Arama sonuçlarınız

1. E

Yemek Termosu

Merhaba arkadaşlar; İlgili forum bölümü burasımı çok da emin değilim ama bana en uygun yer burası geldi. Yaklaşık 7 aydır bir kurumda çalışıyorum mevcut verdikleri yemek kartını eve harcadığım için dışarıda yemekten de sıkıldım ve mevcut beslenme düzenime uygun olmuyor dışarıda yemek (spor...
  2. E

Radeon Software Crimson Edition Sorunsalı

Arkadaşlar merhabalar yeniden uzun zaman oldu, bugün çıkan RSCE kurmaya çalıştığımda yüklediğim resimdeki gibi bir ekranla karşılaşıyoum sildim yeniden kurdum tüm her şeyi sildim banamısın demedi.
  3. E

GTA 5 Açılma Sorunu

merhaba arkadaşlar elimdeki GTA V kurulumunu yaptım fakat ilaçlı ilaçsız her sürümde de açılmıyor. Delirmek üzereyim GTA5.exe 140K küsürlü bir ram kullanıyor sonra kendi kendine kapanıyor. PC'nin özellikleri yeterli fakat bir türlü anlamadım .
  4. E

Farklı MHZ Ram Kullanmak

Arkadaşlar elimde eski pc'nin ram'i var 2 gb 1066 mhz ddr3 var elimde. Kullandığım pc ise 4 gb 1600 mhz ddr3 kullanıyorum Dell Inspiron 15R 5520 modeli :)
  5. E

Konu Düzenleme?

konu düzenlemek için konuya girdiğimde düzenleme butonu yok:S bu konu hakkında yardım edebilecek bri varmı acaba?
  6. E

Elrohir18 Spor Günlüğü

Herkeze merhabalar; Uzun bir aradan sonra yine SDN de olmak çok güzel :) bizim gibi bir çok programcı, mühendis ve mimar'ın sorunu olan masa başı çalışma spor yapamama durumumuz yüzünden düzensiz beslenme ve sporsuz yaşam ile yükselen yağ ve kilo oranlarımız var ben buna dur demek için...
  7. E

Cep Telefonu İçin Kulaklık Önerisi

arkadaşlar merhaba; Nokia L620 Telefon sahibiyim sürekli spor yaparım bunun için kulaklık daha önce çengelli ve enseden tüm kulağı kaplayan kulaklıklardan aldım. bu tarzda önerebileceğiniz uygun fiyatlı ve mikrofonlu kulaklık modelleriniz varmı?
  8. E

Amd Radeon HD 7670M Driver sorunu

arkadşalar son 13.9 ve 13.11 beta v8 i kurduğumda sorun çıkıyor kart devre dışı kalıyor intel graphics 4000 ile beaber kullanıyorum bf4 için yapıyorum ama sorun bitmedi bir türlü çıldıracam sistemim windows 7 şu anda 13.4 sürtümü kullanıyorum
  9. E

Wordde Grafik Çizme

resimdeki gibi alttaki kesik çizgiler olmadan nasıl çizerim:)
  10. E

[SATILIK] Notebook Parçları

Herkeze Merhaba Arkadaşlar eski dizüstü bilgisayarlarımın arzalanması(Sony Vaio VPC-EB1S1E/BJ ve HP Pavilion 1237ET HP Sadece Adaptör.) ile parçalarını satmaya başladım. Sayfayı fazla yormamak amacıyla ve karşılıklı güven olması için sahibinden.com'da get işlemi ile satış yapılacak. Çıkma ve...
  11. E

CyanogenMod ile wildfire sürümüğnü nasıl yükselte biliirim?

arakdaşlar başlıkta gibi sürümü nasıl yükselte bilirim neler yapmam lazım bu konuda biraz cahilim:)
  12. E

Yüksek Kapasiteli Wi-Fi Çözümü (15km)

arkadaşlar elimizde Airties Air5440 modem ve http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wa801nd-300mbps-kablosuz-n-access-point/productDetails.aspx?productId=bd101075&categoryId=410"]TP-Link TL-WA801ND Access Point[/URL] var bunun için omni veya grid antenle engebeli halde olan arazide bulunan...
  13. E

Unuttum Site ismini...

arkadşalar dizilerin isimleirni ve bölümlerini yazıyorduk orada bize o bölümde kullandığı tüm müzikleri yazıyordu var böyle bir site kullanan arakdaşlarımı?
  14. E

İç IP Log Tutma İçin Yardım...

arakdaşlar iş yerimizde ve çevresinde dinamik ip ile bağlı ç.ok sayıda bilgisayar var yalnız bir makineye kurulacak ve aradaki tüm bağlantıların logunu tutacak herhangi bir server kurma şansımız yok!! bunun için bildiğiniz program varmı?
  15. E

Tek modem farklı ipler?

arkadşalar bir yerde tek modem(birde ap ile bağlantı var modem air 5440 ile tplink marka ap ile ) fakat çok kişi giriyor kimin ne yaptığı belli değil bunun için kurulacak bir program sayesinde modemden çıkan ipler her bilgisayarın kendi ipsi ile çıkış yapmasını istiyorum bunu nasıl yapıcaz...
  16. E

Airties Air 5440'i Access Point olarak kullanmak?

arkadaşlar elimde 2 tane var bu modemden ben birini AP olarak kullanmak istiyorum. kullanabilirsem nasıl kullanacağımı söyler misiniz?
  17. E

Acil Dizüstü Tavsiyesi

arakdaşalr kullandığım laptopu kardeşime gönderiyorum lakin bana bir tane laızm malum i7 işlemcili 6 veya 8 gb ramli bir makine arıyorum sony olursa iyi olur ama diğer markalara hp dışında açığım. uygun fiyatlı olursa iyi olur...
  18. E

Html Tasarım Çıdlırtmak Üzere:)

geçen sneelrde bir çok tasarım yaptım fakat 2 yıldır hiç bir tasarım yapmıyorum bildikelrimi unutmuş durumdayım :) psde tasarımı çizdim slice ile böldüm index'i oluşturdum fakat resmin üstüne bir türlü gerekli menuleri ekleyemedim çıdlıracam apdiv kulalrak yaptım ama sitenin bg resmi 1920x1080...
  19. E

Acilen Projem İçin

arkadaşlar alttaki resmi kullanakarak flash animasyon projemi yapıcam flashda bone tool kullarak sanki keman çalışıyormuş gibi göstermek istiyorum fakat resmi bir türlü düzgün parçalayamadım bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. resimdeki omuz bölgesinden dirseğe, dirsekden bileğe, bilekden ele...
  20. E

Emekli Sandığı ve Diş Tedavileri

2 Haftadır diş ağrısı çekiyorum geçen salı diş hekimine gittiğimde bunun gömülü olan tek 20likden kaynaklandığını söyledi ve çekti. Lakin Dün geceden buyana (uyutmadı meret) ağrısı arttı ve ağrıyan diş az bir çürük bulunan dişim. Arkadaşlar emekli sandığı kanal tedavisi gibi diş hast. hangi...