Arama sonuçlarınız

1. H

Masaüstü Vatan'dan Toplama PC

Beyler sizce sistem iyi mi ? Vatan veya mediamarktdan alıcam. İnternet siteleri atmayın daha ucuz gösteriliyor. Daha iyisi varsa atmanızı bekliyorum. https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10100-sapphire-rx580-pulse-8gb-gigabyte-h410m-h-crucial-500gb-kingston-8gb.html
  2. H

Masaüstü 6100 TL Toplama PC

Bu mu ?
  3. H

Masaüstü 6100 TL Toplama PC

Beyler sizce sistem güzel mi ? Toplam 6100 TL ediyor.
  4. H

Masaüstü Toplama PC

Beyler ortalama 6000 TL belki 7000 TL olacak monitörlü bir PC istiyorum. Parçalar hakkında az bir bilgim var. Genellikle CS go-valorant gibi FPS oyunları oynarım. Bu oyunlar 250-300 FPS almak isterim tabiikide.
  5. H

Reno 2z

Coloros 7 ne zaman gelecek artık hala almadım. Alan varsa nasıl iyi mi kotu mu?
  6. H

Kedi

Korkuyorum bir sey olmaz ins tetenoz asım var şu an 1595243740 Kolonya sıktım su an
  7. H

Kedi

Tetenoz asım var suan
  8. H

Kedi

Beyler sokak kedisi pence attı. Bir şey olur mu hemen yıkadım. Bir kerede vurmuştu bir şey olmamisti
  9. H

Yeni Modem

Beyler yeni modem alacağım bu konuda hiç bir bilgim yok bilgisi olan uygun fiyatlı bir iyi modem önerebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.
  10. H

Öneri Müzik uygulaması önerebilir misiniz ?

MP3 dediğin uygulama mi yoksa bildiğimiz ?
  11. H

Mobil kullanmak için reiz
  12. H

Galiba ücretsiz yaptım bilmiyorum bir tuşa bastim. 🤪 Şuan geziniyorum Spotify gibi sevdim.
  13. H

Youtube music deniyorum tesekkur ederim 1594842205 Ücretsiz değil ama galiba öyle duydum ücretsiz olan var mı
  14. H

Beyler böyle güzel bir müzik uygulaması biliyor musunuz ? Hem indircek ve aynı uygulamada dinleyeceğim bir uygulama.
  15. H

Oppo Kullanıcıları Toplanın

Reno 2z telefonuma hala ColorOS 7 güncellemesi gelmedi. Nasıl geliyor bilen varsa anlatabilir mi ?
  16. H

Mediamarkt rezilliği mi ?

Beyler yeni telefona ek Nano ekran koruyucu aldım. Ancak eve gelince ekran koruyucunun tam oturmadığını kenarlardan bir tırnak boşluk olduğunu fark ettim. Şimdi gidicem tekrar ancak zaten böyle diyecekler. Alt ile üste baktığımda üstte hiç boşluk yok altta bir tırnak boşluk var. Bunlar yanlar...
  17. H

Yeni Telefon

Tamam teşekkür ederim inşallah benim içinde aynısı olur.
  18. H

Yeni Telefon

Beyler 2 gün önce yeni telefon aldım ancak sanki sar değeri beni etkiliyor gibi eski telefonumdan daha fazla sar değeri var. Aniden kalkınca baş dönmesi ve gözüm karariyor. iPhone 5s vs oppo reno 2 Z (5 sene). (2 gün)
  19. H

Beyler oppo'nun hava durumu uygulamasında konum yanlış buldu ilk başta degistiremiyorum şuan bilen var mı ?
  20. H

Çevrimdışı müzik

Müzik player var onu indirmek zorunda miyim ?