Arama sonuçlarınız

1. mdkbet

Intel=Çöptel

Biraz boş konuşayım, insanlar cevap versin, gündem olsun tartışma çıksın vs vs... konuyu açanın amacı genellikle bunlardan biri oluyor. insanlar bu tarz şeyleri seviyorlar kendilerini önemli hissediyorlar. sadece bir forum konusu üzerinden yaftalamayı çok doğru bulmasam da aşağı yukarı bir...
  2. mdkbet

Intel=Çöptel

dünyanın en büyük yarı iletken, teknoloji ve yazılım üreticilerinden birine çöp demek!!!! bu nasıl bir cahilliktir? elinin altında internet var ama araştırma yapacak basiret mevcut değil.
  3. mdkbet

Haberlere çıkmam dimi

Emniyet Genel Müdürlüğü aşağıdaki linkte kaza görüntülerini paylaşıyor yaralanmalı veya ölümlü bir kazaya karışmadıysan haberlere çıkacağını sanmıyorum KGYS Görüntüleri Sonraki seferde foruma yazacak kadar iyi olursan tekrar kontrolederiz.
  4. mdkbet

Günün Komik Fotoğrafları

evet ilginç bir detay :)
  5. mdkbet

Hepsiburada güvenilir mi ?

https://eksisozluk.com/7-mayis-2020-hepsiburada-comun-parama-cokmesi--6508619?a=popular Böyle şeyler de oluyor satıcının hepsiburada olması sizi kurtarmayabilir. 1588865732 sol framede bir de bu gözüme çarptı https://eksisozluk.com/7-mayis-2020-hepsiburada-sahte-airpods-rezaleti--6508694?a=popular
  6. mdkbet

Hepsiburada güvenilir mi ?

satıcı hepsiburada değilse ve sorun yaşarsanız sinir krizi geçirtebilirler insana sorun olursa hepsiburada aradan çekiliyor ve sizi saçmasapan bir insanla başbaşa bırakıyor. yani esas yapması gereken işi, arabuluculuğu kesinlikle yapmıyor. özetle, gittigidiyor n11 ne kadar güvenli ise...
  7. mdkbet

2.0 GHz Altındaki Düşük Donanımlı PC'ler İçin İnternet Tarayıcısı Önerisi

https://tr.maxthon.com/ bu tarayıcıyı denemiş miydiniz daha önce kullanıp memnun kalmıştım birde çok eski bir bilgisayarımda midori kullanıyordum ama onda linux yüklüydü sanıyorum siz windows için bir tarayıcı arıyorsunuz midorinin windows versiyonu varsa onu da deneyebilirsiniz eski...
  8. mdkbet

Haber Adana'da Uygulamadan kaçıp Polis tarafından vurulan 17 yaşındaki genç öldü

Hayatını kaybeden kardeşimize Allahtan rahmet diliyoruz genç bir insanın ölmesi tabii ki acı ancak bütün olay polisin suçu gibi bir algı yaratamazsınız Kaçmasaydı hayatını kaybetmeyecekti. Babam döver diye korkuyorsa, ceza yerim diye korkuyorsa sokaklarda dolaşmasın. aynı yaştaki yüzbinlerce...
  9. mdkbet

Haber Adana'da Uygulamadan kaçıp Polis tarafından vurulan 17 yaşındaki genç öldü

Polisten kaçan insan vurulmayı göze almış demektir Belli ki bir suç işlemiş ve kaçıyor. polis bütün gün sokaklarda koşan insanları mı kovalayacak Dur ihtarına uyacaksın bi zahmet. Çocuk oyunumu bu.
  10. mdkbet

Tavsiye İstanbul Bilişim uzak durun

istanbul bilişim çakal küçük esnafın biraz büyük versiyonu.
  11. mdkbet

Yerli Yapım MMORPG Online Oyun Rise Online Geliyor!

bu kadar kötü tanıtım filmi izlemedim. sürekli büyük heykeller gösterdiler arkadaş oyun içi bir görüntü yokmu bir gameplay yok mu? classlar hakkında bilgi yok mu bu nasıl tanıtım. ellerinde oynanabilir bir alfa sürüm olduğunu düşünmüyorum. reklam yapmak için çok acele etmişler web sitesinde...
  12. mdkbet

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

katılıyorum
  13. mdkbet

Eskilerden kim kaldı "shift delete" üyeleri

ben de varım ama eskisi gibi değil
  14. mdkbet

Rütbeler

forumlardaki rütbe sistemi bana çok anlamlı gelmiyor. çünkü çok konuşanın rütbesi yüksek oluyor bazen insanlar sırf rütbesi yüksek görünsün diye mesajların altına "ok, güzel, haha, gülen surat emojisi" gibi şeyler yazıyorlar. gerçek hayatta birisi sırf çok konuşuyor diye ona ünvan verir misin...
  15. mdkbet

Rütbeler

rütbelere çok takılmamak lazım...
  16. mdkbet

İnce ve Şık Dizüstü Tavsiyeleri

Asus ZenBook S13 ön inceleme - ShiftDelete.Net - Teknoloji Haberleri bir süredir bende ince ve şık bir laptop arıyordum aslında hp spectrelere bakıyorum ancak videodaki asusu çok beğendim. daha önce internetten asus zenbook almıştım. Uzaktan çok ince gibi gözüküyor ancak altında bir bombe var...
  17. mdkbet

Donanım haberden geliyorum

Bu noktada aynı fikirdeyiz inanmazsan inanma ama inanların değerlerini sorgulayamazsın onlara hakaret edemezsin. söylemeye çalıştığım din yoktur böyle safsatalara inanmayın diyen insan ne kadar hatalıysa dine inanmayanlara hoş görü göstermeyen insan da aynı oranda hatalı diye düşünüyorum...
  18. mdkbet

Donanım haberden geliyorum

herkes inanmakta (veya inanmamakta) özgürdür insanları inananlar ve inanmayanlar diye ikiye bölmek doğru mu? ayrıca dinsiz imansız diyerek hakaret etmeye çalışıyorsun. sadece inanlar iyiymiş diğerleri kötüymüş gibi anlaşılıyor. erkek çocuklarına tecavüz eden din adamları var bu ülkede bütün...
  19. mdkbet

Technopat Gerçekleri

doğru şeyler söylemiş bence
  20. mdkbet

Yansımasız Mat Ekran, LED (IPS) midir?

ayrıca dokunmatik olanlar mat olmuyor