Arama sonuçlarınız

1. Mustang1967

Donanım Laptop'ım rami algılamıyor

Tamam birazdan onu denicem. Bu arada 4gb ram olduğunu gördüğümde heyecandan pili sökmeyi unutmuşum rami takarken pil de takılıydı aynı şekilde içini temizlediğim zaman da pil takılıydı :/
  2. Mustang1967

Yerini değiştirmekten korkuyorum altta kalan ram'e ellemem bu sefer o takılıyken de siyah ekran olur ramsiz kalırım korkuyorum
  3. Mustang1967

Sil derken
  4. Mustang1967

Sorun kısmen çözüldü xD o yerine oturmayan ram tam oturduğu zaman bilgisayarı açtığımda fan çalışıyor bazı ışıklar yanıyor fakat görüntü gelmiyor. Çıkardığımda herşey gayet normal. Kafayı yemek üzereyim ya ben bilgisayarım çok kötü diye her gün çıldırıyorum zaten şimdi de 4gb ram elimde kaldı
  5. Mustang1967

Sizce şiddet görüyormuyum.

xD senin yanıtların dışında kalan yanıtlar çok ilginç geliyor.
  6. Mustang1967

Arka tarafında bi barkod vardı onu çıkardım başka da bir şey yapmadım
  7. Mustang1967

Geçenlerde bilgisayarın içini temizlemiştim. Ram'leri de çıkarmıştım (neden çıkardığım hakkında bir fikrim yok). Sonra tekrar takmıştım (2 bellek var 4 4). Oyunlarda fps'im düşmüştü tesadüfen bugün sistem özelliklerine girdim ve ramin 4gb olduğunu gördüm. Görür görmez bilgisayarı kapadım ve...
  8. Mustang1967

Soru mesleki ve tekniki anadolu lisesi

Tam olarak meslek lisesi değil yani bi meslek kısmı var bir de teknik kısmı var anladığım kadarıyla ve teknik kısmında temel dersleri anadoluda kaç saat görüyorsan orada da aynı görüyorsun peki yazılım mühendisliği tercih ederken puan eklenme gibi bir durum söz konusu mu bir de galiba zaten...
  9. Mustang1967

Soru mesleki ve tekniki anadolu lisesi

Gidip bilişim bölümü okumak istediğim bi lise var şuan 10. sınıf bitti bulunduğum okul meslek lisesi değil. Gitmek istediğim liseye puanım yetiyor, kontenjan olursa gitme taraftarıyım fakat aklıma takılan şey bilişim bölümünde 9 ve 10da ne yapıyorlar, udemyden html css (responsive tasarım +...
  10. Mustang1967

Laptop usb ile format

Bu arada ek olarak biostayken harici klavye çalışmıyor boot kısmında option boot 2 olarak usb de gözükmüyor fast bootdan sonra fakat ledli mouseumun ledi yanıyor bunu da belirtmek istedim 1592392666 Konu şu an gg oldu sanırım cevap verenlere teşekkürler yine ekmek çıkmadı buradan xD
  11. Mustang1967

Laptop usb ile format

Reis normalde çalışıyordu boot menü tuşunu bulmaya çalışırken biosa girdim hazır girmişken fast bootu açim dedim açış o açış patladı gitti. Peki laptop klavyesi yaptırmanın maliyeti ortalama nedir ve ne kadar sürer bilginiz varsa paylaşabilir misiniz ?
  12. Mustang1967

Laptop usb ile format

Bilgisayarıma usb ile format atıcaktım iso vs. herşey okey bootu açıcam fakat notebookumun klavye tuşlarının yaklaşık yarısı bozuk ve bu yüzden açamıyorum. Harici klavye kullanıyorum fakat biosdan fast boot'u açtıktan sonra pc açılana kadar ne usb yi ne mouseu ne de klavyeyi kullandırtmıyor pc...
  13. Mustang1967

Soru Usb 3.0 nasıl kullanabilirim ?

Dediğiniz gibi dosyayı usb'ye atarken max gördüğüm hız 26mb/sn pc'ye atarken ortalama 30mb/sn daha sabit fakat demek istediğim mavi olan girişlerde denediğimde de değerler aynı diğer girişlerde denediğimde de değerler aynı.
  14. Mustang1967

İkisini de yaptım pcye atarken daha hızlıydı, hız 2 farklı girişte de aynıydı. Bir de hız ara ara aniden düşüyor birkaç saniye bekledikten sonra tekrar çıkıyor.
  15. Mustang1967

16. Mustang1967

İşte onu diyorum ben de mavi olan girişlerde de siyah olan girişlerde de aynı hızı aldım bilgisayarım 3.0 destekliyo demek tüm girişler 3.0 destekliyor demek değil heralde. Bi sitede okumuştum 3.0 destekleyen usb girişleri genelde mavi renk oluyorumuş (içindeki o çıkıntı) 1592237936 Öyle...
  17. Mustang1967

Anladığım kadarıyla mavi olan girişler 3.0 destekliyor 1592237694 bu resimden ne çıkartılır bilmiyorum ama atayım dedim
  18. Mustang1967

Bugün sipariş verdiğim usb geldi (Kingston DataTraveler G4 32gb) Bigisayarımda 4 tane usb girişi var, sağdaki ikisinin üst kısmı siyah, soldaki ikisinin üst kısmı mavi. Anladığım kadarıyla mavi olanlar usb 3.0 destekleyenler usb yi her iki girişte de denedim veri aktarım hızında hiçbir...
  19. Mustang1967

Soru Gamermarkt.com güvenilir mi ?

Lol'ü bırakıyorum ve bir an gaza gelip kimlik bilgilerimi gamermarkt.com'a lol hesaplarımı ilana koydum. Bakiye çekmek için de aynı şekilde bilgiler istiyorlar. Hesabımı satın alan kişiler bana iftira atarak beni suçlu çıkarabilir mi ya da zaten bildiğim kadarıyla riot games hesap satışı...
  20. Mustang1967

Soru Gm 5 plus android sürümü

Telefonum General Mobile GM5 Plus d android 8'den sonra güncelleme gelmedi ve bu sürümle de Wild Rift oynayamam. Sürümü yükseltmenin yolu var mıdır varsa nedir telefona bir zararı olur mu yasal mı vs. merak ediyorum