Arama sonuçlarınız

1. K

Masaüstü pc sorunu

yani ne yapmalıyım. clover boatsloader ile ön yükleme yapmadan önce böyle bir sorunla karşı karşıya değildim.
  2. K

Masaüstü pc sorunu

Arkadaşlar büyük bir sorunum var,bilgisayarımda büyük bir sorun var bilgisayarımı yeniden başlatacağım zaman yeniden başlat tuşuna basıyorum ekran gidiyor ama kasa halen çalışıyor.Güç tuşuna basıyorum etki etmiyor, arkadan fişini çekmem gerekiyor. acaba ekran kartımla ilgisi olabilir mi...
  3. K

Application Hang Detected hatası ?

olmadı :(
  4. K

Application Hang Detected hatası ?

bunu bilemedim yardım edebilir misiniz?
  5. K

Oyun GTA5

Epic Games ücretsiz dağıtmıştı hatırlarsanız, o şekilde PC'de de edindim. 1593439800 1593440056 arkadaşımdan ve kendimden ekran resimleri yani anlatmaya çalıştığım: 1593440234 bana da satın ala diyor oysaki ben epic den almıştım :(
  6. K

Oyun GTA5

rockstar epici görmüyor GTA5 i açamıyorum göremediği için
  7. K

Oyun GTA5

kötü değil 1593428170 amd ryzen 5 3600 gtx 2060 16 gb ddr4 ram tuf gaming anakart 1593428203 deneyeceğim teşekkürler 1593428245 bir sorun yazmıyor 1593439425 İnstalled olarak görünmüyor ve Buy Game diyor (önceden Start with Epic diyordu) ve ayarlardan Rockstar'a ait oyunları bul dediğimde...
  8. K

Oyun GTA5

ben mi göremiyorum? 1593291972 siz galiba luncheri diyorsunuz ona giriyorum ama karşıma bir sürü kod çıkıyor
  9. K

Oyun GTA5

ne yapacağımı anlamadım :(.
  10. K

Oyun GTA5

gördüm'de neden böyle bir yorum yaptın anlayamadım :). 1593289713 Denedim zaten. Deniyorum. 1593289851 Olmadı :(
  11. K

Oyun GTA5

yapmıştım fakat sizin için bir daha deniyorum. 1593289039 ??????
  12. K

Oyun GTA5

arkadaşlar gta5 i epic den yükledim. Ama tıkladıktan sonra Rockstar Games'e bağlanıyor diyor ve sonrası yok. kendi kendine kapanıyor,anlamadım?
  13. K

Öneri Siyaset Bölümü Kapatılsın

Apolit bir düşünceyi savunmak olur bu, onun yerine salt savunma yapanların yasaklanması daha mantıklı olur.
  14. K

Soru Toshiba 65ul2063dt Tv özellikleri nelerdir?

İşlemci hakkında detay yoktu keza yenileme hızı olarakta bir detay bulamadım.
  15. K

Donanım Sistemimi yükseltmek istiyorum yardım eder misiniz?

Ekran kartı yeter fakat işlemci yetmez, bundan kaynaklanan FPS dropları çok fazla olur ve hiç akıcı bir oyun deneyimi vermez, tecrübe ile sabittir, deneyip boşa heyecan aramanızı önermem. Oyun hiç akıcı olmuyor çünkü ekran kartını işlemci frenliyor.
  16. K

AKP’li Kadın Kolları Başkanı’na sert tepki: Bu anneden kime hayır gelir!

Bu umarım doğru değildir demek istedim fakat gerçek olduğu belii, sonumuz hayır olsun.
  17. K

Monitör bozukluğu

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-750-Ti-vs-AMD-R7-240/2187vsm8608 Bakabilirsiniz.
  18. K

Soru Meizu 16th nereden bulabilirim ?

Sıfır olarak satan telefon bayileri var o kadar ne yazık ki.
  19. K

Haber Nokia Türkiye'ye telefon getirirken eli boş dönmeyecek.

Birde kronik sorun olmasın tadından yenmez.
  20. K

Donanım Sistemimi yükseltmek istiyorum yardım eder misiniz?

FPS olarka RAM frekansı ve işlemci çok fark eder öyle 5 FPS'lik farklar değil ve darboğaz olması ileride sorun çıkarır.