Arama sonuçlarınız

1. E

Samsung 3 telefon arasında kararsızım help

Çok güzel bir iPhone 7 alınabilir.😂😂😂😂😂😂 Ne içtiysen aynısından istiyorum.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  2. E

Samsung 3 telefon arasında kararsızım help

A51 ile P40 lite ı salla.Bir tanesinde Google servisleri yok,bir tanesi ömür törpüsü bir cihaz.Sana tavsiyem Redmi note 9 Pro al geç.
  3. E

Soru Sizce bu nasıl bir telefon ?

Aman diyeyim uzak dur.P smart 2019 un sana sunacağı şey arayüzde kasma olacaktır.
  4. E

Samsung S10 lite VS S10e

Batarya,performans,ekran büyüklüğü:S10 lite. Arka-Ön kamera fotoğraf kalitesi,video performansı,ekran kalitesi, stereo hoparlör deneyimi:S10e Kameradan beklentin fazla ise S10e al keyfine bak.
  5. E

telefon önerisi

Hayırlı olsun.
  6. E

Realme 6 Pro vs Mi Note 10 Lite

İki cihazda bence başarılı.Ekran,video performansı,arka kamera gece performansı mi Note 10 lite; Ön kamera,akıcılık (90 Hz>60 Hz), işlemci Realme 6 Pro.Hangisini alırsan al memnun olacağını düşünüyorum.Şahsi fikrim 90 Hz ekran hızından dolayı Realme 6 Pro alırdım. 1594659032 Arka kamerada gece...
  7. E

Öneri Hangisi Daha İyi !

Bu cihazlar içinde illaki bir tercih yapacaksan Oppo A5 2020 al derim.Bu bütçede Oppo dışında GM 9 Pro yada biraz daha bütçeyi arttırıp ikinci el S9 alabilirsin.
  8. E

Öneri 2020/2 Telefon Önerileri

Eline emeğine sağlık.S20 plus candır gerisi heyecan.😎
  9. E

Redmi note 8 pro mu 9 s mi?

Üst segment bir Samsung'a İphone 11 parası verip 3 yıl donmadan kullanacağıma İphone alırım daha iyi.😂😂😂 Sana tavsiyem S20 yı bir eline al animasyonları 0,5 x yapıp 120 Hz ı aktif edip kullan sonra konuş.S20 ailesi en az 5 yıl kullanıcıyı götürür ve ekran kalitesi,kamera performansı, Dolby...
  10. E

iPhone iPhone 12 çıkışı ertelenecek mi?

İps ekran konusunda sana katılıyorum.İps ekran kalite olarak kötü değil ama şöyle bir durum var büyük ekranda(5,5 inç ve üzeri) ips kullanılacaksa çözünürlük en az full HD olmalı.Annemde İphone 8 var.Hd ips ekran,ekran küçük olduğu için gayet güzel gözüküyor ama 6 inç bir cihazda HD IPS olduğu...
  11. E

Samsung Note 10+

S20 plus daha iyi neden: 1-120 Hz ekran hızı 2- ön kameranın daha iyi selfieler çekmesi 3- Arka kameranın daha iyi fotoğraflar çekebilmesi,daha büyük sensöre sahip olması 4- 4k 60 fps videoları daha kaliteli ve daha stabil çekebilmesi herhalde yeterlidir.Note 10 plus güzel cihaz ama S20 plus...
  12. E

Samsung Note 10+

Daha iyisi S20 plus var.Note 10 plus güzel cihaz ama teknoloji gelişiyor her modelin daha iyisi çıkıyor.
  13. E

Apple 120 Hz ı mutlaka koymalı,eğer koymazsa ciddi derecede tepki alır.Android cihazlar 90-120 Hz sayesinde Apple cihazlardan daha akıcı çalışıyor.
  14. E

Kesin bir şey yok ama ertelenirse sürpriz olmaz.
  15. E

Soru S10e den iPhone SE 2020'ye Geçiş

Biliyorum ama S10e deki Dolby destekli olduğu için daha iyi bir ses deneyimi sunuyor.
  16. E

Kiskançliğimi nasil yenebilirim

Öncelikle haline şükret.Senden daha zor durumda olan insanlar var.İphone almak istiyorsan yapacağın olay bir işe girip çalışmak,kendi paranı kazanmak.Paranı kazanıp haline şükredersen ne kıskançlık kalır,ne moral bozukluğu.
  17. E

6 şu an performanslı mı çalışıyor zannediyorsun? 😂😂😂 Şu anda 5s de 6 da bitik 6s performanslı.6s ile 6 yı karıştırma.
  18. E

Bak bı laf vardır; "Ne kadar ekmek o kadar köfte" 1000 TL ye android alıpda android kasıyor demek akıl işi değil bugün 1000 TL ye 5s-6 var onlarda şu an bitik durumda.P30,S10,S10 lite,One plus 7t,S20,Oppo find x2,Realme x2 pro bu amiral gemisi cihazlardan birini kullan sonra konuş.Şu mantığı kur...
  19. E

Soru S10e den iPhone SE 2020'ye Geçiş

S10e nin 0 fiyatı 4500 TL.S10e yi 4000 TL ye elden çıkartabiliyorsanız helal olsun.S10e den iPhone Se 2020 ye geçtiğinizde performans,video performansı,stabilite gibi konularda çağ atlayacak;Ekran kalitesi,kamerada fotoğraf,stereo hoparlör gibi noktalarda geriye gideceksin.Se 2020 işlemciden...
  20. E

Öneri 3000 tl civarı telefon ne önerirsiniz?

İos kadar stabil işletim sistemi yok.😁😁Kusura bakmada son dönemki android cihazlar akıcılık konusunda Apple dan daha iyi.Apple 120 Hz ı 12 ailesine koymazsa kimse ios daha akıcı demesin.