Arama sonuçlarınız

1. O

Windows Windows disk biçimlendirme.

Burda nasıl bir yol izliycem bos bolum gozukmuyor?
  2. O

Windows Windows disk biçimlendirme.

Arkadaşlar 500 gb ssd ye uefi kurulum yaptım ancak sistemi 250 gb ayırmışım Bunun için tekrar kurulummu yapmam gerekir en baştan ? ve yapacaksam ssd deki sistemi nasıl silip sıfırdan kurarım
  3. O

Windows Uefi kurulum

İçime su serptiniz çok teşekkür ederim :))
  4. O

Windows Uefi kurulum

İzlediğim videoda uefi bölümünün altında hem uefi hemde duz kurulum olarak gözüküyordu usb bellek Bende basında yazmayınca acaba dedim Kesin olarak uefi midir sizce ?
  5. O

Windows Uefi kurulum

Arkadaşlar uefi kurulum yapıyorum technopattaki video ile usb ye hazırladım uefi Windows ancak bende bu sekilde gozukuyor boot menusu Basında uefi yazmıyor flash ın sizce uefi kuruyormudur ??
  6. O

Mastergel Pro Stok

Regular serisi bu attığınız iletkenliği az maalesef 1590494692 Ulaşmak bu kadar zor olmamalı anlamadım valla :/
  7. O

Mastergel Pro Stok

Teşekkür ederim yanıt için ama stoğa ne sıklıkla geliyor bu macun bulunmaz hint kumaşımı neden bu sıkıntı yaşanıyor
  8. O

Mastergel Pro Stok

Merhaba arkadaşlar Mastergel pro veya mastergel maker macunu almayı dusunuyordum ancak hiçbiryerde stok yok varsa bildiğiniz yer lütfen yardımcı olun Yada emsali kalitede baska macunlarda olabilir Bi kaç markaya baktım trendyolda gelen yorumda gelen macunlar orjinal değil diye yorumlarda vardı...
  9. O

100-max150 oyuncu fare önerisi

kullandığınız bir mouse mu??
  10. O

100-max150 oyuncu fare önerisi

Merhaba arkadaşlar oyuncu faresi almayı planlıyorum birbirlerinin arasında cok fark olmadıkca 150 tl yi geçmemesini istiyorum sizinde kullandıgınız ve memnun oldugunuz farelerı tavsiye ederseniz sevinirim ısıklandırma ve sekıl olarakta guzel gorunumu olması tercihimdir ancak şart değildir...
  11. O

Donanım BIOS gömülü ürün anahtarı taşıma

Teşekkür ederim.
  12. O

olur da isterse ürün anahtarı not alıp girsem sorun çıkar mı
  13. O

Arkadaşlar merhaba Hdd harddisk yerine ssd ye geçiyorum ve temiz kurulum yapacağım Yeni sistemime eski sistemdeki bios a gömülü ürün anahtarını etkinleştirebilirmiyim?
  14. O

Donanım Sistem sorunu.

hdd sökmesi çok basit benim laptobun Sıkıntım urfi Windowsu ssd ye nasıl kuracagımı bilemiyorum
  15. O

Donanım Sistem sorunu.

Ram sıkıntındeğil tak cıkar ama ssd yi bilemedim yardımcı olabilirmisiniz bana bu konuda rica etsem? 1590404980 haklısınız aslında ama bir yandanda sadece pubg oynarım diye dusunmustum gözden geçirmem gerek sanırım boyutunu :)
  16. O

Donanım Sistem sorunu.

Siteyi yazmadım sakıncası olabilir diye ama bayramlık indirim yaptı bir site sizce 250 gb yetersiz gelirmi sistem kaç gb yer kaplar
  17. O

Donanım Sistem sorunu.

Sistem kurmayı bilmiyorum ne yazıkki bilgisayarcıya vericem ssd ye yeni windows atacagını söyledi bilgisayarcıy söylersem yaparmı dediğinizi acaba 1590404258 Biraz arastırdım acıkcası samsung hep bi tık önde diyor genel yorumcular samsungun 500 lüğü 600 tl ye buldum o kadar zorlamak mantıklımı...
  18. O

Donanım Sistem sorunu.

Teşekkürler yanıt için Ram i 12 yapıp 250gb ssd samsung 860 evo dusunuyorum Sizce sorunun işlemci yada ekran kartından olma ihtmali varmı yada şöyle sorayım kasarken %100 kullanması gerekmezmi işlemciyle ekran kartını? 1590403703 Ram i 12 yapıp 250gb ssd samsung 860 evo dusunuyorum Sizce...
  19. O

Donanım Sistem sorunu.

ARKADAŞLAR MERHABA PUBG DE GÖRSELDEKİ YÜZDELERDEYKEN OYUN OYNANMAYACAK ŞEKİLDE TAKILIYOR 4200u i5 işlemci 2gb gt750m ekran Hdd harddisk 6gb ram var takılma sebebi sizce nedir
  20. O

Laptop Darboğaz yapan donanım hangisi

1590226691 Oyun olarak pubg yi atamadım suan guncelleniyor assasin creed i attım 1590226778 Siparş verdim bayramdan sonra gönderilecek evo 860 aldım