Arama sonuçlarınız

1. seftali2780

Windows Disk oluşturma hatası

Her videoyu izledim olmuyor yeni disk oluştururken de hata veriyo D diskini genişletirkende hata veriyo 6 7 tane program denedim bazı programlar 95 gb lık kısmı görmüyo bazıları görüyo ama yeni birim oluşturmuyo birleştirmiyo 1593947185 Buyrun programla da denediğimin katını.
  2. seftali2780

Olmuyor yeni sürücü kurarken de bu hatayı veriyo
  3. seftali2780

Bilgisayarımı değiştirdim eski harddiskte bilgilerim olduğu için eski hard diskimi de bilgisayara taktırdım eski C sürücüsünü adam biçimlendirdi yeni alan oluşturamıyorum böyle bir hata alıyorum her türlü programı denedim ama olmadı.
  4. seftali2780

Soru Windows 10 şifremi unuttum giremiyorum

Bilgilerinin gitmesini istemiyorsan format ekranından diski böl yeni bölüm oluştur Windowsu ona kur.
  5. seftali2780

Masaüstü Bilgisayar alıyorum

Bir sorucam elinde varsa bakicam duruma göre ne olursa artık ama ben lol pubg mobil vs gibi oyunlar oynuyorum aşırıya kaçacak oyun oynamıyorum daha da fiyat indirirsem düşünücem
  6. seftali2780

Mevzu biraz garip bilgisayarci tanıdık o konuda problem yok o benim işlemcimi istiyor sadece mesele ordan geldi kasa satma değiştirme işine kadar yani ekran kartı bitcoin için kullanılmamış olsa sizce iş görürmü 1591636227 500 watt PSU da takicak biraz parça parça söylemiş olabilirim
  7. seftali2780

Amd phenom ii x4 965 processor işlemci 8 gb Ram 350 Watt PSU R4 230 2 gb ddr3 ekran kartı 1591633361 Ek olarak sıfır kasa da veriyor
  8. seftali2780

Pardon kasayı 600 liraya alıyormus kağıtta ters okumusum 😅
  9. seftali2780

Ryzen 3 1200 işlemci 8 gb ddr4 Ram 120 gb ssd 1050 ti ekran kartı Kendi bilgisayarım üstüne 2000 TL verip bu sistemi Alicam bir ekran kartı 2. El diğer parçalar sıfır benim bilgisayarımı da 900 liraya alıyor sizce değermi.
  10. seftali2780

r5 230 fps sorunu

Eski toprağa bise olmaz desene şuna 😂
  11. seftali2780

r5 230 fps sorunu

Yaptım zaten bakın 100 fps de görüyor bazı yerlerde 50 fpse düşüyor. Grafik ayarlarını düşürsemde değişen bise olmuyor pubg mobili çözdüm onu sabit fps drop yemeden oynatıyor pubg lite indirdim onu da normal oynatıyor.
  12. seftali2780

r5 230 fps sorunu

Burda mantık hatası var ama önceki ekran kartım 1 gb ddr2 ekran kartıydı gta 5 oynama performansı beklemiyorum tabi de şimdiki aldığım 2 gb ddr4 64 bit hemen hemen 2 katı hiç yoktan kasması lazım 1591075264 D ddr3 pardon
  13. seftali2780

r5 230 fps sorunu

Güncel 1591074915 Yokmu bunun ayarı felan oyun içi ayarları düşürsem bile drop yiyorum
  14. seftali2780

r5 230 fps sorunu

Önceki ekran kartım 2007 den kalma ama hiç yoktan lol kastırmasa bari
  15. seftali2780

r5 230 fps sorunu

bu gün 2007 den kalma rodeon hd 3850 1gb ekran kartım yandı LOL de 80 fps sabit veriyodu pubg mobile de kasmadan en düşük ayarlarda oynatıyodu ekran kartı yandıktan sonra R5 230 2GB 64bit ekran kartı aldım ama eski ekran kartımdan daha düşük fps veriyo bunun sebebi nedir 350 WATT PSU var.
  16. seftali2780

Aynı internet ile telefonda yüksek bilgisayarda düşük upload

Telefonumun wifisi ile internetime bağlanıyorum 3 megabite yakın upload hızı gösteriyo test de ettim videolar hızlı gidiyo. bilgisayar ile hız testi yapıyorum 0.80 megabit upload cıkıyor LAN kablosunu az önce değiştirdim problem aynı.
  17. seftali2780

Evimdeki wifideyken mesaj gelmeme ve internetten kopma sorunu

Sorunu çözdüm türktelekom net den güvenli internet paketini kapattığınız zaman hiçbir sorun kalmıyor.
  18. seftali2780

Sorunun güvenli internetten dolayı olduğunu okudum bi kaç yerde bi bilginiz varmı? 1558651599 Bir tek sorun wp de değil bide bazı programlara erismiyor yani güvenli İnterneti iptal edin türk telekom da bu sorun var denilmiş Android de özellikle.
  19. seftali2780

1 2 aydır böyle kendi wifime bağlıyken wp den bildirim gelmiyor bazen geliyo bazen gelmiyor mobil veride sorun yok başkasını wifisine bağlanınca hiçbir sorun yok modemi fabrika ayarlarına dönderdim aha halen aynı sorun devam ediyor telefonumda sorun yok android telefonlarda oluyor iphone da hiç...
  20. seftali2780

Bilgisayarımla ilgili büyüklüğünü bi̇lmediğim bir sorun var

Bilgisayarin performansı artması için programlar yüklediysen görünmle ilgili animasyonları kapatmis olabilir o yüzden böyle olmuştur ama bi sorun değil bu yani performansa pek etkisi yok sadece Animasyonlari felan kapatıyor.