Arama sonuçlarınız

1. USTA DELETE

Aksesuar Bood B3 AS-775 Kulaklık alınır mı?

Öncelikle konuya gelen herkese Selamlar. Bu kulaklığı Teknosa'da gördüm.Güzel bir kulaklık gibi görünüş olarak. Sadece 1 yorumu var o da çok güzel ses veriyor kafamı sıkmıyor yazmış ama ben herkesin kafa yapısını bilemem tabiki. Acaba bu kulaklığı Teknosa veya Migros'tan alıp kullanan var mı...
  2. USTA DELETE

TeknoSA hafta sonu indirimi

Ne zaman girer bilmiyorum indirime ama Akakçe Aktüel'i indirerek bu telefonla ilgili indirimlere erişebilirsiniz.
  3. USTA DELETE

Soru Sahibinden.com İlanların hiçbirinde fotoğraf yok!

Bugün ilanlara bakayım diye girdim hiçbir ki ilanın fotoğrafı yok siteyle ilgili problemler mi var?
  4. USTA DELETE

Rampage KB klavye önerisi yardımı :)

Bilgim yok.
  5. USTA DELETE

[Genel Konu] Oppo Kullanıcıları Kulübü

Bence Alınmaz bana göre benim tavsiyem Realme 5i ye de bir şans tanıyabilirsiniz.
  6. USTA DELETE

Düzelttim tekrar dene 2.sini
  7. USTA DELETE

Önerim bu İstersen birde buna bakabilirsin
  8. USTA DELETE

Geceye Bir Şarkı Bırak

9. USTA DELETE

Soru LGS Matematik

Neyse hocam Allah'a emanet olun görüşürüz...
  10. USTA DELETE

Power Tuşu Kablolari Nasıl Takılır

YouTube Haqqus ön panel kablo bağlantısı yazıp bakabilirsiniz. 1590830120
  11. USTA DELETE

Soru LGS Matematik

Forumda öğretmende vardır illaki yardımcı olabilir. Bilmiyorum bu Matematiğimiz nolucak?
  12. USTA DELETE

Soru LGS Matematik

Bende de aynı sıkıntı var denemelerde Matematik kötü ortalama puan 350 360 oluyor Tonguç gibi yerlere yönel Bu arada benim Matematik bazen 7 bazen 1 doğru olabiliyor bazen Mat'tan 15 10 boş yapıyorum benim için bildiğimi yapmak daha mantıklı sallamaktansa genellikle denklem bilgim sıkıntılı...
  13. USTA DELETE

Destek Ekran kartsız bilgisayar çalıştırma

Hocam R3 3200g gibi işlemciler oyun da oynatabiliyor bir Gt1030 gibi.
  14. USTA DELETE

Yazılım Sınavda ne yaptığımızı görebilirler mi

Hocam yinede %1 ihtimal var değil mi yani ama deneme sınavı diye takmaya bilirler de.
  15. USTA DELETE

Destek Ekran kartsız bilgisayar çalıştırma

İşlemci Apu bir işlemci ise yani gömülü gpu varsa işlemciden görüntü alırsın ancak Apu değilse görüntü vermez işlemci modeli yazarsan yardımcı olabiliriz.
  16. USTA DELETE

Yazılım Sınavda ne yaptığımızı görebilirler mi

Olabilir neden olmasın Hocam🤔😉🤔 1590828417 Yks Online mı?
  17. USTA DELETE

Soru Sizce Okullar Ne Zaman Açılır?

Bizde mezun olamadık Hocam bizde😭😭😭
  18. USTA DELETE

[Genel Konu] Oppo Kullanıcıları Kulübü

O kadar telefonu çıkardı getirdi ama bı güncelleme getirmeyi akıl edemedi Ah Oppo ah! 1590827843 Bu arada telefon yeni büyük ihtimal yazılımsal bir problem var. Cevaplar için teşekkürler.
  19. USTA DELETE

Soru En iyi youtuber kim?

Şaka yaptım ya bilmez olur muyum?😂😂😂 1590828274 TR'de ilk video çekenler benim için önemli yani denenmemiş şeyleri deneyen Youtuber Nejdat Delioğlu gibi. Olan içerikleri pişirip servis ediyor artık çoğu kanal.
  20. USTA DELETE

Soru Sizce Okullar Ne Zaman Açılır?

Bizim mezuniyet senemize korona geldi bi mezun olamadık ya törensiz gezisiz Yallah oldu bitti. Bu arada okullar Eylül ayında yeni eğitim öğretim senesi için açılacak.