Arama sonuçlarınız

1. EmreGndmr

Soru Ubuntu Grub Rescue

Windows 7 ve Ubuntu 20.04 kullanıyordum.Ubuntu üzerinden diskler bölümünden yanlışlıkla Windows 7'nin olduğu disk bölümünü biçimlendirdim bilgisayarı yeniden başlattığımda bu menü ile karşılaştım bilgisayara giremiyorum.İnternette araştırdığımda farklı farklı çözümlere ulaştım ancak klavyede =...
  2. EmreGndmr

İlk telefonunuz neydi ?

İlk telefon Nokia 3310 2.Telefon LG Viewty; Bunun küçük bir kalemi de var.Bahse varım kimsede yoktur 😂
  3. EmreGndmr

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

Hocam ayarlanabiliyor da "küçük" çok kalın oluyor "çok küçük" ise cidden çok küçük oluyor.Arası yok mu bunun 😂
  4. EmreGndmr

Soru Ane-LX1 EMUI 8.0.0.046(0cxb)

Arkadaşlar Huawei P20 Lite telefon var.IMEI atma işlemi yapıldı ve EMUI 9'a yükselmiyor şu bağlantıdaki ROM'u yüklersem sorun çıkar mı?;Stock Rom - Huawei P20 Lite ANE-LX1 (C432E6R1P7T8) Android 9.1.0 Stock Rom
  5. EmreGndmr

Soru Lisede laptop

İstanbul'da işler karışık hocam 😂😂
  6. EmreGndmr

Soru Lisede laptop

Hocam ben 394 almama rağmen adrese dayalı girdim.En az 420 falan gerekli Anadolu için 1596027835 Bana benim lisede böyle bir bilgi gelmedi.İlerleyen zamanlarda görürüm inşallah
  7. EmreGndmr

Soru Lisede laptop

Bazı insancıklar sadece oyun oynayıp bilgisayar mühendisi,yazılımcı türevleri olmak istiyor.Acı bir haberim var 😅 Aslında küçük yaşta bile bilgisayarı sökmek fazlasıyla bir avantaj
  8. EmreGndmr

Soru Lisede laptop

Bilişim dersi kaldı mı yahu?😂.En son orta 2'de bilişim odasına girmiştim onda da CS 1.6 oynamıştık.
  9. EmreGndmr

Soru Lisede laptop

Bilgisayar bir yerden sonra ihtiyaçtır bana göre lise 3'e kadar falan lükstür
  10. EmreGndmr

Soru Lisede laptop

Lisede telefon bile gerekli olmuyor.Sadece uzağa gittiysen arama için.Bunun dışında teknolojik hiçbir alete gerek yok.Bazen sunum ödevleri verebilirler onu da internet kafede yaparsın
  11. EmreGndmr

Aksesuar Ekran Koruyucu Film/Cam Kullanıyor Musunuz

Kılıf + Fazla kalın olmayan bir ekran koruyucu.Kılıfın düşmelere karşı koruduğunu pek sanmıyorum,sadece çizikler.Fazla kalın kılıf hiç sevmiyorum
  12. EmreGndmr

Android Android için Ram boşaltma programı arıyorum

3. parti uygulamaları önermiyorum.Sadece göz boyuyor ve daha fazla ram harcıyor.Fazka ram harcayan uygulamaları el ile belirleyip gereğini yapmaya çalışın bence
  13. EmreGndmr

Xiaomi MIUI 12 Ve Android 11 ile gelecek özellik. Çift dokunma!

D Demin MIUI 12'yi yükledim.İlk izlenim olarak iyi gibi ancak yazı fontlarının büyüklüğü dedemin telefonunu anımsattı.Fazlaca animasyonlar ise bazen göz yorabiliyor.Açıl işte niye hava atıyorsun 😂 Kontrol paneline alışmak lazım.Biraz kullanacağım beğenmezsem kapatırım zaten.İsimler konusu ise...
  14. EmreGndmr

Xiaomi MIUI 12 Ve Android 11 ile gelecek özellik. Çift dokunma!

Son zamanlarda orjinalliğinden cidden uzaklaştı.Eskiden ne güzeldi.Düzelir inşallah
  15. EmreGndmr

Turkcell Boşa Para Alıyor

Doğru söylüyorsun,deneyeceğim bunu.Ancak çok arama yapan biri değilim.Genellikle çaldır kapat benim işimi görüyor.Yüklediğim paket de böyle böyle boşa gider gibi
  16. EmreGndmr

Balkonumuzun yeni misafirleri

Bizim balkonun tek misafiri sivrisinekler.Onlar da yiyip yiyip kaçıyorlar
  17. EmreGndmr

Turkcell Boşa Para Alıyor

Aylık telsiz kullanım ücreti alınıyor.Muhtemelen 2 TL.Ne kadar tasarruf edersen et o 2 TL eninde sonunda gidecek zaten
  18. EmreGndmr

Laptop Buz küpü ile laptop soğutma

En son yaptığımda klavyeye kısa devre yaptıran aktivite 😂 Buzun suyuna dikkat ettikten sonra iyi bir kaçış yolu
  19. EmreGndmr

Soru [ANKET] Sizce Mi Band 4 mü? Yoksa Mi Band 5 mi?

Mi Band 5 Fiyatının düşmesi gerekiyor.Aralarında ahım şahım bir fark olmamasına rağmen ben Mi Band 5 diyorum.Ama fiyatı tuzlu
  20. EmreGndmr

Bütçe Sınırınız Olmasa..

Android tarafında One Plus 8 Pro,İOS tarafında ise iPhone 11 Pro Max