Arama sonuçlarınız

1. O

Laptop Kasa

ben bulamıyorum ki onu biliyorum zaten
  2. O

Laptop Kasa

Arkadaslar lütfen yardım bilgisayarın kasası kırıldı ve alt üst kasa lazım ben bulamıyorum renk farketmez işimi görsün yeter cevaplarınızı bekliyorum
  3. O

x540ub

nasıl bakıcam acaba
  4. O

x540ub

bilgisayarımda cd/dvd sürücüsü yok ama ben ssd takma istiyorum ve hdd de kalsın istiyorum yardımcı olur musunuz anlatmak istediğimi anlatabildiysem. https://www.hepsiburada.com/asus-x540ub-gq359-intel-core-i5-8250u-4gb-1tb-mx110-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000JEW5B bilgisayar bu
  5. O

Soru Bilgisayar da ayrilmamis bolumleri nasil yok edebilirim ?

Yoksa ya olmuyor
  6. O

Soru Bilgisayar da ayrilmamis bolumleri nasil yok edebilirim ?

Bilgisayar da ayrilmamis bolumleri nasil yok edebilirim disk yonetimindekini Yok etmeden kastım birletirme D ve ya C sürücüsüne ekleme
  7. O

Windows windows 10'dan windows 8.1 geçirme

Hmm teşekkürler
  8. O

sürücü desteği için ne gibi bir şey yapabilirim
  9. O

neden ki niye uyumsuz bana açıklaya bilir misin istediğimi niye kuramıyorum bana saçma geldi garantiyi boş ver sanki ilk kez windows kurucam ve 8.1 kurucam gibi düşünsek
  10. O

kardeş ben kurulum yaptım windows 10 bilgim hepsinden ama bazen donuyor bir de ben windows 8.1 e alışkınım bu fredos du ben windows 10 kurdum crackledim sonra olay bundan ibaret 1588017952 nasıl yapım sence kesin bir şeye bağlasak
  11. O

bilgisayar yeni garanti devam ediyor olmaz ki
  12. O

ürün anahtarı istiyor mu
  13. O

nerden indire bilirim ürün anahtarım yok ve sağlam olmasını istiyorum windows 10 da çok donuyor bilgisayar benim pc fredos asus x540ub yardımcı olur musunuz
  14. O

Ram yükseltme

Sence aldihim ger GittiGidiyor da bir yer onunda subesi antepte oraya gitursem onlar taksa devam eder mi acaba onlara yazdim hala cevap vermediler
  15. O

Ram yükseltme

Bilgisayarı yeni aldim garantisi delinir mi cok teşekkür ederim
  16. O

Ram yükseltme

Hangi marka ve nasil almam lazim
  17. O

Ram yükseltme

DDR4 4gb yaziyor baska bir seye bakmam grekiyir mu
  18. O

Ram yükseltme

Teşekkürler hangi ram onerirsin
  19. O

Ram yükseltme

Merhaba herkese benim bilgisayarim asusx540ub bu bilgisayara 4 gb ram daha taksam gta 5 gibi oyunlari oynama sansim olur mu guzel oyun performansı alabilir miyim ve hangi model nasil almam lazim