Arama sonuçlarınız

1. BordoKing

Fare Tavsiye/Öneri

Ben max 80-90 tl lik fare almayı düşünüyorum oyun oynuyorum fakat bozulmaya başlayan farem logitech m105 onla bile rahat rahat oynarken fare bütçemi fazla artırmayı düşünmüyorum önerdiğiniz bir fare var mı (fareyi pençe şeklinde tutmuyorum) 1596549097 ??
  2. BordoKing

Oyun 2 Kişilik Mobil Oyun Önerisi

Bir kaç güne köye gidicem ve kuzenimle 2 kişi oynayabileceğimiz bir oyun lazım fakat ikimizinde telefonları çok iyi değil yüksek gereksinimleri olmayan bir oyun önerir misiniz
  3. BordoKing

ininal kart uygulaması sorunu

ininal kart alamadan önce sanal kart açmıştım geçen günde fiziksel kartımı uygulamaya ekledim algıladı hatta içinde olan parayıda geri verdi fakat hala sanal kartı gösteriyor kart numarası vs. hala sanal kartınki geçerli ne yapmam lazım 1595934240 bilen yok mu
  4. BordoKing

Oyun forza horizon 4 düşük bant hatası

forza horizon 4 de yüksek hızlara çıktığımda ve drift atarken bu hatayı veriyor en düşük ayarlara çektim yine aynı hata ne yapmalıyım ekran kartım amd
  5. BordoKing

Klavye Tavsiyesi

Başlıktada görüldüğü üzere 205-230 tl arası klavye hem taban hemde tavan fiyatlara sahip 2 kkavye önerirsemiz sevinirim csgo tarzı oyunlar oynuyorum
  6. BordoKing

180-190 TL Arası Klavye :]

“ASIL KONUYU OKUMAK İSTEYENLER 2. PARAGRAFA GEÇEBİLİR İLK PARAGRAF OLAYLARI BİLMEK İSTEYENLER İÇİNİDİR TEŞEKKÜRLER” Evet yine ben son kez açtım demiştim ama durum değişti görenler tanıyanlar olmuştur Ben bir kaç gün önceye kadar 140 tl lik klavye bakıyordum Ondan öncede max 90-100 tl lik...
  7. BordoKing

Artık Son Nokta... Klavye

İlkten Şimdiye kadar bana yardım eden herkesten çok teşekkür ederim sıkılmadan cevaplayan herkese burdan çok teşekkür ederim bana yardım edebilecek kimse olmadığı için büyük ihtimal son kez danışmak için buraya bir konu daha açıyorum rahatsızlık veriyorsam kusura bakmayın :( şimdi soruma geçeyim...
  8. BordoKing

Klavye Uzmanları için Bir Yer

Max 140-150 TL ye alınabilecek Lazer kesim tuşlara sahip en iyi Klavye nedir
  9. BordoKing

Klavyeden Anlayanlardan Yardım İstiyorum

Merhaba Hepinize Tekrardan Rampage Kb Rx 7 Alpor Pro Rampage Kb R74 / R79 GameBooster G4 Pulsefire Rainbow GameBooster G10K Hunt Rainbow Sizce Bunlardan Hangisi Almalıyım Cidden yardıma ihtiyacım var yüzlerce lira verip maalesef mekanik klavye alamam o yüzden bir kere alıp seneler kullanmak...
  10. BordoKing

CS:GO Hileci Gelirse Maç Durumu Olayı

Csgo rekabetçi oynarken karşıya hile geldi iki maç üst üste hile olduğunu şuradan anladık bir yere kendimizi göstermeden saklandığımız zaman tarayarak geliyordu yada bize bakıp zıplayarak ateş ediyordu yani wallhack vardı diğer maçtada karşı takımın bir oyuncusu zıplayarak havada mevlana yaptı...
  11. BordoKing

YouTube Kanalım Tanıtım

Arkadaşlar Kanalımı buraya bıraksam Sizde abone olsanız ve diğer arkadaşlar kanalını alta bıraksa herkes birbirine abone olsa böyle bir konu olsun burası ama belirtmek istiyorum kalıcı olmayan direk çıksın konudan gerçek ve dürüst hesaplar sadece ben bırakıyorum kanalımı abone olursanız...
  12. BordoKing

Oyun Valorant Hakkında Sohbet :)

Bildiğiniz üzere valorant tam sürümü çıktı yeni oynayacak oyunculara tavsiyeler oyun hakkında düşünceler vs. Her şeyin yazılabileceği bir sohbet olsun burası :)
  13. BordoKing

Rampage KB klavye önerisi yardımı :)

Bin kez konu açtım ama kimse cevap vermedi olsun bidaha açıcam çünkü yardım eden yok düşündüğüm klavyeler rampage kb rx7 alpor pro rampage kb r74 rampage kb r79 rampage kb r66 sizce hangisini almalıyım daha şok fps oyunları oynuyorum csgo vs.
  14. BordoKing

Klavye için yardım

Merhabalar klavye almayı düşünüyorum fakat karasız kaldım RAMPAGE KB RX 7 ALPOR PRO mu Yoksa Rampage KB r66 mı biliyorum arada 20-30 tl lik fiyat farkı ama ama hangisi sizce 1591026548 Her zamanki gibi yine cevap verilmedi :( 1 ay önceye kadar max 5-10 dk ya kadar 2-3 cevap gelirdi :(
  15. BordoKing

Oyun CsGo Bekleme Süresi

CsGo da Rekabetçi girerken haritaların altında bekleme süreli yazar ya arkadaşımda ve bende 10dk falan yazdı normalde 2-3 dk yazan şey 10 dk ya çıktı Başka birine sorduk ondada aynı şey olmuş daha sonra bekleriz dedik başlattık bu seferde rekabetçi maçı yeniden aranıyor diye hata verdi iptal...
  16. BordoKing

RAMPAGE KB-R63 VS KB RX-7 ALPOR PRO

Sizce Bu iki klavyeden Hangisini Almalıyım Yoksa aynı fiyata başka bir klavye mi önerirsiniz *RAMPAGE KB-R63 *RAMPAGE KB RX-7 ALPOR PRO *BAŞKA KLAVYE( önerdiğiniz klavye yazarsanız sevinirim)
  17. BordoKing

Oyuncu Faresi Önerisi

150-200 tl arası Oyuncu Faresi önerileriniz nelerdir (G102 Hariç)
  18. BordoKing

Oyun GTA 5 Online Yardım

Ben arkadaşla gta 5 online giriyorum fakat birlikte nasıl görev yapıcaz onu bilmiyorum haritada yan yana gelebiliyoruz sorun yok ama bir göreve giremiyoruz nasıl ve ne yapmamız lazım cevaplar için teşekkürler
  19. BordoKing

Youtube Abone Sorunu

YouTube da abone gelmiyor düzenli video attığım halde takipçi kasılmıyor nasıl takipçi kazanabilirim KingVideos-MixedFun Lütfen yardım az bişey abone gelse daha kaliteli içerikler atıcam fakat gelmiyor nasıl yapıcam 1589750818 Bilen birileri yok mu
  20. BordoKing

Oyun Gta 5 açmıyor

EPİC Game den indirdiğim Ücretsiz Gta5 açmıyor ilk indirdiğimde açmıştı fakat şimdi açmıyor ne yapmam lazım acaba 2 saat oynamazsak gidecek haberi doğru mu çünkü. 2 saat oynamadım