Arama sonuçlarınız

1. S

iPhone'un Bu Hatası İlk Kez SDN'de

8 Kuruş çok az. Kuruş değil Kron olmasın o?
  2. S

CClenaer güncelleme siliyor...?

Onlar güncellemeyi kaldırmaya yarayan dosyalar, %99 ihtiyacın olmayacak. Güncellemenin kendisini silmiyor yani.
  3. S

Opera 10'un Ayak Sesleri

Türkçe denemek isteyenler için hazırladığım yama: http://rapidshare.com/files/170241829/Opera10.0.1139-tr.exe (Rapidshare linki yasak mıydı? Durup dururken 3 gün ceza yemeyelim ey adminler:))
  4. S

Günün Bedava Yazılımı: Easeus Partition Manager

Ücretsiz sürümünü kullanıyorum bir süredir, o bile çok iyi.
  5. S

Opera'nın Gözü Kulağı Olun

Opera, üniversitelerde kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla öğrencilerden ve eğitimcilerden destek bekliyor. Kampüs ekibinde siz de yerinizi alın. Forumumuzda %21 oranında oy alarak 2. sıraya yerleşen Opera'nın eğitimi odaklayan kolu tarafından yeni başlatılan Kampüs Ekibi (Campus Crew)...
  6. S

Video- Muhabir canlı yayından ışınlanıyor

vay be, helal olsun :D
  7. S

Opera Güncellendi

Farklı olması normal. Görünüm olarak pek değişiklik yok zaten, o resimdeki de benim kullandığım tema.
  8. S

Opera Güncellendi

Küçük ama sadık bir kullanıcı grubuna sahip olan Opera, 9.60 sürümünde hata düzeltmelerinin yanında birkaç yenilik de içeriyor. Uzun zamandır bahsi geçen ve eksikliği hissedilen, RSS/Atom beslemelerine abone olmadan önce önizleme göstermesi de bu yeniliklerden biri. Ayrıca, farklı...
  9. S

En Şahane Firefox Eklentileri

Tarayıcı savaşlarında Firefox'un en büyük artılarından olan eklenti desteğine eğildik ve dişe dokunur eklentileri listeledik. Ayrıntılara göz atın. Büyük oyunculardan Google'ın da bu işe el atmasıyla bu alanda rekabetin artacağını kestirmek zor değil. Firefox'un diğerlerine karşı halen en...
  10. S

Yazılım Alışkanlıklarınızı Ölçün

Bi karar verin ama, iyi bişey mi kötü bişey mi :D
  11. S

Yazılım Alışkanlıklarınızı Ölçün

Yazılım üzerine kurulu sosyal ağ benzeri bir site olarak tanımlayabileceğimiz Wakoopa sayesinde en sık kullandığınız yazılımları görüp kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Adı biraz garip olsada hoş bir logoya sahip olan Wakoopa, yüklenen minicik bir yazılım aracılığıyla kullandığınız...
  12. S

Verilerinizi Kilit Altına Alın - Thanko USB Kilidi

Toplu alsak indirim yaparlar mı acep?
  13. S

Dosyalar Açılmıyor

Güvenli modda başlatıp virüs taraması yap, temizlesin ne varsa. Olmazsa yine güvenli modda şunu çalıştırmayı dene.
  14. S

Taşınabilir Firefox 3 Hazır

Firefox 3'ün çıkışının ardından, taşınabilir sürümü olan Portable Firefox 3 de kullanıma sunuldu. Yabancı ortamlarda Firefox'suz kalmamak için indirin. Başlarda indirmenin biraz sorunlu olması nedeniyle forumumuzda infiale yol açan Firefox 3, sonunda resmi olarak kullanıma sunuldu...
  15. S

Firefox 3.0 Türkçe download linki - Final

RC3 ile final sürümün aynı olabileceğini unutmayın. Adı üstünde sürüm ADAYI. Demek ki yayınlanmaya layık bir adaymış. :P
  16. S

Opera 9.5 Yenilikleri

Evet aynen öyle. Ama anında güncellenmiyor olabilir, belirli aralıklarla güncelliyordur belki, kurcalamadım henüz.
  17. S

Opera 9.5 Yenilikleri

Ben çok temelden yaklaşmışım olaya. :) Bahsettiğin ayarlar Opera'nın profile dizinine kaydediliyor. (Ya da tercihine göre "C:\Documents and Settings\kullanıcıadı\Application Data\Opera" dizinine. Yardım > Opera...
  18. S

Opera 9.5 Yenilikleri

Buradan: http://link.opera.com/
  19. S

Opera 9.5 Yenilikleri