Arama sonuçlarınız

1. USTA DELETE

Aksesuar Bood B3 AS-775 Kulaklık alınır mı?

Öncelikle konuya gelen herkese Selamlar. Bu kulaklığı Teknosa'da gördüm.Güzel bir kulaklık gibi görünüş olarak. Sadece 1 yorumu var o da çok güzel ses veriyor kafamı sıkmıyor yazmış ama ben herkesin kafa yapısını bilemem tabiki. Acaba bu kulaklığı Teknosa veya Migros'tan alıp kullanan var mı...
  2. USTA DELETE

Soru Sahibinden.com İlanların hiçbirinde fotoğraf yok!

Bugün ilanlara bakayım diye girdim hiçbir ki ilanın fotoğrafı yok siteyle ilgili problemler mi var?
  3. USTA DELETE

Aksesuar Mi Youth kulaklık sorunu

Herkese selamlar. Kullandığım Mı Youth Edition kulaklık şarjı olduğu halde müzik dinlerken konuşma yaparken birdenbire Çince bir şekilde Çarçuliem fie fay fi diyerek telefonla bağlantısını kesiyor hemen geri bağlanmıyor o cümleyi tekrar ediyor. Bağlanınca yine bu cümleleri söyleyerek bağlantısı...
  4. USTA DELETE

Oyun Zula Mobile Wifi'de çalışmıyor!

Herkese Selamlar Hayırlı Ramazanlar. Zula Mobile'ı indirdim Pubg Mobile oynamaktan sıkıldım çünkü. Oyunda şöyle bir problem var Mobil veri kullanınca tıkır tıkır çalışıyor ama Wifi de hesaba giriş bile yapmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  5. USTA DELETE

Laptop 3.000 TL'ye Macbook alınır mı?

Merhabalar 3.000 TL civarına Macbook'un hangi modeli alınabilir?
  6. USTA DELETE

Destek Kapıda ödemeli alışveriş

Proje masaüstü bilgisayarım için DDR2 667/800/1066 en az 2GB en fazla 4GB Ram'e ihtiyacım var. Araştırma yaptım ama bu kriterde kapıda ödemeli bir site bulamadım. Kapıda ödemeli siteler de kapıda ödemeli satış yapamıyoruz diyorlar yardımcı olabilir misiniz?
  7. USTA DELETE

Tavsiye Ram için kapıda ödemeli alışveriş sitesi tavsiyesi

Proje masaüstü bilgisayarım için DDR2 667/800/1066 en az 2GB en fazla 4GB Ram'e ihtiyacım var. Araştırma yaptım ama bu kriterde kapıda ödemeli bir site bulamadım. Kapıda ödemeli siteler de kapıda ödemeli satış yapamıyoruz diyorlar yardımcı olabilir misiniz? 1588360420 Projenin en son ve en...
  8. USTA DELETE

Soru Huawei Mate 10 Lite Pil Sorunu!

Mate 10 Lite pil şiştiği için değişti yeni pilide çok hızlı bitiyor sizce sorun nedir ne olabilir?
  9. USTA DELETE

"""Xiaomi redmi note 6 pro ?"""

Bu telefon sizlere göre nasıl bir telefon ?
  10. USTA DELETE

1.250 tl telefon önerileriniz nelerdir ?

Buraya gelen herkese merhabalar. Ben 1.250 tl gibi bi fiyata telefon bakıyorum ama model fazlalığından dolayı istediğimi bulamadım. ...Yardımcı olursanız sevinirim... "İYİ GÜNLER"
  11. USTA DELETE

1.250 tl bandında hangi F/P telefonu almalıyım?

1.250 tl bandında hangi telefonları önerirsiniz ?
  12. USTA DELETE

1.250 ₺ bandında 2019 HUAWEİ Y5 Mİ-Y6 MI-Y7 Mİ ?

Konuya gelen herkese merhabalar öncelikle huawei telefon almak istiyorum ama 2019 Y SERİSİ hangi telefonu alsam karar veremedim benim için pubg sorun değil lite dada oynarım sadece tatminkar olsun y serilerinin benim için önemli yanı yeni teknolojilere ayak uydurması sizce hangisini seçmeliyim ?
  13. USTA DELETE

Samsung J6 mı - J7 pro mu - J7 prime mı ?

Herkese merhabalar sizce hangi telefonu alayım hangisi rahat pubg oynatır.Kullananları bu konuya beklerim.İyi günler...
  14. USTA DELETE

DD4 anakarta ddr3 ekran kartı takılırmı?

Merhaba sayın okurlar ben dd4 asus prime anakartla ddr3 msi gt730 ekran alacağım sizce çalışmasında sorun olurmu.
  15. USTA DELETE

1 mart Windows güncellemesi sorunu

Bilgisayarımdada bu sorunlar oluştu zula'ya giremiyorum sürekli siyah ekranla karşılaşıyorum bilgisayarımın daha garantisi bitmedi çok yavaş çözümü nedir?
  16. USTA DELETE

Lenovo k5 note alınır mı ?

Ucuz bir telefon almak istiyorum bu telefon nasıl ?
  17. USTA DELETE

2.el 450-550 tl telefon önerileriniz nelerdir ?

Bana 3 gb ramli 16-32 gb hafızalı oyunları düşük ayarda oynatan güzel bir telefon lazım Benim aklımda Samsung galaxy note 3 var sizce bu telefon nasıl özellikle n9005 modeli 4 g li sıkıntı çıkartmıyor değil mi ?
  18. USTA DELETE

Vestelliler venüs nasıl bir telefon ?

benim aklımda v3 5580 ve v4 var bunlar iyi telefonlar mı yani pubg açar çok arıza yapmazlar demi ?
  19. USTA DELETE

450-500 tl arası telefon önerileriniz nelerdir?

Bana günlük hayatta yetecek 3 gb ramli 16-32 gb hafızalı pubg gibi oyunları açan bir telefon lazım önerileriniz nelerdir ?
  20. USTA DELETE

General Mobile GM 8 Performans

Hi̇ç düşündünüz mü gm neden gm 5 plus i en yüksekte tutuyor gm 6 gm 5 plustan kötüydü.Ama yeni̇ model gm 8 çikti.Maalesef oda hem i̇şlemci̇ hem batarya hemde ekrani i̇le gm 5 plusi geçmiyor. Ben karşilaştirma si̇teleri̇ne baktim general mobi̇le gm 8 güzel bi̇r telefon deği̇l.