Arama sonuçlarınız

1. ugureryavuz

Geforce Now innial kart kabul edermi

Sizce edermi kardeşime alıcaz laptopuna sizce kabul edermi
  2. ugureryavuz

İnterneti nasıl 5g kullanırım

Arkdaşlar bilgisayarıma interneti lan kablasuyla bağlıyorum.Ama 2.4 g hızı bağlanılıyor.Ben kabloyla 5 g ye nasıl bağlanabilirim kablosuz internet alıcısıyla 5 gyle bağlanabiliyorum 1597056032 Fikri olan
  3. ugureryavuz

15 bin tl Laptop vs Kasa ve monitör

Beyler ayda bir bir yerlere gidiyoruz ve youtube video çekmeye başlıcam her ay her farklı şehire gidiyoruz annem gil yüzünden malesef bende gelmek zorundayım.KIsaca 15 bin tl Laptop vs Monitör dahil kasa sizce hangisi
  4. ugureryavuz

Mouse çalışmıyor

Beyler mouse çalışmıyor laptop girişinde sıkıntı yok kablolu bir mouse ne yapmam lazım başka bilgisayara bağladım yine çalışmıyor
  5. ugureryavuz

Astral seyahet yaparak Sor çalmak doğrumu

Arkdaşlar sizce doğrumu bir amerikalı hep yapmış nasıl yaptığını sorunca astral seyahet yapıp soruları alıyodum demiş
  6. ugureryavuz

Komşu kızına aşık oldum

Arkadaşlar ben 6.sınıftayken bu binaya taşınmıştık ilk yapıldığında ve bizle beraber 4 aile taşındı.Bina da heopimizi iyi anlaşırız.Neredeyse taşındığımızdan beri binacak hep bişeyler yaparız.Ve bizim yan komşunun bir kzı var birde abisi.Ben abisiyle aynı yaştayım.Ve biz normalde 4 çocuğuz okula...
  7. ugureryavuz

Laptop Eski laptopa takviye

Arkdaşlar laptopa ram ve ssd alıcam neler almam lazım.Bilgisayarda ssd var ama gözükmüyor harisski söküp direk ssd takmak istiyorm birde 4 gb ram var 8 yapmak istiyorum. Ramlar 1333 mhz destekliyor ikisinide söküp.İki tane yenimi alıyım.Yoksa1tane 1333 mshz mi alıyım.SSd en az 500 gb olsun .En...
  8. ugureryavuz

Masaüstü İ9 9nesil İyimi

Sizce i9 9.neile para verilirmi onun yerine i7 10900 mü alıyım sizce hangisi 1595321184 Sadece oyun için 1595322247 Fikri olan yokmu ?
  9. ugureryavuz

Masaüstü 10 bin tl monitör dahil pc

Arkadaşlar bizim bir pubg mobile grubumuz var.Ve takımdaki bir arkdaşım tiktok kullanıyor.1m aboneye sahip tiktokta,Ve youtube kanalı açtı ve kanla bir anda 150 bin abone oldu.Arkdaşlar video çekebilceği obs üzerinden.Oyun oyun oynabiliceği discorddan konuşabiliceği bir monitör dahil bilgisayar...
  10. ugureryavuz

Donanım Ne alınır

Arkadaşlar arkasaşımın bütçesi 4700 tl en fazla iyi bir gaming bilgisayar istiyor ne alınabilir
  11. ugureryavuz

Evde ne besliyebiliriz

Merhaba arkadaşlar evde erkek kardeşim bir şey beslemek istiyor ama ne besliyebiliriz balık falan istemiyor.Evde besleyebiliceği bir şey istiyoruz.Kedi köpek istiyor ama annem istemiyor ne besliyeblilr evde kedi köpek balık dışında
  12. ugureryavuz

Donanım Rx 590 vs Gtx 1660

Sizce hangisi daha iyi video çektirir.Videoda kasma donma olurmu canlı yayın falan açılırmı.Fortnite gibi oyunlarda
  13. ugureryavuz

Donanım Laptop açılmıyor

Merhaba bilgisayarımdan en son zula oynadım ve kapattım.1 hafta sonra açtım ama sadece logo geliyor ekrana.Bios menu ve boot menuye girebiliyorum.Bir abiye sordum sistem zarar gördü dedi.İçine boot menuden windows yüklesem ama kaç bit olduğunu bilmiyorum nerden bakabilirim bios boot menu falan...
  14. ugureryavuz

Haber Çinde Yeni Veba

Ve evet çinden yeni veba çıkmış.Bubonik vebasıymış .Galibe böyle giderse çin tüm dünyayı katledecek.Ne düşürüyosunuz.Galiba Domuzlardan geçiyormuş.Ne düşünüyorsununuz bu şey hakkında.
  15. ugureryavuz

Tiktok u Memnu dizisi bi ba derim

Bu gerçek bir dizi.Evet arkadaşlar bugün size tiktoku memnu dizisini anlatıcam.Çok saçma bir şey.Baştan başlıyorum. Tiktok ilk çıktığında berfin öztürk ve yağız çiçek adında gençler var bunlar.Büuüdü 50 bin falan oldular.Sonra bunlar aynı şehirde yaşıyorlardı ve sevgili oldular.5 ay sonra...
  16. ugureryavuz

Bu laptopa mac os kurma

Sistem biraz kötü ama hangi sistemi kurabilirim normal performans alırmıyım.Hangi macos u önerirmisiniz.4gb ram var.Sadeece minecraft oynarım
  17. ugureryavuz

Mac os kurma

Merhaba benim bir laptopum var.Lenova ideaped 330 amd a9 bu sisteme mac os kursam iyi performans alırmıyım.Eski sürümleri kursam https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-330-amd-a9-9425-4gb-1tb-radeon-530-windows-10-15-6-tasinabilir-bilgisayar-81d6001ttx-pm-HB00000HTERV
  18. ugureryavuz

Pişman olduğunuz okul anılarınız

İlk ben başlıyım.Ben 6.sınıfım ve okulda bir kıza çok fena aşık oldum.Sonra kızla knk falan olduk.Sonrada sevgili olduk.Sonra 7.sınıfa geçtik sonra biz sinemeya falan gittik. Kızla geceleri falan wpden konuşuyorduk.Sonra bir gün müdür beni odasına çağırdı.Ben odasına gittim sonra odada kızda...
  19. ugureryavuz

Laptop Run dll bulanamdı diyor

Merhaba bugün laptopumu açtım ve başlangıçta lenova battery g run dll bulanamdı diyor ve bilgisayarım şarz ediliyor göstermiyor 1593883207 Priz işareti takılı ama şarz ediliyor yazmıyor
  20. ugureryavuz

Masaüstü Uygulama açılmıyor

Cheat engine 7.1 açılmıyor.Arkadaşlar internette hızlı indirmeyle ilgili bir şey gördüm ve denemek istedim çünkü kuzenimde olmuştu.Ne yapabilirim açmak için hiç bir türlü açılmıyor