Arama sonuçlarınız

1. C

BMW 520i mi Mercedes e180 mi ?

bende forumun genç üylerindenim 1985 model Mercedes e260 ve 2004 model Bmw 530i kullanmış biri olarak mercedesi tercih ederim. model olarak arada uçurum var fakat aynı segment araçlar ve marka olarak degerlendirmek gerekirse bmw nin malzeme kalitesini hiç mi hiç begenmiyorum, süspansiyonları...
  2. C

Usb'ye Slax Kurulumunda Sorun

kimse mi yok cevap verebilecek
  3. C

Usb'ye Slax Kurulumunda Sorun

Dün bide linux deneyeyim dedim, biraz araştırma yaptım. Slax başlangıç için önerilenler arasındaydı. Bende indirdim, unetbootin programını indirdim, talimatları izleyip kurdum. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp başlangıç için USB HDD yi seçtim. şu yazıyla karşılaştım SYSLINUX: 4.03...
  4. C

Sıfırdan başlamak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

bende bu işe merak sardım biraz yeni başladım ögreniyorum HTML ve CSS ingilizcen varsa http://www.w3schools.com/ bu siteyi tavsiye ederim
  5. C

Elektrikli Arabalar Hayal Kırıklığı Yaratıyor

bide yakıt hücresi meselesi vardı ver hidrojeni elektriğe çevirsin (başka maddelerlede yapılabiliyor örn;etanol) hem doldurması şarj olayından çok çok daha kısa hidrojen üretmek içinse suyu elektroliz etmek yeterli ki bu teknoloji yayılmaya başladıkça etrafta bu tarz cihazlarında evlere...
  6. C

Ne içtikleri tüm dünya kamuoyu tarafından araştırılıyor

o değilde şarkının adı ne :D akşam arkadaşlarla buluşucazda :D
  7. C

Video downloader tavsiyesi

sonunda format atıp tekrar İDM kurdum tabi sırf bu sebepten format atmadım ama iyi oldu
  8. C

iPhone 4S işte böyle patladı!

ben patlamaz diye iddaa etmiyorum ama video inandırıcı gelmiyo :D
  9. C

Araba modifiye etmek ile alakalı yardım

photoshopta yaparsın hepsini
  10. C

iPhone 4S işte böyle patladı!

banada inandırıcı gelmedi tam güvenlik kamerasının önünde oluyo bide o duman nedir ufacık aletten sis bombası gibi duman çıkıyo
  11. C

Korsandan PKK'ya yılda 2 milyar dolar akıyor

aynen bunu yapan adamda zaten internetten indirip satıyor. biraz bilgisi olsa internetten istedigi nerdeyse her türlü içerige ulaşabilir. parasıda cebinde kalır. tabi orjinalini almak daha önemli sonuçta bi emek var. ama korsana para vermek saçmalık
  12. C

Intikam

yetmedi benzin hortumladı kendini yaktı :D
  13. C

Sosyal Ağlar Kadınların Elinde

bu sonucun yeterince güvenilir oldugunu sanmıyorum çevremdeki insanlara bakıyorum fake hesaplar, bilgisayarı açmayı bilmeyen ama yavrum bana facebookumu açarmısın diyen teyzeler, evde canı sıkıldıgı için facebook oyunları oynayan ev hanımları, şifresi unutulan hesaplar.... bunlar kullanıcıdan...
  14. C

Samsung'dan 75 inçlik LCD TV: The ES9000

türkçe destegi yoksa almam :D
  15. C

Gol Çizgisi Teknolojisi Geliyor

iş egitimi derslerinde ilk akla gelen fikir bu olurdu şimdi gerçek oluyo :D futbolla ilgili birisi degilim izmem yani ama bir sürü kamera tarafından çekilirken nasıl gol olup olmadıgını anlıyamıyolarda böyle bir çözüme başvurmak zorunda kalıyolar anlıyabilmiş degilim
  16. C

Sesli asistan tavsiyesi

sesli asistan denince akla ilk olarak mobile cihazlar geliyor. android'in s voice, apple'nda sirisi. merak ettigim bunların benzeri programlar, uygulamalar başka platformlar içinde varmı? varsa isimlerini ve hangi işletim sisteminde çalıştıklarını yazarmısınız
  17. C

iPhone Kullananlar Kulübü

ipod 4g olurmu tel ve 3g dışında herşey var :)
  18. C

TeamViewer 7.0.13852

kullanıyorum çok işime yarıyo bi indirme yapıyo bilgisayar mesela dışarı çıkmam gerekiyo mobil versiyonuda var indirme bittigi zaman bilgisayarı uzaktan kapatabiliyorum tabi başka şeylerede yarıyo en çok o amaçla kullanıyorum
  19. C

Erkek Erkeğe Olur mu..?

dogrulugu tartışılır. he yok mu böyle adamlar var ama genelleme yapılamaz onun dışında çok güzel bi yazı olmuş :D
  20. C

BİM'e Gel BİM'e (Arabesk BİM Şarkısı)

almasanda gel bi tur at :D