Arama sonuçlarınız

1. Mehmetakiftural

Asus k61IC 16" ekran

Merhaba arkadaşlar; Yaklaşık 1 hafta önce internetten makul fiyata ekransız bir Asus k61IC laptop aldım: -Almaz olaydım! Şöyleki 40 pinlik bir sokete sahip ve 16.0" ekranı var baya göze hoş gibi geliyor demi...Neyse başladım ekran aramaya önce baktım sıfır fiyatı en ucuz 700.00₺ inanılır gibi...
  2. Mehmetakiftural

Ekran kartı bios yükledikten bir sure sonra ekran gitti

Iyi forumlar öncelikle acer 5720 laptobum var şuana kadar ekran karti haricinde hiçbir sorunu olmadı bugün elimde 5930 laptoptan çıkma nvidia 9600m gt ekran kartı var bu ekran kartini acer 5720 laptobuma taktım çalıştı fakat driver yukleyemedim aygıt yöneticisinde gözükmüyor bende eğer bios...
  3. Mehmetakiftural

Acer 5930 kapanma sorunu

Acer 5930 laptobum var üzerinde 9600m gt 512 mb ekran kartı var laptobu açınca kendi kendine açılış ekraninda çat diye kapanıyor ben ellemeden 1 saniye sonra kendi açılıyor ve aynı açılış ekraninda yine kapanıyor müdahale etmesem sonsuza dek böyle devam edecek sanki ama güvenli modda hiç bir...
  4. Mehmetakiftural

Acer 5930 kapanma sorunu

Acer 5930 laptobum var belirli bir süre sonra kendi kendine elektrik gitmiş gibi kapanıyor sorunu bir bilgisayarcıya danıştin harici ekran kartını patlatmışsin dedi ama ben rahatlıkla oyun oynaya biliyorum oyunda kapanmıyor oyundan çıkınca kapanıyor ve bide güvenli modda kapanmıyor
  5. Mehmetakiftural

Acer 5930 hdd problemi

S.a iyi forumlar acer 5930 laptobum var laptobun aslinda kendisindede problem var açıldıktan 2dk sonra kapanıyor sanırım bu kapanmadan dolayı hdd şuanda Windows'u baslatamiyor yani windows başlatılıyor yazisi gelmeden ekran kararıyor ve yeniden başlatıyor format atmayı denedim atamadim bios...
  6. Mehmetakiftural

Acer 5720 laptop siyah ekran sorunu

Laptopla call of duty 4 oynarken radyo gibi ses verdi sonra dondu güç düğmesi ile kapattım tekrar açarken siyah ekran var her şey çalışıyor fakat siyah ekran var monitor ışık veriyor