Arama sonuçlarınız

1. A

Turknet 8mbps(altyapım 79mbps destekli)

Bu da güncel hızım. Şuan çok memnunum...
  2. A

Türktelekom Saha dolabı değişimi

Bağlantı hızı 88057 kbit/s 8192 kbit/s Atanabilir hız 123839 kbit/s 42111 kbit/s Gürültü seviyesi 14.0 dB 32.2 dB Sinyal gücü seviyesi 13.5 dBm 6.4 dBm Sinyal zayıflaması 11.2 dB 0.1 dB Hat değerlerim bu şekilde. Hız testinde Max 82 görüyorum. Türktelekom VDSL...
  3. A

Turknet hat değerlerim

Hat değerlerim bu şekilde. Modeme gelen hız 88mbps olarak gözüküyor. Hız testinde Max 82 gördüm. Genelde 77-81 arası çıkıyor. Santrale uzaklığım ya 2141metre ya da 118metre hat değerlerime göre siz karar verin (türknet müşteri hizmetlerine sordum 2141metre dedi, forumdaki yetkiliye sordum...
  4. A

Arkadaşlar sorunum çözüldü. 1 ay uğraştım ama mutlu son
  5. A

Türktelekom ilçe müdürlüğüne tekrar gittim. Oradaki görevli baya araştırdı yetkili kişileri aradı felan aradı. Türktelekom da kayıt onaylanmış gözüküyor. Turknet de de onaylanmamış gözüküyor. Bana dedikleri sistemde bir yerde benim kaydım askıda kalmış. Telefon numaramı devre numara mı felan...
  6. A

Dsl ışığı

Modemi alalı 1 ay oldu. 1 aydır günde 1 2kere felan oluyor.
  7. A

Dsl ışığı

Dsl ışığı turuncu olduğunda internetim de kesinti veya dalgalanma gibi hiçbir sorun olmuyor ki. Bana zararı yok. Sadece meraktan sordum neden oluyor diye
  8. A

Dsl ışığı

Arkadaşlar VDSL e geçince dsl ışığı turuncu oluyormuş bu doğru mu ? Birde ben şuan adsl kullanmaktayım günde birkaç kez 5 10 dakikalığına dsl ışığım turuncu oluyor sonra tekrar yeşil e dönüyor. Ben VDSL kullanmadığım halde dsl ışığı neden turuncu oluyor ? Modemim keenetic extra dsl
  9. A

Türktelekom ilçe müdürlüğe gittim geldim. Sorununu anlattım dedim. Dediki: 11.05.2020 tarihinde açılmış VDSL taşıma işleminiz gözüküyor. İlçe saha müdürünü aradı. O kişide benim listemde böyle bir talep bulunmuyor dedi. Bunun üzerine oradaki görevli turknet in türktelekom yetkilileri ile görüşen...
  10. A

Türktelekom müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri numarası felan istiyor. Müdürlüğe gitsem yine benden müşteri numarası gibi.bir bilgi isteyecek, beni kendilerine muhatap almazlar...
  11. A

Onların müşterisi olmadığım için yardımcı olacaklarını sanmıyorum.
  12. A

Hahaha şaka gibi türktelekom süreci uzattıkça uzatıyor. Arkaplanda aktif iş emri olduğundan VDSL başvurum bile yapılmamış daha. Neyse bu iş emri...
  13. A

Şuan sorunum hâlâ devam ediyor... Bekleyelim bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz. 1590934454 Arkadaşlar hattım VDSL e taşındığında modemim de ki dsl ışığım turuncu mu olacak ? Bi arkadaş VDSL hattın aktif olduğunda dsl ışığın turuncu olucak dedi.
  14. A

Destek İletişim Forumu

ASP.net ile yapabilirsin.
  15. A

VDSL e geçişte boş port olmadığını duydum da . 16mbps için adsl portu nasıl yokmuş. Saçma bir durum.
  16. A

5 6 nin neresi normal kardeşim altyapı 80mbps destekli. Hattımı VDSL açacağına adsl açıyor ve beni uğraştırıyor 1aydir hak mi bu. Bi de 2 gün sonra benden fatura ödememi isteyecek...
  17. A

Ya başka operatör e geçsem taahhüt kitliyor artı olarak 50 mbps üstü bi paket alsam minimum 150tl. Burada sorunun türktelekom un çıkardığını biliyorum. Adamların da eli kolu bağlı Türktelekom açık iş emri bıraktığı için onlarda müdahalede bulunamıyor.
  18. A

Türktelekom Vodafone felan geçmek istemiyorum. Kablonet altyapım da yok. Geçebileceğim bı millenicom bı de netspeed var. Aynı sorunu onlarla da yaşayacağımı düşünüyorum. Türktelekom açık iş emri bırakmış. Türknet de bu yüzden müdahalede bulunamıyor.
  19. A

Hayır geçişim direk sağlandı. Herhangi bir kesilme felan olmadı. Hattımı VDSL yerine adsl açtılar 1 aydır onun için uğraşıyorum. En sonda bana 10gun sonra yazın diye geri dönüş yapıyorlar.
  20. A

Bana bu sabah bu şekilde de dönüş yapıldı. Ben 1aydır VDSL geçiş için bekliyorum. Bana dedikleri 10 gün sonra yazın bize. Ben boş boşuna mı 1 aydır bekliyorum? Birde sorun çözülmüş gibi destek kaydını kapatıyorlar. 1 aydır bekleyen insana 10 gün daha bekleyin demek aklıyla dalga geçmektir.