Arama sonuçlarınız

1. K

Attempted_to.. Hatası

Windows BSOD verince hatanın bütün harfleri büyük harflerle yazılı şekilde çıkıyor. Ben de aynı şekilde hepsini büyük yazdım.
  2. K

Attempted_to.. Hatası

Gün içinde 1 defa daha oldu. En son olan hatayı da Minidump klasörüne yükledim. 1580575041 Yahu koca forumda Minidump okumayı bilen yok mu? Biri gelsin yardım etsin, konuyu öğlen açtım daha doğru düzgün cevap yok! 🤬🤬🤬
  3. K

Attempted_to.. Hatası

ATTEMPTED_TO_WRITE_TO_READ_ONLY_MEMORY hatası PC Özellikleri: Intel Celeron J3060 1.6 GHz işlemci 4 GB 1600 MHz DDR 3 RAM 128 MB Intel HD Graphics APU (Ekran kartı yok) Casper Desktop Anakart Windows 10 Pro 1607 Bilgisayar tam açılırken (Kullanıcı şifresini girerken) yukarıda yazdığım hatayı...
  4. K

Windows 10 1607 Update ve Defender Kapatma

Nasıl kapatabilirim?
  5. K

Yazdığım 2 soruyu yapabilir misiniz?

1- 4 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü 44 soruluk bir sınavda her sorunun değeri 10 puandır. Bu sınavda bütün soruları işaretleyen bir öğrenci 15 puan aldığına göre, yanlış yaptığı soru sayısı kaçtır? 2- "Bana 3 lira verirsen; benim param, senin kalan paranın 3 katı oluyor. Eğer babamdan 3 lira...
  6. K

Recep İvedik 6 indirme

Recep İvedik 6’yı internetten indirmek istiyorum. Daha internete, torrentlere düştü mü? Düştüyse link bulan atabilir mi?
  7. K

Cloud Mining Tavsiyesi

Sistemim mining yapmak için çok düşük bir sistem. Ben de Cloud Mining yapmaya karar verdim. Böyle tavsiye edebileceğiniz Cloud Mining servisleri var mı? (Cloud Mining’i telefondan da yapabilirim.)
  8. K

Steam'den GTA: San Andreas'ı Online Oynamak

Rockstar Games Launcher'dan oyun indirilirse normal multiplayer oynanabilir fakat Steam versiyonunda downgrade zorunlu.
  9. K

Bilmiyorum.
  10. K

Öncelikle Steam versiyonunda multiplayer oynayamazsın. Downgrade (Versiyon Düşürme) yapman lazım. Bu linkten downgrade'in nasıl yapılacağını öğrenebilirsin.
  11. K

Windows kurulumu sonrasında istenilen programların otomatik yüklenmesi

Örneğin okullardaki bilgisayarlarda Windows kurulumu yapıldıktan sonra programlar ve sürücüler otomatik kurulu olarak geliyor. Bunu nasıl yapabilirim? Yani Windows’u kurduktan sonra istediğim programların otomatik kurulu gelmesini istiyorum. Kuracağım işletim sistemi: Windows 8.1 Pro...
  12. K

Celeron J3060 “GTA V Low-Specs Mod” Kaldırır Mı?

Sistemim: Intel Celeron J3060 1.6 GHz işlemci 576 MB Intel HD Graphics ekran kartı 4 GB 1600 MHz RAM 60 HZ Monitör Sistemim yukarıda belirttiğim gibi. Ben GTA 5’e düşük sistemler için olan grafik yamasını yükleyip oynamak istiyorum, sistemim kaldırır mı?
  13. K

İnsan Ne İle Yaşar? Satın Alım

Tolstoy’un İnsan Ne İle Yaşar adlı kitabını internetten sipariş vermem gerekiyor. Kitabın yayınevinin de “3 Adam Yayınları” olması gerekiyor. Herhangi bir sitede bulamadım. Bulan olursa link atabilir mi?
  14. K

iOS Güncellemesi alır mıyım?

Ben de senin dediğinle aynı şeyi söyledim. Niye alıntılama gereksinimi duydun?
  15. K

iOS Güncellemesi alır mıyım?

Alacağını pek sanmam, %90 ihtimalle almaz. (Belki bir ihtimal iOS 14 alabilir. Ama 15 imkansız.)
  16. K

63.01 TL ile neler alınır?

Steam’de 63.01 TL cüzdan bakiyem var. Sistemim: Intel Celeron J3060 1.6 GHz işlemci Intel HD Graphics 576 MB ekran kartı 4 GB 1600 MHz RAM Yukarıdaki sisteme göre oyun tavsiye eder misiniz? (CoD, BF, GTA tarzı oyunları severim. Tabi ki daha farklı türlerden oyunlar da önerebilirsiniz.)
  17. K

Ücretsiz Steam cüzdan kodu arıyorum

Bildiğiniz güvenilir, ücretsiz Steam cüzdan kodu alabileceğim siteler var mı?
  18. K

Steam’de para kazanma

Geliştirici olsam burada işim ne? ?