Arama sonuçlarınız

1. MÜPTEZHELL

Xiaomi Hangi telefin daha iyi

Xiaomi mi note 5 pro 64 GB 4 GB RAM Xiaomi note 6 pro 32 GB 3 GB RAM Hangisi daha iyi
  2. MÜPTEZHELL

acillllLLL

ben liseye gidicem için eokul dan tercih yapmam lazım kafam karıştı ben bilişim istiyorum bilişime gitmek istiyorum mesela solda okul sagda bölüm yazıyor mesela elektrik teklonojisi ben o okula giderken o bölümemi gitmiş oluyorum yoksa 10 sınıfta diger bölümü seçe biliyormuyum 1595845706 1595845712
  3. MÜPTEZHELL

micro sd kartıma format ve bişey silemiyorum

bu olay bugun oldu niyeyse micro sd kartımdan bişey silemiyorum ve format atamıyorum yardım edin
  4. MÜPTEZHELL

Xiaomi Öğrenci için telefon önerisiveren varmi

Ben liseye gidicem için telefon lazım telefon öneren varmı Xiaomi veya Samsung olabilir bütçe 1000-1300
  5. MÜPTEZHELL

Xiaomi orta boy kolay taşınan telefon öneren varmi

Ben liseye gidicem İçin telefon lazım o yüzden kolay taşıma bilinen güzel oyun oynanabilen telefon öneren varmi fazla pahalı olmayan 1000-1500 fiyat aralığı Xiaomi olursa iyi olur veya fark etmez
  6. MÜPTEZHELL

En güzel antivirüs öneren varmı

benavg kullanıyorum çok berbak geçen gün pc nizi izliyolar die bbişdirim geldi sonra satın alın die pencere açıldı vb bana en güzel antivirüs öneren varmı eset ve avg hariç
  7. MÜPTEZHELL

amd radeon software oyun ayarları önerirmisniz

ben amd radeon m440 mesela cs go da fps almak istoyırum ayarlar önericek varmı görüntü kalitesini en aza mesela düşük ayarlarıda oynamak istiyorum
  8. MÜPTEZHELL

ark survival kaldırırmı

biliyorsuuz geçen gün ark bedava oldu bende indirmek istiyorum ama sistemim yetermi bilmiyorum (eger konu yanlışsa kusurabakmayın bulamadım) sistemim: intel core i5 7200U amd radeon m445 kalan yer: 18 gb (2 3 oyun silersem 40 gb da ulaşır) laptop
  9. MÜPTEZHELL

lgs ögrencisine tavsiye veren varmı

ben lgs ye giricem o yüzden bazı proglemlerim var gelecek kaygısı vb sonra korkuyorum eger güzel bi lise tutturamazsam felan filan tavsiye veren varmı
  10. MÜPTEZHELL

bana oyunlarda hızlandıracak program öneren varmı

benim laptopum dell 4gb ram 2 gb amd radeon m445 intel core i7 7200U işlemci oyunlarda fps sorunları yaşıyorum ama 20 gb lık oyunlarda kasma donma yok bi 10 gb oyunlarda donma kasma sorunum var mesela cs go saadete gelicek olursak bi game booster programı öneren varmı
  11. MÜPTEZHELL

Xiaomi xiaomi telefonları önerirmisiniz

ben 8 sınıfım liseye gidicem gidicem için telefon lazım xiaomi nin bi güzel bi telefon olursa iyi olur ve fortnite,pugb vb oyunlar açarsa memnun olurum ve parmak izi olursa oda iyi olur 1.500-2.500 fiyat aralıgı
  12. MÜPTEZHELL

asistan oldum bi h.o alırım :)

4 5 gündür sdn deyim asistan oldum h.o alırım :)
  13. MÜPTEZHELL

sdn de nasıl haraketli profil (gif) koyabiliyonuz

çok merak ediyorum acaba ek paramı verip yapıyonuz haraketli resmi(gif) veya normal herkese açıkmı gif koyma
  14. MÜPTEZHELL

Xiaomi her oyunu açabilecek xiaomi varmı

benim bütçem 2k 2.5k felan her oyunu açabilecek bir xiaomi varmıdır
  15. MÜPTEZHELL

iPhone İphone 6 da mobile fortnite aciyormu

Ben iPhone 6 almak istiyorum veya başka bir telefon iPhone 6 da fortnite oynanırmı ve mobile fortnite açan telefonlar hangileri
  16. MÜPTEZHELL

Oyun mount and blade warbandda hangi krallıgın derebeyi olmalıyım

kaç gündür hangi krallıgın derebeyi olmayı düşünüyorum güçlü ve güzel bi krallık olsun yeter
  17. MÜPTEZHELL

sdn de taaa 2007 den kalma şeylergeliyor

başlıkta yazdıgım gibi 2007 den konular geliyor onu nasıl kapatabilrm veya başka bişey
  18. MÜPTEZHELL

emülatör önerisi vericek varmı

ben emülatörden fortnite oynamak istiyorum ve pubg donma olmayan ve sıkıntısı olmayan emülatör öneren varmı ram=4 ekrankartı= amd r7 m445 işlemci=intel core i5 7200u
  19. MÜPTEZHELL

opera gx bişey internet kötü oldugu için indirmeler yarıdakalıyor

başlıkta yazdıgım gibi bişeuy indirirken yarıda kalıyor internet yüzünden (konun şeyini bulamadım) mesela 162 mb şeyi indşrken 102 iniyor
  20. MÜPTEZHELL

mausumda connect diye düme var

başlıkta dedigim gibi klavyede conenect diye bi tuş var ama onu ne işe yaradıgını bilmiyorum mausum hp x3000