli GM 9 Pro'yu hediye etti. Modelin özelliklerinde bir değişim yok. Erdoğan'a özel olarak cb forsu ve imzası eklenmiş. Daha önce Erdoğan'ın iPhone kullandığı görülmüştü. Yerli vurgusunun yapılmasını gecikmiş...