Arama sonuçlarınız

1. oguzhankaya

Masaüstü Sistem upgrade yapmak istiyorum.

Sistemede 8GB RAM alıcam ama işlemci değiştirmek istiyorum yardımcı olur musunuz? AMD FX serisi 8350 kadar kadıyor diye biliyorum. Oyun oynarken sıkıntı yaşamak istemiyorum. SİSTEMİM; Ram = hyperx genesis ddr3 1600mhz cl9 xmp ram Ekran kartı = Asus GeForce GTX960 ROG STRIX 2GB GDDR5 128Bit DX12...
  2. oguzhankaya

Tavsiye Toplama Sistem Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar benim arkadaşım 8.5K bir bütçesi var pc toplamak için. Bilgisayarın kullanım amacı render, autocad ve 3ds Max kullanılacaktır. Kendisi iç mimar ve zevkine oyunda oynamaktadır :) . Toplama pc tavsiye edebilir misiniz? ( hazır olmasın).
  3. oguzhankaya

Tavsiye Anakartıma bu ekran kartı uyar mı?

Merhabalar ekran kartımda sıkıntı çıktığından değişim yapacağım almak istediğim ekrankartı anakart uyumlu olur mu ? Almak istediğim ekran kartı; https://www.gigabyte.com/tr/Graphics-Card/GV-N105TWF2OC-4GD#kf Sistem; Anakartım; M5A97 LE R2.0 | Anakart | ASUS Türkiye İşlemci; Amd Fx X4 4100...
  4. oguzhankaya

Destek American megatrends CPU Eror

Yardımcı olabilcek var mı ?
  5. oguzhankaya

Destek Bilgisayarın kendi kendine ekran karartması

Merhabalar, Bilgisayarımı açıyorum normal açılıyor 5 dk sonra fanlar çok hızlı çalışıyor ve monitör bağlantısını kesiyor ama kasa halen çalışıyor ve fanlar çok hızlı devam ediyor neden böyle bi şey oluyor yardımcı olur musunuz? Bios ayarlarından mı? Sistem İşlemci= AMD Black Edition AMD FX...
  6. oguzhankaya

Windows Win10 pro yardım!!!

Merhabalar, Açtığım uygulamaları kapatınca ekran siyah oluyor. Mesela bi uygulamayı açık bıraktım aşağıya indirdim siyah ekran oldu Shift+tab yaptımı uygulamayı ekrana getirince geri geliyor video çektim ama yükleyemiyorum. 1585405130 Düzelttim monitördenmiş:)
  7. oguzhankaya

Destek Asus VS229NA Dalgalanma

Merhaba arkadaşlar yeni monitör aldım başlıkta yazanı ama cs.go oynarken ekranda dalgalanmalar oluyor neden acaba bi yardımcı olur musunuz? 1584568122 Win7 olduğundan dolayı olabilir mi oyun dışıda yapıyor bazen?
  8. oguzhankaya

Masaüstü Monitör gibi nasıl yapabilirim ekranı nasıl küçültebilirim

Bana yardımcı olun ekran çok büyük küçültmek için ne yapmalıyım ??? Monitör gibi küçük kullanmak istiyorum.elimde bu olduğundan bunu kullanmak zorundayım.
  9. oguzhankaya

Win10 pro hata

Merhabalar Win10 pro yüklü bilgisayarımda ekran gidip gidip geliyor yardım edebilir misiniz?
  10. oguzhankaya

Usb ile format atma

Merhabalar, Usb ile format atmaya çalılıyorum format atarken usb okumuyor yardımcı olur musunuz? (Alttaki fotoğraftaki gibi kalıyor.) Pc:Asus N53SV-Win7 Kali Linux yapmaya çalışıyorum.
  11. oguzhankaya

Asus 7790HD 2 GB 128 Bit Ekran Kartı

Merhabalar bende ASUS AMD 7790HD 2GB 128BİT EKRAN KARTI nasıl ekran kartı pubg kaç fps alırım internette hep 1gb videoları var bulamadım Ekran kartı: https://www.asus.com/tr/Graphics-Cards/HD7790DC2OC2GD5/
  12. oguzhankaya

İphone 4s

Merhaba telefonum böyle gmail hatırlamıyorum telefonu açınca böyle oluyor bunu nasıl sıfırlarım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  13. oguzhankaya

Dijital oyun tasarımı

Merhaba Arkadaşım dijital oyun tasarımına girecek bunun için güzel notebook önerirmisiniz? Oyun tasarımında 2B ve 3B oyun tasarımı yapacak bunun yanında bazı yazılım programları kullanacaktır. Yardımcı olursanız sevinirim :)
  14. oguzhankaya

Laptop Tavsiyesi | 5000 TL

Selamın Aleykum Laptop alıcam 5 bin limitim var Autocad rahat açabilecek,arada oyun oynayabilceğim bir bilgisayar istiyorum bana tavsiye edebilirmisiniz?
  15. oguzhankaya

oyun bilgisayarı internet hatası

Selamın Aleyküm İnternet bağlantısı hatası ile ilgili yazıyorum pc oyununa girince 5sn de bir bağlantı kopup duruyor pc internet boost modu var onda oyunu boostluyorum ama yinede olmuyor 57Bit internet hızım var servisine yolladım hallettik diyorlar ama yine aynı hataları veriyor yardımcı olur...
  16. oguzhankaya

Bu özellikte hangi laptopları önerirsiniz

#İstenilen laptop önerileri -İşlemci=İ7 7700HQ -Ekran kartı=1500Ti veya 1600 -Ram= 1x 16Gb -Harddisk=1Tb -Ssd= 256Gb -Ekran boyutu=17.3 inç -Optik okuyucu= yok -İşletim sistemi=Windows 10 home -Kullanım amacı= Öğrenci,oyun,ofis programları ve yazılım için. -Uyguna bildiğiniz güzel...
  17. oguzhankaya

GL703VM-GC035T

Nasıl bilgisayar alınır mi? yoksa tavsiye ettiginiz notebook var mi? kullanım(yazılım,oyun,office programları vb.)
  18. oguzhankaya

Windows yardimci olurmusunuz

Format atamıyorum bana yardim edermişsiniz boot manager hatasından dolayı format atmak istiyorum bana adim adim yardimci olabilirmisiniz ?(Boot Manager hatası Status: 0xc000000f) Bilgisayarcıya götürecek vaktim olmadıgından kendim haletmek istiyorum Bilgisayardan iyi anlayan biri yardimci...
  19. oguzhankaya

Windows Boot Manager

Status:0xc000000f hatası veriyor bilgisayarım Bilgisayara format sidiği takiyorum disk secilmiyor lütfen yardimci olur musunuz? /
  20. oguzhankaya

Toplama Bilgisayar

#Asus M5 A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 Anakart #AMD FX C4 4100 Soket AM3+3.6GHz 12MB Cache 32nm İşlemci #Kingston 8gb (2x4gb) hyperx genesis ddr3 1600mhz cl9 xmp ram #Asus DRW-24B5ST 24X DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI #WD 3.5” 1TB Red Intellipower Sata 3.0 64MB...