Arama sonuçlarınız

1. Y

Samsung A71 Siyah Renk Gri Rengin Üzerine Kayip Mavimsi Birşey ortaya Cıkiyor

Korona bitsin ilk işim
  2. Y

Birkere kullanıcı hatası olması imkansız telefon ne düştü ne ısındı ne güneşde kaldı aldıktan ertesi gün fark ettim
  3. Y

Çok sinir bozuc7 durum
  4. Y

Başka önerisi olan yokmu gerçekten çok sinir bozucu bir durum katlanamıyorum 4000 tl ödedim böle birşey olamaz
  5. Y

Başka Bir Önerisi Olan Varmı
  6. Y

Bi yerde gördüm amoled ekranlarda o ledlerin açılma süresinde oluşuyornus ama emin degilm
  7. Y

Hayır sadece gri renk ve siyah renkler üst üste gelince
  8. Y

Laptop iyi midir

Peki neden
  9. Y

Laptop iyi midir

İyi Bir Laptop İstiyorsan Paraya Biraz Kıyıcaksın Ben Olsam Paramı Biriktirip Dell inspron 15 7000 alırım şu an burdan yazıyorum Gayet İyi...
  10. Y

Zaten Bu Cihazı Aldım Ertesi Gün İlk Vaka Çıktı Corona Tehlikesi Geçince İlk İşim Bunu Halletmek Yardım İçin Çok Teşekkür Ederim
  11. Y

Bunu çok kez denedimrenk konusunda bir hata yok 1586079392 Artık mediamartktan şüpe etmeyw başladım bana kulanılmış bir cihaz mı verdi
  12. Y

birde şimdi bakin Ss deki çizdiğim yerde mavimsi birşey çıkıyor ekranı oynatiğimda
  13. Y

Videonun pedalını düşürdüm daha net gözüküyor ondan öle
  14. Y

Donanım Oyun oynarken bilgisayar restart oluyor

O oyunlarda işlemci rendder çok yapar işlemcinin termal macununu değiştir ama dikkatli ol ben pimleri yamultum şimdi yeni ana kart almak zorundayim 1586071397 Videolardada rendder çok yapar işlemciden
  15. Y

Merhabalar Ben Yaklaşık 2 Hafta Önce Samsung A71 Telefonu Aldım Hiç Bir Yere Düşme Olmadan Bu Hatayı Farkettim Bir Gün Instagramda Karanlık Mod Açıkken Dolaşıyordum Ve Önerilen Arkadaşlarlarin Ordan Yavaşca Aşağı Sürükledim Sürükleyince O Çızgilerin ordan Mavi Birşey Yukarı Çıkıyordu Araştırdım...
  16. Y

Yanwen Kargo

Arkadaşlar ürün elime ulaştı sağolun
  17. Y

Yanwen Kargo

Merhaba arkadaşlar. Ben bundan 1 ya da 10 gün içinde sipariş verdim. Yawen parsel ülkeye ulaştığı için bana Türkiye'de takip etmek için bir kod verdiler. Daha dün akşam 1'de ulaşmış bu arada kod PTT'ye girdiğimde herhangi bir sonuç yok diyor. Kodlar aşağıda. Bu Türkiye kodu RH121315864TR. Bu...