Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Emre Toraman

Laptop u şarjda kullanmak sakıncalımı

Şarjda kullanmak genel anlamda daha faydalıdır ve pilin ömrünü uzatır. Ancak pilin çalışması için belli zamanlarda pilde iken kullanmak iyidir. Isınma sorunu bundan dolayı değil şarjda oyun oynandığında ortaya çıkar ki bu doğal bir durumdur. Ancak adaptörün aşırı ısınması gibi bir olumsuz yanı...
  2. Ahmet Emre Toraman

Laptop Dizüstü bilgisayar almak istiyorum

500 TL daha verebilirseniz bunu öneririm. https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q7jey-002-p-HBV00000VFUAO?magaza=BOZDAN%20Teknoloji
  3. Ahmet Emre Toraman

En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Zevkler ve renkler tartışılır ama Daft Punk kendi alanında oldukça başarılı
  4. Ahmet Emre Toraman

Tron 2'yi izlediyseniz soundtrack ların ne kadar güzel olduğunu bilirsiniz. O soundtrack lar Daft Punk tarafından yapılmıştı. Metallica ancak Mad Max gibi filmlere iyi gider :D
  5. Ahmet Emre Toraman

Bugün bein movies de Tron'a denk geldim ve onu izledim. Sonra Tron 3 çıkacak mı diye haberlere baktım ve buradaki habere denk geldim. Ayrıca soundtrack lar için de yine Daft Punk grubu ile anlaşmak istediklerini görmüştüm. İnşallah 2021 de izleyebiliriz.
  6. Ahmet Emre Toraman

Film Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

Yani karayip korsanları gibi izlediğim filmler var. Bu dizinin de konusu ve işleyişi güzel gibi görünüyor. Şiddete çok bi şey demem ama aşırı cinsellik olması iyi olmamış. 1595452477 İyi yapmışsınız hocam ben de film vizyona girdiği zamanlarda izlemiştim. Film çok iyi, ayrıca Jason Statham'ın...
  7. Ahmet Emre Toraman

Film Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

Bilim kurgu ile korku/gerilim bir arada işlenmiş, fena film değil. Ama işin içinde insan yemek felan olunca bana çok absürt geldi :D. Filmin gönderdiği masaj çok iyi ama kim ya da kimler bu mesajı tam olarak özümseyebilir o ayrı mesele. 1595417991 O filmi 3 kere izledim. Film gerçekten çok...
  8. Ahmet Emre Toraman

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

Peki telefonun pili yoğun kullanımda ve normal kullanımda ne kadar gidiyor?
  9. Ahmet Emre Toraman

Laptop Laptop tavsiyesi

Bütçenize 300 TL daha ekleyip bunu almanızı tavsiye ederim. https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-44-r6zw-amd-ryzen5-4600-8gb-512gb-ssd-gtx1650ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q9hey-002-p-HBV00000UQMDY?magaza=Teknorya
  10. Ahmet Emre Toraman

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

Hocam MIUI 12 den memnun musunuz? Bu sürümde MIUI 11 de ki sorunlar düzelmiş mi?
  11. Ahmet Emre Toraman

Yok onu izlemedim. Dram filmlerine pek alışık değilim. 1595349281 Onu izlemeye niyetlenmiştim ama hem sizin de dediğiniz gibi filmin süresinden hem de işleyişinden sıkılanlar olmuş. O yüzden izlemekten vazgeçtim.
  12. Ahmet Emre Toraman

Sherlock'un 1. ve 2. filmini izlemediyseniz onları izlemenizi tavsiye ederim. Başrolünde Robert Downey Jr. var. Ayrıca sizisini de izlemeyi düşünüyorum ama muhtemelen Breaking Bad den sonra izlerim.
  13. Ahmet Emre Toraman

Filmi daha önce gördüm mü hatırlamıyorum ama Liam Neeson oynadığına göre iyi bir film olmalı.
  14. Ahmet Emre Toraman

Technopat

Hocam bunlar cidden iflah olmazlar. Çok rahatsız oluyorlarsa gitsinler TDK da çalışsınlar en azından Dünya'ya bi faydaları olur :D
  15. Ahmet Emre Toraman

Hocam oyuncu kadrosu gayet iyi. Amy Adams zaten bizler için on numara 5 yıldız, ayrıca Jeremy Renner ve Forest Whitaker gibi bilinen isimlerde var ama nedense film beni sıktı. :)
  16. Ahmet Emre Toraman

Inception'ı ilk izlediğimde bana kafa karıştırıcı gelmişti. Hâliyle sıkılmaya başlamıştım. Ama filmin esas heyecanlı kısmı yarısından sonra başlıyor. Bence sabrederek izleyin sonra bir kere daha izlemek isteyeceksiniz. Mesela ben defalarca izlememe rağmen yine denk gelsem yine izlerim. 😄...
  17. Ahmet Emre Toraman

Dell G315 & GameGaraj Blaster 7TN

Rica ederim şimdiden hayırlı olsun :D 1595274555 Aynen büyük laptopların böyle bir faydası da vardı.
  18. Ahmet Emre Toraman

İyi geceler arkadaşlar. Genel olarak izlemek istediğimiz ama işlerimizden dolayı veya keyfi ertelediğimiz film veya diziler illaki olmuştur. Sizlerin de uzun zamandır izlemek istediği film veya dizi var mı? Eğer varsa hangileri? :) Mesela ben uzun bir süredir Geleceğe Dönüş filmini izlemek...
  19. Ahmet Emre Toraman

Dell G315 & GameGaraj Blaster 7TN

17.3 inçlik model ile 15.6 inç model arasında donanım olarka pek bi fark yok. Sadece dediğiniz gibi dış görünüm ve ekran boyutu farklı. Zaten yüksek fiyatlı olmasının sebebi de genel olarak ekranın ve kasanın daha büyük olmasından kaynaklanıyor. Ama bazıları 15.6 inç ekran kullanamaz ve hiç...
  20. Ahmet Emre Toraman

Laptop tavsiyesi lazım

Size önerdiğim bilgisayar aynı fiyatta ki monster bilgisayarlardan daha performanslı.